Noorsoovahetus Saksamaal, Magdeburgis

Tere foorumi kasutaja.

On veel mõned vabad kohad osalemiseks noorsoovahetuses Saksamaal, Magdeburgis. Toimub siis 06.-13.08. Kuna bussiga minek siis tuleb päev varem startida ja vastavalt ka päev hiljem tagasi kodus. Kui oled huvitatud siis saada mulle erasõnum, et saaksin saata täpsema info (maksumus, programm, ülesanded jne.).

Parimat,
Admin. NIKA
Admin

Re: Noorsoovahetus Saksamaal, Magdeburgis

Tere Nika.

Miks sa foorumiga ei tegele? Tule meiega jututuppa ning kutsu mind augustis taas külla lapsemure kontorisse süda tänavale. Kutsu ka teised. Kunagi mina juba käisin, kuid millal, ei mäleta. 2010 või 2011. Aga enam ma vist ei saa tulla. Tule meiega parem patareivanglasse.

Parimat,
Foorumi kasutaja. JÄNES
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Re: Noorsoovahetus Saksamaal, Magdeburgis

Jänes kirjutas:Tere Nika.

Miks sa foorumiga ei tegele? Tule meiega jututuppa ning kutsu mind augustis taas külla lapsemure kontorisse süda tänavale. Kutsu ka teised. Kunagi mina juba käisin, kuid millal, ei mäleta. 2010 või 2011. Aga enam ma vist ei saa tulla. Tule meiega parem patareivanglasse.

Parimat,
Foorumi kasutaja. JÄNES
Aitäh kutsumast, kui aeg paigas ja sobib siis tulen ikka. Foorumiga tegelen viimasel ajal tõesti vähem... Aeg ja muutuvad kohustused on teinud oma töö. Paraku Süda tänavalt mind enam ei leia. Kust leiab, ei olegi veel päris kindel. Eks see sõltub sellest, kuhu leiame sobiva pinna. Kui aga keegi soovib kohtuda siis on see vaid kokkuleppimise küsimus.
Kena suve Sulle,
Admin NIKA
Admin
Suletud

Mine “Vabast ajast”