Re: Millist muusikat te kuulate

Eelnevast postitusest olen teavitanud. muutmine võttis liiga kaua aega, seetõttu eraldi postitus.

Nickleback ja DJ Bobo ning Laura on lemmikartistid.
Nickleback
Gotta be somebody
Photograph
If everyone Cared
Rockstar
Flat on the floor (Flatout2 Originaal soundtrack)
Believe it or not (Flatout2 originaal soundtrack)
Far away (raske kuulata, sest seondub ühe inimesega, kellega kaotasin täiesti lampi kontakti. pole leidnud ka teda.)
Someday

DJ BOBO (osa koos Irenega esituses)
Somebody dance with me
Around the world (Kahjuks originaali veidi teise algusega ei leidnud)
Amazing Life
Everybody
Its My Life
Shadows of the night
Chihuahua
Take Control
Vampires Are Alive
There Is a Party

Laura
Moonwalk (see püüdis tähelepanu)
Sunflowers
Destiny
Lihtsad asjad
581c
Supersonic

Sandra

Johnny wanna live
in the heat of the night
everlasting love
hiroshima

Lisaks veel
Evanescence Bring me to life
Flatout 2 originaalsest soundtrackist Fall out Boy - 7 minutes in heaven.
Fall Out boy -Snitches and Talkers
Yellowcard - breathing
Rob Zombie - Demon speeding
Rise Against - Give it all
No Connection - The last revolution.
Linkin Park - Numb
Linkin Park - Runaway. (kusjuures, kõige vastikumatel aegadel, kui tahaks surra või ära joosta, siis paar korda seda lulu täiesti kõrist kisada nii et hääl kähe tegelikult aitab üsna hästi selle vastu. tõsi, viisist ärme räägigi xd)
тату - нас не догонят [tatu - nas ne dogonjat]*
МакСим -Трудныи возраст[maksim- trudnõi vozrast]
МакСим - Дорога [maksim - daroga] (harva kuulan aga see eest kui kuulma juhtun, no siis ikka külmavärinad ka tekitavad)
BackStreet Boys -Larger than life. (Ka harva kuulanud viimasel ajal).
Zwette - Rush
Imagine Dragons - Warriors
Example - All the Wrong places
Bad Boys Blue - I Totally Miss you
Bad Boys Blue - Follow the light
Alphaville - Sounds like a melody
Getter Jaani ft Koit Toome - Valged Ööd
Backstreet Boys - I want it that way
Backstreet boys - Show me the meaning (Viimasel ajal ei ole üldse kuulanud)
Sandra Nurmsalu(Parandage, kui eksin) - Urban Symphony
Hannah - Salaja. (Vanematel baar oli, siis pmst seda lugu küsiti koguaeg)
Nightlight Duo - Jäljed Liival
Мираж - Муэыка нас связала [Miraaš - muzõka nas svjäzala]
Мираж - Настурает ночь [Miraaš - Nastupaet notš]

ja siis paar pala ka lingina, kuna need tulevad otseselt mängust:

https://youtu.be/qbMCmdSEoaA
https://youtu.be/18yK0G9hHts
https://youtu.be/4Twd965VzX4

* Venekeelne hääldus kirjutatud eesti keelseks, kuna tegu on siiski eesti keelse foorumiga.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Eelnevalt jäi listi lisamata järgnev lugu
https://youtu.be/j-hWh2tUlM0
Artistiks siis Paul van Dyke koos Sue McLareniga
Külaline kirjutas:selle asemel, et peamised bändid-lauljad kirjutada ja mõni lemmiklaul, jagatakse kohe playliste ja kirjutatakse siia 103 muusikut ja 847 laulu pealkirjad :D tublid, tublid. ma tahan teada ainult, kes teist siin nii huvitatud on, et tegelt ka kogu teie postituse läbi loeb.
Erinevalt Sinust, külaline, käivad mõned meist sellistes teemades ka uut muusikat otsimas. Seetõttu ennetan küsimust "Mis laulu soovitad/kuulad?", kui kellegil huvi peaks tekkima ja vastan võimalikult täpselt.

Edit: kusjuures see list on aint osa sellest, mida kuulan.

Veel on Sylver - Turn the tide listis. Samuti osa cascada ja madonna laule ning isegi crazy frog ning harvem ka nexus.

