Re: Kuidas saada kitarri mäng 1kuuga selgeks?

Päris ambitsioonikas :)

Kas oskad täpsustada, mida sa täpsemalt esinemisel mängima pead? Sõltuvalt sellest oleks ka juhiseid lihtsam anda. Aga põhimõtteliselt kubiseb YouTube erinevate pillide algõpetuse videodest ja kitarri omadest seal vaevalt et puudu tuleb. Soovitangi sealt alustada, trüki otsingusse kas või "how to play the guitar" ja surfa. 1 kuuga on vägagi võimalik saada selgeks põhilised akordid (3 või rohkemgi) ja need nii omaseks harjutada, et võid paljusid laule saata, teistega koos mängida jne. Kui esinemisloo helistik ei sobi sinu õpitud 3 akordiga, võid alati kasutada capo't, ehk spetsiaalset klambrit, mille kinnitad kitarrikaelale selle lühendamiseks ja saad põhimõtteliselt samade võtetega igas helistikus mängida!

Kui täpsustad, mida täpsemalt oskama pead, saan ehk parematki nõu anda.

Seniks edu!
"Don't believe everything you read on the internet."
- Abraham Lincoln

Vot see on mõttetu üritus ja tõesti, LIIGA ambitsioonikas ei maksa ka olla. Ütle ausalt neile ära, et sa ei oska kitarri mängida ja 1 kuu on õppimiseks liiga vähe. Mina olen kitarri aastaid õppinud ja tean, et 1 kuuga ei õpi sa midagi mängima, vähemalt mitte piisavalt hästi, et publiku ees häbisse ei jääks. Minumeelest ei ole muusikamaailmas jubedamat vaatepilti kui see, kui inimene mängib mingit pilli tõeliselt halvasti.

Külaline kirjutas:Vot see on mõttetu üritus ja tõesti, LIIGA ambitsioonikas ei maksa ka olla. Ütle ausalt neile ära, et sa ei oska kitarri mängida ja 1 kuu on õppimiseks liiga vähe. Mina olen kitarri aastaid õppinud ja tean, et 1 kuuga ei õpi sa midagi mängima, vähemalt mitte piisavalt hästi, et publiku ees häbisse ei jääks. Minumeelest ei ole muusikamaailmas jubedamat vaatepilti kui see, kui inimene mängib mingit pilli tõeliselt halvasti.
Ma tean isegi rt ma ei saa seda kitarri värki selgeks ja mul peab see kitarri lugu olema 3h õppe tunni pärast peas + me esitame seda lugu ühel jõulupeol vms :(
Vasta

Mine “Vabast ajast”