Aktiivsusmonitor

Hei,

Ostsin omale u kuu aega kasutatud Garmin Vivofit aktiivsusmonitori. Kui üritasin aga õpetuse järgi ühendada kella oma telefoniga (telefonile ja kellale pidi ilmuma sama nr), siis see mul ei õnnestunud. Kellal on 3kohaline arv, aga telefonil on see sama arv, kuid selle ees on null, ja ära ta ei ühenda.
Kas asi võib olla selles, et monitoril on eelmise kasutaja andmed vms alles ja seetõttu ei lase ta mul uuest seadmest ühendada? Mida peaksin tegema?

Tänan väga, kes oskavad ja viitsivad aidata :)

Re: Aktiivsusmonitor

Šokolaadijäätis kirjutas:Hei,

Ostsin omale u kuu aega kasutatud Garmin Vivofit aktiivsusmonitori. Kui üritasin aga õpetuse järgi ühendada kella oma telefoniga (telefonile ja kellale pidi ilmuma sama nr), siis see mul ei õnnestunud. Kellal on 3kohaline arv, aga telefonil on see sama arv, kuid selle ees on null, ja ära ta ei ühenda.
Kas asi võib olla selles, et monitoril on eelmise kasutaja andmed vms alles ja seetõttu ei lase ta mul uuest seadmest ühendada? Mida peaksin tegema?

Tänan väga, kes oskavad ja viitsivad aidata :)
Ilmselt ongi viga selles ,Pigem elektroonika puhul ära osta kellegi kasutatud jampsi kui sa ei tea kas see töötab või ei pigem osta uus kuna sellel onju ka garantii :D u 2 aastat

Re: Aktiivsusmonitor

https://www.youtube.com/watch?v=c4LM69OUWjY

polnud ju raske guugeldada, võttis tervelt 10 sekundit elust.

Hold button to put the Vivofit in SLEEP mode
Press the button 5 times very quickly, holding it on the 5th press until it shows the firmware version (FW version) AND CONTINUE TO HOLD until the screen goes blank,
Release and press the button quickly and HOLD until it restarts.
The Vivofit will reset and when it restarts, it will be at factory settings
Vasta

Mine “Vabast ajast”