Kuidas öelda?

Kuidas öelda inimesele terval,valusalt vastu nt kasvõi toome nt filmist padjaklubi laura ju alati suudab midagi nähvata kristinale.Ma ss tahaks teada kuidas ka ise sellist asja teha ?
Mina olen mina teen mis tahan,elan oma elu,sina elad oma elu ,kui ma ei meeldi sulle käi kuradile ja mind ei kotti see!

Re: Kuidas öelda?

Ma kujutan ette, et ainus viis selle õppimiseks olekski mingitest sarjadest/internetist/teiste jutust vms jätta meelde selliseid fraase ja võib-olla avaneb mõnes olukorras võimalus neist mõnda kasutada. Muidu nõustun Insectraga - mõnel tuleb see loomulikult ja mõni lihtsalt ei suuda hea comebackiga lagedale tulla.

Re: Kuidas öelda?

Just, suhtlmiskogemus treenib seda ja ei ole see otseselt seotud isiksusega. Need, kes juba varakult noorena sellised on, on saanud selliseks kasvatusega. Muidu nähvamine ja teravalt ütlemine ei ole kena ja inimene, kes nii teeb, peaks just oma suhtlmismustrit muutma, kuna see ei ole hea suhtleja tunnuseks. Ise olen üsna suur ütleja ja nähvaja olukordades, kus kops on üle maksa aetud. Püüan siiski viisakaks jääda, aga võiks paremini.
Vasta

Mine “Vabast ajast”