Küsimustik poistele ja tüdrukutele riietuse & stiili kohta

Tüdrukud, vastake sellele:

Mitu dressipluusi sul on?
Mitu paari teksapükse sul on?
Kui palju rinnahoidjaid sul on?
Mis on sinu lemmikriideese?
Mitu käekotti sul on?
On sinul kindel stiil?
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale?
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)?
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon?
Mis on sinu arvates suurim moeaps?
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta.
Lemmikpoed?

Poisid, vastake sellele:

Kui palju boksereid sul on?
On sinul mõni neet? Mis neet?
Palju oleksid nõus kulutama teksade peale?
Milliseid jalanõusid eelistad?
On sul kindel stiil?
Kasutad meiki?
Lemmikpoed?

Re: Küsimustik poistele ja tüdrukutele riietuse & stiili koh

Mitu dressipluusi sul on? - 4 vähemalt
Mitu paari teksapükse sul on? - 4
Kui palju boksereid sul on? - ei tea, palju...
Mis on sinu lemmikriideese? - ei olegi sellist.
On sinul mõni neet? Mis neet? - ei
Palju oleksid nõus kulutama teksade peale? - oleneb
Milliseid jalanõusid eelistad? - kindlat eelistust ei ole, kannan neid, mis meeldivad...
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? - valge/must ja ka muid värve.
On sul kindel stiil? - ei ole
Mis on sinu arvates suurim moeaps? - kogu SWAGi teema
Kasutad meiki? - whaaaaaat? midugi mitte :D
Lemmikpoed? - J&J, New Yorker, lisaks igasugused suvakad...

Mitu dressipluusi sul on? 1
Mitu paari teksapükse sul on? 1 terved, 2 lõhkised, 1 põlvteksapüksid
Kui palju rinnahoidjaid sul on? vist oli 6
Mis on sinu lemmikriideese? pikk seelik, liibuv pluus
Mitu käekotti sul on? 6
On sinul kindel stiil? ei
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Kui on kvaliteetne kaup, siis sadu eurosid. Kõige kallimad kingad (või õigemini kontsaga saapad) maksid Eesti rahas vist 2500 krooni. Ostsin need vähemalt 5 aastat tagasi ja siiamaani näevad välja nagu uued. Sama tanksaabastega - maksin 800 krooni(uuena ostes oleks olnud 1000+) ja ostsin need üle 3 aasta tagasi
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Külmemate ilmadega tanksaapad, keskmisega ketsid, soojematega baleriinad
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Erksad värvitoonid. Väga palju on musta ja punast, tahaks rohkem kollast ja rohelist oma riidekappi
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Liiga väike suurusnumber
Kasutad meiki? Väga harva. Siis ka ainult ripsmetušš, põsemuna ja kõik
Lemmikpoed? kaltsukad, alternatiivsete riietuste poed, kettides H&M ning NewYorker

Mitu dressipluusi sul on? 3 kapuutsiga, 2 ilma
Mitu paari teksapükse sul on? 2
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 6
Mis on sinu lemmikriideese? Hästi hästi suur 2008 aasta punk'n'rolli dressikas
Mitu käekotti sul on? mitte ühtegi
On sinul kindel stiil? Vist mitte, üldiselt kannan lihtsalt tumedaid pikkade käiste-säärtega liibuvaid riideid, aga on ka erandeid
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Ma ei kanna kingi. Lõpetamiseks sai 46 eurosed ostetud aga mina ei maksnud nende eest, tädi ostis.
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Tanksaapad. Peale nende praktiliselt muud ei kannagi, kooli ajal ainult tennised sisejalatsiteks ja kehalises on tossud. Vabal ajal selliseid asju just vabatahtlikult jalga ei tõmba.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Must-must
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Liiga kitsad teksad
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Peitekreem, lainer, ripsmetušš, jumestuskreem. Vahel (ülimalt harva) lauvärvi ka natuke. Ei möksi lainerit ja lauvärvi ümber silma, laineriga kerge joon ainult ülalaule. Üritan vist asian välja näha
Lemmikpoed? Oehh...ma ei tea, ma käin mingi 2-3 korda aastas ainult midagi ostmas. Riideid nagu. Siiani on cropp townis ja new yorkeris lahedaid leide olnud aga enamasti ei osta sealt. Kaltsukad lähevad. Terranovas on vahel hullud soodukad, siis sealt kraban mõnikord mõned t-särgid. Ilusad, pole mingeid pilte peal, lihtsalt tavaline särk. :D