EDIT2: topeltposti vältimine.
termomeeter kirjutas:Mis sa torised? :D

Mu arust on sellise loetelu puhul just mõnus, et kui näed, et ohoo, mul on selle inimesega väga sarnane muusikamaitse, on sealt ju võimalik uusi ideid saada, keda kuulata. Lootust ju on, et meeldida võib, kui ülejäänu hästi klapib.
ei tea, kas just meie maitse kattub, aga ma olen veidi perfektsionist ja püüan vastata võimalikult täpselt. Ma kuulan eelkõige sõnu, vahel ka rütmi. ooperit ei kannata xd
Viimati muutis Apocrypha, 18 Jaan 2016, 16:14, muudetud 1 kord kokku.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Hehee, mind on minu muusikamaitse pärast suisa saatanaks endaks kutsutud, kuigi on veel palju hevimaid muusikastiile :D Mulle (erinevalt teistest minuvanustest) meeldib post hardcore ja emo, ei näe probleemi selles, et poppi mina ei kuula! Ega see kellelegi haiget tee, mulle raskem muusika meeldib! Riietun ja kannan oma juukseid ka teistmoodi, kui teised ja see ajab tõesti pahaseks, kui mind välditakse minu stiili pärast.. Ärge häbenege oma tõelist mina näidata ;)

Ahsa nuga, kus pani alles kõne maha...
Young and cashless, but full of dreams.

Külaline kirjutas:Mina isiklikult jumaldan ja kuulan imelisi heliloojaid eelmisest aastatuhandest nagu nt Chopin, Beethoven, Bach, Händel ja Grieg. Nende loomingust kuulan päris erinevaid asju olenevalt tujust ja sellest mis youtubest leian. Muidugi on ka teisi toredaid asju mida aeg-ajalt kuulan kuid klassika on parim.
Tõsi, olen kasvanud inimeste seas kellele meeldib klassika ja olen õppinud päris legende austama. Maamuna on täis noorukeid kes ei tea mitte midagi muusikaajaloost ja teistest ägedatest zanridest ning päris suurkujudest. Müts maha sinu ees! Arvasin, et sellised on kõik maa pealt kadunud!

MonnaHipster kirjutas:Maamuna on täis noorukeid kes ei tea mitte midagi muusikaajaloost ja teistest ägedatest zanridest
mind näiteks tõesti ei huvita muusika ega mingid sajanditetagused muusikageeniused, tahad sa öelda, et ma olen sellepärast sinust halvem? naljakas kohe, viimasel ajal nii tundub, et muusikakoolilapsed peavad end nii tähtsateks, et ikka muusikaajalugu ja-mida-kõike-veel õpivad.. :D

Külaline kirjutas:
MonnaHipster kirjutas:Maamuna on täis noorukeid kes ei tea mitte midagi muusikaajaloost ja teistest ägedatest zanridest
mind näiteks tõesti ei huvita muusika ega mingid sajanditetagused muusikageeniused, tahad sa öelda, et ma olen sellepärast sinust halvem? naljakas kohe, viimasel ajal nii tundub, et muusikakoolilapsed peavad end nii tähtsateks, et ikka muusikaajalugu ja-mida-kõike-veel õpivad.. :D
Kindlasti mitte, eiei :D ja ma ei käi muusikakoolis, lihtsalt oleks ju tore selliseid inimesi rohkem tuntaks ja austaks.. Ärge saage valesti aru :)

Ma kuulan pop'i ja eesti muusikat nt
eesti lemmik laulud on mul :
Ott Lepland ''sinine safiir ,SHANON ''suvi kestab veel'' ,SMILERS''et sa teaks, BENNEX X JENNY ''tule kaasa'' , Liis lemsalu ''sinu ees'' ,Traffic ''maailma parandaja'' ,SHANON '' ootan ööd'' Hellad velled''poeg on kodus'' , PARVEPOISID ''täna läheb peoks'' ,traffic ''sekundiga'' ,Karl eerik taukar -''tähti täis on öö ''
Mina olen mina teen mis tahan,elan oma elu,sina elad oma elu ,kui ma ei meeldi sulle käi kuradile ja mind ei kotti see!
Vasta

Mine “Vabast ajast”