Jõulukingitused

Heihei,

Ilmselt on kõik kohad juba sellelaadseid postitusi täis, kuid teen siiski ka siia enda teema, ehk keegi viitsib koos minuga kaasa mõelda :)
Igatahes, mul on vaja teha 3 nö koolisisest jõulukingitust. Üks mu õhele väga heale sõbrannale, keda tunnen alates selle aasta septembrist, üks minu ühika toakaaslasele ning viimane loositahtel kooli kokatädile. Hinnapiir on kõigil 3 kuni 5 eurot.
Sõbrannale tellisin aliexpressist kosmeetikakoti (sest tean, et ta sooviks omale uut), aga toakaaslase ja kokatädi osas pole eriti mõtteid.
Sooviksin teha midagi armsat ja samas meeldejäävat (ei olegi vaja ju mingit suurt eelarvet selleks). Mõtlesin natuke küpsetamise peale... et teha nt mingeid küpsiseid vm ja pakkida need kuidagi armsalt ära, sinna juurde veel nt kõrvarõngad...
Aga mida lisada juurde kosmeetikakotile?

Re: Jõulukingitused

Nt klassikalused küpsised šokolaaditükkidega. Neid saab teha ka piisavalt suure koguses, et piisab mõlemale, nii toakaaslasele, kui kokatädile. Pakendad ilusti ära ja ongi kingitus olemas. Küpsised ilmselt säilivad ka piisavalt kaua.

Aga kui küpsiseid teha ei taha või jõua, siis noh, küünlad.
¯\_(ツ)_/¯

Re: Jõulukingitused

Külaline kirjutas:
Šokolaadijäätis kirjutas:Ahjaa, ja kui küpsetada, siis mis oleks see maiustus, mis säiliks kõige paremini? (vähemalt nädala)
Kosmeetika kotti lisa mõni baby lips huuleläige või palsam ja võid ka 1he ripsmetušši panna juurde :D
Jah, talvel on ju peaaegu igal ühel vaja hügieenilist huulepulka, see võib ka seal olla(kui see sama pole, kui huulepalsam).
¯\_(ツ)_/¯
Vasta

Mine “Vabast ajast”