Re: appi!

aga mida ma tegema pean?Vahepeal nad tülitsevad aga pärast jälle magavad koos aga täna nad on põhimõteliselt terve päeva kakkelnud D: Ma ei taha ka neid ära anda,uut puuri ka ei ole osta kuna lihtsalt ei mahu 2 puuri ära :( palun andke nõu mida teha
Soovides ja unistustes liigume kõik koos päikese poole lootus kannab meid elus edasi.

Võib küll kokku panna. Mul on ka kaks isast. Võtsimegi tahtlikult, sest ei soovi poegi ning emaseid ka kahjuks ei olnud. Neil ongi vahest selline aeg ja eriti just sellises vanuses. Minu omad juba 4 aastat vanad ja nüüd maha rahunenud.

liiiisa kirjutas:Võib küll kokku panna. Mul on ka kaks isast. Võtsimegi tahtlikult, sest ei soovi poegi ning emaseid ka kahjuks ei olnud. Neil ongi vahest selline aeg ja eriti just sellises vanuses. Minu omad juba 4 aastat vanad ja nüüd maha rahunenud.
Hehh tänud sulle nii mõistva suhtumise eest.Äkki on mul lihtsalt merisead teismelised :D täna nad nt ei kakelnudki(ptu ptu ptui).Aga aind täna avastasin et mu 1hel meriseal suunurgad veidi verised ehk siis teine ilmselt hammustas huultest teda vmidagi aga õnneks polnud see värske haav vaid no silmajärgi umbes 1-2 päeva tagasi tehtud :D
Soovides ja unistustes liigume kõik koos päikese poole lootus kannab meid elus edasi.

termomeeter kirjutas:Kuidas sa üldse võtsid kaks samast soost siga? Kui see praegune puur sul piisavalt suur on, kas ei anna sellele mingit stabiilset vaheseina paigaldada/ehitda, et ühest saaks justkui kaks puuri.
samast soost?Mis ma oleks pidanud emase ja isase võtma ja siis hakkama nende poegadega jamama või?Ja põhimõtteliselt kõikidel inimestel kellel on 2 merisiga siis nad ongi ühest soost :D Kuna keegi eriti ei taha nende poegade kodu otsimisega jamada.

Hei uus puur on juba eelmise aasta 2016 aasta aprillist saati nüüd olemas ja sai isegi veidi suurem puur ostetud nii et mul 3 puuri :) 2 suurt ja 1 suht väike :) 60 cm pikkusega see väike pole veel mõelnud mida sellega teen aga arvatavasti jätan alles :)
Vasta

Mine “Vabast ajast”