Re: Keegi teab häid laagreid ja nende kodulehekülgi?

No minu kogemused Valgemetsa laagriga eelmisel aastal olid kohutavad, eriti toidu ja pesemisega. Toit mulle absull. ei maitsenud, aga puffetisse lasti ainult siis, kui toit oli söödud. Olgu öeldud, et kuna ühes koolis sõin ma 2 aastat järjest pm. ainult keedukartulit lõunaks, siis nüüd ei taha seda näha ka mitte. Maja oli sipelgaid täis, pidevalt kiusati mind seal... 3. päeval tulin ära.

Ausalt öeldes on küll hea idee! :D

Aga jah, sinul, sininekummikaru, ei vedanud siis küll üldse. Seda ma küll ei mäleta, et toitu sööma sunnitud oleks, sest portsjoneid ei pandud iga inimese ette, vaid sai ise võtta või mitte võtta, palju tahad. Kiusamine pole siiski otseselt laagri süü, sattusid lihtsalt j0budega samasse tuppa/majja. Kas muidu kasvatajatele ka rääkisid, et sind kiusatakse, ja mida nad siis tegid? Meil kiusati ka millalgi ühte sama maja väiksemat poissi, sest ta vist tegi korra püksi, ja ka ise võtsin mingil kaudsemal määral kiusamisest osa, aga kui see kiusamine kasvatajani jõudis, pani ta kõik ikka niimoodi paika, et oli ikka küll häbi ja väga! Ja ilmselt kõigil oli, edaspidi mingit kiusamist muidugi ei toimunud ka.

Ahhh, mis ajast Valgemetsas kästakse oma portsjon ära õgida :o. Seal on ju pmst võimatu kontrollida, kes oma portsjoni ära sõi ja kes mitte ning jah, kõik tõstsid endale ise, kui ei maitsenud, ei söönud lihtsalt ja istusid nälgas. Ma mäletan, et ühel aastal istusin kasvatajaga samas lauas (too väike 4-5ne akna all) ning ta küsis ka, et kas ma tõesti ei taha rohkem süüa võtta või et kas ma tõesti ei taha natuke seda ja teist süüa, aga sundima küll ei hakanud. Esimesed päevad elasin isegi üle puhvetirämpstoidu ja jäätistega, siis hakkas kere normaalse toidu järele helendama. Puhvetis ju sellised ulmejärjekorrad seal tavaliselt, et seal vaevalt keegi jälgib (+ alati sai ju kellegile oma raha anda ja lasta tal osta, kui ise ei viitsinud seal passida). Ja kiusamisega sama lugu, nagu termomeeter rääkis. Meil tõsteti üht tüdrukut pidevalt ümber ühest toast teise, kuna ühtegi seltskonda ta sisse ei 'sulandunud.' Saime ise ka kasvatajatelt kobiseda selle eest, et teda veidi kiusasime ning kui õigesti mäletan, pidime see-eest rohkem jooksuringe tegema :D. Tuleb meelde, kuidas hommikuse äratuse ajal me sõbrannaga ei viitsinud üles tõusta ning too treener/ärataja pidi meie voodeid "raputama" et meid maast lahti saada :D. Ahhhh vanad head ajad.. Samas ei oska aimata, mis seis nüüd laagrites olla võib, kui see nutiajastu peale tulnud, levib too 3G ilmselt sinnagi..

Never mind, ma niisama nostalgitsen siin :D.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

termomeeter kirjutas:
sininekummikaru kirjutas:njah, meil puffetis lasti 4-5 kaupa sisse, ja nii kontrollitii...öeldi, et kui endale midagi ette ei tösta siis puhvetisse ei saa. Ja ühe ropu sõna eest ähvardati laagrisist minema saata.
Uskumatu! Kas see oli seal siis üldine poliitika või konkreetsed sinu kasvatajad, kes seda tegid?
nimed pole kahjuks meeles ja ei tea ka, kas oli üldine poliitika...
Vasta

Mine “Vabast ajast”