i don't know what i do now D: !!!appii

Tere mul on laupäeval esinemine kitarriga esimest korda aga point on selles 1. ma ei oska eriti seda lugu 2.mu vanemad,ja vanaema ja vanaisa tahavad ka vaatama tulla aga ma ei taha et nad tuleksid :( Rlly ma häbenen neid nad on normaalsed inimesed käivad normaalselt riides jne aga mul ikkagi häbi + ma ei tea mis riietega vanaisa tuleb kuna ta suht pohhuist riiete suhtes nii et ma kardan et ta mingi rõveda kampsuni ja dressipükstega vms tuleb päriselt aidake!ma ei tea mida teha :( :cry:

Re: i don't know what i do now D: !!!appii

Tere!

Kui sa ise oma vanavanemaid ei häbene, ei huvita see ka teisi, missugused nad on. Mäletan ka oma lapsepõlvest neid häbenemisi, praegu nii loll mõelda ja nii selge arusaamine, et keda see ikka huvitab. See on just tore, et vanavanemad tunnevad huvi sinu tegemiste vastu ja esinemist näha tahavad. Arvan, et kui see on suurem üritus, siis ei jõua teised nagunii ei su vanematele ega vanavanematele tähelepanu pöörata. Ja miks su vanaisa peakski oma kõige koledamad riided esinemisele panema? Ilmselt paneb ikka midagi vähegi viisakamat. Ole rahulik.

Külaline kirjutas:Olen samuti kitarri õppinud, kusjuures mul olid ka esinemised just laupäeviti ;) kui alates homsest iga päev tund-kaks seda lugu mängiksid, saaksid laupäevaks väga soravaks selle.
Asja point ongi selles et minu kitarr on katki ja ma kasutan õpetaja kitarri senikaua kui uue kitarri saan :cry:Aga nujah eks pean selle siiski üle elama aga ma kardan õutselt et mul tuleb närv sisse ja mul läheb kõik pekki ja punlikus on rahvast 100+ ja rohkemgi aga jah :D

Ah, tead, olen päris kindel, et sellega juba ka arvestatakse, et kui kontserdil mängivad alles alustanud, siis neil võibki sassi minna. See on täiesti normaalne ja vaevalt sellele oluliselt viltu vaadatakse. Eelkõige on sul endal ebamugav. Mul läks muusikakooli algusest lõpuni igal esinemisel midagi korralikult sassi. Ei huvitanud see kedagi peale mu enda ja ise õppisin ka lõpuks sellega leppima.

Harjutamise osas soovitan leppida õpetajaga eraldi kokku, et ehk saaksid enne esinemist rohkem kordi läbi harjutada, või ehk mängib mõni tuttav veel kitarri? Siis saaksid temaga omaga harjutada.

Edu!
Vasta

Mine “Vabast ajast”