Mida kinkida nohikule ?

Tervist me tõmbasime klassis loosi kes kellele jõulu kinki teeb aga ma pean tegema hele poisile kes on sõnaotseses mõttes nohik ja pugeja õpetajal ta loeb 24/7 raamatuid ja siis kogu aeg targutab teistega mis ajab julm närvi aga see selleks.Mina pean talle kingi tegema aga mis kingi?ta on 13 aastane poiss

Re: Mida kinkida nohikule ?

lol see, et raamatuid loeb ei tähenda, et nohik on. Väga paljudele meeldib lihtsalt ajaviiteks raamatuid vabast tahtest lugeda. Ma küll ei tea, mis summas te kingi teete, aga ma soovitaksin ka huvitavat raamatut. Mingit matemaatikaga seonduvat raamatut ma ei soovitaks, sest talle ei pruugi see meeldida. Lihtsam on raamatupoodi minna ja uurida müüjatelt, mis raamat võiks 13-aastasele poisile meeldida. Kuigi jah, tuleb tõdeda, et raamatu ostmine on päris raske. Ma ise eelistan alati kinkekaarte, sest nii saan endale sobiva raamatu osta ja vajadusel juurde maksta.
Ise pakuksin veel välja kinopileti(d), või siis mõni lahe poster/pilt (nt sellised, mida kukupesa müüb).

Külaline kirjutas:lol see, et raamatuid loeb ei tähenda, et nohik on. Väga paljudele meeldib lihtsalt ajaviiteks raamatuid vabast tahtest lugeda. Ma küll ei tea, mis summas te kingi teete, aga ma soovitaksin ka huvitavat raamatut. Mingit matemaatikaga seonduvat raamatut ma ei soovitaks, sest talle ei pruugi see meeldida. Lihtsam on raamatupoodi minna ja uurida müüjatelt, mis raamat võiks 13-aastasele poisile meeldida. Kuigi jah, tuleb tõdeda, et raamatu ostmine on päris raske. Ma ise eelistan alati kinkekaarte, sest nii saan endale sobiva raamatu osta ja vajadusel juurde maksta.
Ise pakuksin veel välja kinopileti(d), või siis mõni lahe poster/pilt (nt sellised, mida kukupesa müüb).
No ta loeb tundides isegi salaja raamatuid,vahtundides loeb raamatuid ja ja ta on pugeja tüüpi siuke .(Kui sa ei tea toda isikut pole mõtet siin hakkata vinguma).Ma tean mida ma talle kingin 1 asi on väga naljakas ja 2ne norm

Miks nohikuid halvustatakse? Suht veider mõelda, et see sama nohik võib olla halvustaja tulevane tööandja.
Aga muidu igasuguste poodide kinkekaardid on suht kindla peale minek. Samas needsamad nohikud võivad tegelikult üpris kõvad pidutsejad olla, seega kui kunagi alko1000 kinkekaarte jagama hakkab, oleks see veelgi parem kink.
Muidugi viimane ei kehti alaealistele, alkohol ja muud sõltuvust tekitavad ained on patt!
Vasta

Mine “Vabast ajast”