Kas tal on selleks õigust ?

Tere,
mul on selline küsimus ,et kas mu emal on õigust internettis minu järgi nuhkida?Selles mõttes ,et facebookis ta vaatab kogu aeg mida ma postitanud olen ja kommenteerinud,aga kuskilt on ta ka mu instagrammi nime teada saanud aga et minu pilte näha peab ta mind folloma ja siis ta on teinud vale nimega konto ilmselt ja follonud mind ja ta on mu sugulastele näitanud pilte mis ma olen teind oma sõpradega ja õe ja vendadega.Tõsiselt mind häirib see,et ta seda teeb ja kas tal on selleks õigust ?Ma ei ela ise oma ema juures ning jah kas tal on õigust selleks?
Mina olen mina teen mis tahan,elan oma elu,sina elad oma elu ,kui ma ei meeldi sulle käi kuradile ja mind ei kotti see!

Re: Kas tal on selleks õigust ?

Kahel põhjusel on õigust selleks.
1)Mida sa avaldad netis, jääb avaldatuks ja
2) Sa ise lasid ta valekasutajaga sõprade sekka. Aus olla, netis peab ka mõtlema veidi, keda lisada ja mida avaldada.

See, et ta nuhib, pole ilus küll, aga siiski peaksid temaga sellest rääkima. Aga samas, nagu ma aru saan, siis Sa ei saa temaga läbi. Seega otsi üles ta vale kasutaja ja kustuta ta enda sõbrakatest. Samas iga inimene saab Sinu järgi nuhkida, mitte ainult Su ema. Sellega tuleb arvestada
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Apocrypha kirjutas:Kahel põhjusel on õigust selleks.
1)Mida sa avaldad netis, jääb avaldatuks ja
2) Sa ise lasid ta valekasutajaga sõprade sekka. Aus olla, netis peab ka mõtlema veidi, keda lisada ja mida avaldada.

See, et ta nuhib, pole ilus küll, aga siiski peaksid temaga sellest rääkima. Aga samas, nagu ma aru saan, siis Sa ei saa temaga läbi. Seega otsi üles ta vale kasutaja ja kustuta ta enda sõbrakatest. Samas iga inimene saab Sinu järgi nuhkida, mitte ainult Su ema. Sellega tuleb arvestada
Tean tean ma veel ekstra tegin privaatseks oma konto aga nujah las ta olla ja ma ei ta isegi milline nimi tal võiks olla varjunimeks :O aga las see olla vahet pole teen uue instagrammi konto siis lihtsalt
Mina olen mina teen mis tahan,elan oma elu,sina elad oma elu ,kui ma ei meeldi sulle käi kuradile ja mind ei kotti see!

Emal on selleks õigus nagu igal teisel interneti kasutajal. Võib-olla peaksid jälgima, mida postitad ja kas soovid, et pereliikmed seda samuti näeksid (teisiti arvates ilmselt postitus pole ka laiemale publikule sobilik). Peaksid olema õnnelik ning võõrastele näidatavad fotod peaksid pereringi ammugi sobima.

Mõistan, et soovid privaatsust, kuid see "ASI" (piinlikuse, häirituse+privaatsuse vajaduse tunne) läheb ajaga üle, ema soovib lihtsalt kui sõber olla, sind mõista ja lähedasem olla, et lahku ei kasvaks. Võib-olla leiab isegi kingiideid läbi sinu fotode...
See on ju tore, et ema jälgib ka sind, selle tõttu ei peaks suhe pingestuma, vaid vastupidi.
Ehk las ta räägib sinu fotodest ja vaatab ega need ainult võõrastele ja tuttavatele sinuealistele pole.
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.

Täna oli viimane päev koolis, seega saime päris palju kommi ja erinevaid magusaid asju ja ofc oli mul seda kõike üle mõistuse palju vaja süüa ja täna terve päev siuke suur kõhuvalu, nagu hullud krambid oleks noh üle ei läinud kuni oksele lõpuks hakkasin, nüüd valu läind
Ma just kuulsin et mingi kõhuviirus liikvel kas ma peaks veidi muret tundma sest tegelikult olen ma üpris ebaterviskliku eluviisiga ja selline magusa õgimine juhtub pidevalt, aga mul pole kunagi kõht hullupööra valutanud ja oksele pole ma ka kunagi liigsest magusa söömisest hakanud, ausalt öeldes ei mäletagi millal viimati oksendasin

Külaline kirjutas:Täna oli viimane päev koolis, seega saime päris palju kommi ja erinevaid magusaid asju ja ofc oli mul seda kõike üle mõistuse palju vaja süüa ja täna terve päev siuke suur kõhuvalu, nagu hullud krambid oleks noh üle ei läinud kuni oksele lõpuks hakkasin, nüüd valu läind
Ma just kuulsin et mingi kõhuviirus liikvel kas ma peaks veidi muret tundma sest tegelikult olen ma üpris ebaterviskliku eluviisiga ja selline magusa õgimine juhtub pidevalt, aga mul pole kunagi kõht hullupööra valutanud ja oksele pole ma ka kunagi liigsest magusa söömisest hakanud, ausalt öeldes ei mäletagi millal viimati oksendasin
Oih ma tahtsin teha uue teema aga kirjutasin valesse kohta

Isegi kui oled varasemalt palju magusat söönud, siis kehal on iga päev erinev taluvuse piir. Sa lihtsalt ületasid selle piiri. Kui oksendamine ja iiveldus jätkub rohkem kui 36h(ehk siis päev ja pool teisest päevast otsa), siis tasub konsulteerida perearstiga. Tavaliselt lähevad sellised asjad üle siiski vähem kui 12 tunniga.
Vasta

Mine “Vabast ajast”