meigi Tooded Ja kasutamine

Tere
Ma ei oska end väga hästi meigita just ss veits küsin ehk kuidas kasutata silmalainerit? Ma pole just väga täppi saan sellega! :( Aga üks küsimus mis toode on see kus ühel pool on pinsel ja teisel pool mingi väike ümmargune nuustik küljes ja sellel kaasas mingi umbes 8 värvi kuidas seda kasutakse ma ei tea ültse meigi toodetest palju aga nhj! Ma arvan et saade aitata suht! Tnx u! :)

N,19

Re: meigi Tooded Ja kasutamine

Ma ei saa otsida kui ma meigi toodete nimesid ei tea mida ma vahin ikka nettist!!!
Ja kui sa ei oska aidada kuidas kasutata silmalainerit või mis oli mu teine küsimus siis ole palun kuss ma saan aru et sa proovid aidada aga see ei tule sul välja eks!

OLEKS TORE KUI VASTAKSID AIND TÜDRUKUD KES OSKAVAD AIDADA MEIGITOODETEGA! :) Tnx u

Mis mõttes ei tea, mis tooteid sa kasutad - vaata, neil on peal ju kirjas.

Kuidas sa arvad siis, et me peaks aitama, kui sa isegi ei maini, et mida sa kasutad. Kas lootsid saada õpetust, et võta pliiats, aseta see silmanurka, siis liiguta 30 kraadi all kaks millimeetrit edasi jne? Või kuidas me saaks paremini aidata, kui õpetuste juurde suunates?

Nu ma ei saa meigitoodeid kasutata kui ma ei tea kuhu nad käivad Youtubist pole ka kasu sealt ei saa ma sittagi aru ja ma ei saa panna silmamainerit ripsmete peale ega mingi värvi omale näkku kui ma ei tea kuhu mingi asi käib ja ma ei tea mis toode see on või kihu käib keegi pole mind elu sees õppetanud eks ja kui paluda siin abi kas või üks kord kuidas kasutata siis ma ei saa sellest mingit kasu! :( Tänan et vähemalt üritasid aga sellel polnud mõttet! :( jesas mis jama ma kirjutasin :D haha

Külaline kirjutas:
coldasice kirjutas:https://www.upload.ee/image/6399128/DSC_0023.JPGSelline?
Pintsel on värvi pealekandmiseks ja värvimiseks, ümara otsaga hajutad näiteks.
Võid saata PM-i kui veel küsimusi, nagu näha, siis siit jäädki asjakohast infot ootama. :)
milleks mingi 10-aastasel vaja meikida ennast sinu arust?
Aga miks kellegi teise elu Sind, kui võhivõõrast, torgib üldse?

Külaline kirjutas:Aga kui ta on 10 tal polegi vaja meikida ja mulle tundub et ta nkn ei oskaks seda.
Mind häiris see, et miks peaks kellegi elu sind torkima, see küsimus. Sest me elame ju koos samas ühiskonnas ja puutume teiste inimestega kokku .
mis jättis sulle mulje, et teemaalgataja elu mind torgib? ma ju lihtsalt küsisin, et miks sinu arust nii noored lapsed end meikima peaksid, kui nad niikuinii veel ei oska. mul oleks küll natuke kahju, kui aitaksin noort ja puhast nahka lämmatava punnetekitava krohvikihi alla matta. sul poleks?
Vasta

Mine “Vabast ajast”