Re: mida sisaldab sinu käekott?

Khm, siin on juba selline teema, khm.

Ma ise ei kanna käekotti, ma topin taskud täis. Kooliajal ainult viskan need taskutes olevad asjad õpikutega koos seljakotti.
Telefon, kõrvaklapid, senditasku, pangakaart, partnerkaart, suitsupakk, tšäga, hügieeniline huulepulk, koduvõtmed, läätsi kannan siis võtan ühe läätsekonteineri ka kaasa, kus natuke läätsevedelikku sees on. Igaks juhuks. Mine sa tea mis juhtuda võib, vähemalt on koht kuhu läätsed panna.

mu käekott on suur ja ma võin sinna probleemideda pool elamist ära mahutada, kuid pidevalt kaasas ma seda ei kanna.
aga hetkel võib sealt leida: rahakott, telefon, võtmed, kõrvaklapid, päiksekreem, veepudel, plaastrid, huulepulk (hügieeniline ja tavaline), ripsmetušš, salvrätikud, deodorant, lõhnaõli, raamat, küüneviil (ilmselt vähemalt viis

Kasutan kotti vähe, aga kui kasutan siis on üldiselt seal rahakott, telefon, salvrätikupakk, fotokas. Kui kasutan suuremat kotti ehk lähen nt roniga linna, siis peale poes käiku leiab seal paljut. Siis on fotokas, rahakott, jook, telefon, salvrätikupakk, plastmasslusikas (sest kes teab, millal ma tahan salatit süüa) ja kilekott ning hulgaliselt tšekke.
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16
Vasta

Mine “Vabast ajast”