Mitu dressipluusi sul on? hmm, 2 võibolla
Mitu paari teksapükse sul on? 3 paari lühikesi, ühed nats üle põlve, 5 pikki
Kui palju rinnahoidjaid sul on? mm, 3 paari selliseid mida rohkem kannan, 3-4 paari mingeid mõttetuid ja 2 paari spordipesu
Mis on sinu lemmikriideese? ei oskagi öelda, tavaliselt meeldivad need mis viimati ostetud. hetkel ühed riidest püksid, tossud.. lühikesed teksased ka kui niimoodi laiemalt rääkida, või siis pikad veidi katkised teksad.
Mitu käekotti sul on? 1 spordikott, koolikott, väike käekott, veidi suurem käekott ja no ülejäänud suured käekotid hetkel kõik katki läinud.
On sinul kindel stiil? ei ole väga
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? kuni 30 eurot
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? tossud, plätud, gladiaatorid vms
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? ei eksisteerigi vist
Mis on sinu arvates suurim moeaps? croksid? :D või mis iganes need on, sokid kingade sisse.
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. mm, nii igapäevaselt ripsmetušši kui just toas ei passi, peitepulk pigem, vahel harva jumestuskreem või puuder, või pruun laovärv
Lemmikpoed? new yorker, cropp, terranova, taily weijl, vb ka lindex ja seppälä

Kui palju rinnahoidjaid sul on?
Mitu käekotti sul on?
On sinul kindel stiil?
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale?
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)?
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta.
Lemmikpoed?

Dressipluuse? On reaalne võimalus, et võib kapist mõne vana leida, aga viimastel aastatel pole mul dressipluuse aktiivselt olnud. Nii et selliseid, mis mulle selga läheksid ja väga koledad ei oleks - null.
Teksasid on üks vana paar, mida ma paar aastat tagasi kandsin. Ühed viimased olid ka, aga need olid juba suht kulunud ja väikese arusaamatuse läbi visati need ära, kuigi oleks saanud veel kanda. Mul on niisiis peaaegu null paari teksapükse. Kui ilmad külmemaks lähevad, otsin endale järgmiseks aastaks ühe paari.
Kaks spordirinnahoidjat, mida ma aktiivselt kannan. Suvel muidugi mitte.
Lemmikriideese on tagi. Kulunud selline ja armas.
Käekotte - null. Mõned on lapsepõlvest, täpsemalt kaks.
Jah, ma üritan olla hipi. Vahel see õnnestub, vahel mitte.
Kingapaari peale oleksin nõus kulutama üsna suure summa, kui ma leiaksin poest kingad, mis jalga ortopeediliselt õigesti hoiaksid.
Ketse kannangi, jah. Ja sandaale suvel. Talvel saapad.
Värvikombinatsioon? Hm, midagi naturaalset ja tagasihoidlikku.
Suurim moeaps on miniseelikud ja kontsakingad.
Ei kasuta meiki.
Lemmikpoodideks on kaltsukad, kuist on võimalik veidi omanäolisemaid riideid leida.

Olen tüdruk, kelle garderoob koosneb tänu pidevalt liikuvale eluviisile väga vähestest asjadest.

Mitu dressipluusi sul on? vähemalt 10, vb u 15
Mitu paari teksapükse sul on? u 15
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 10-15, ei tea
Mis on sinu lemmikriideese? retuusid
Mitu käekotti sul on? 1
On sinul kindel stiil? üsnagi, aga samas on see selline n.ö tavaline stiil, st saan täiesti tavapoodidest kõik, mis vaja, väga lihtsalt
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? no heade kingade puhul max 200, rohkem vast ikka mitte. üldiselt kulutan kuni 25, sest ei saa lubada rohkem ja kingad, mida osta tahan, ei ole kvaliteedi poolest ka rohkem väärt
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? - hetkel gladiaatoritüüpi mingid kingad, neid mul mingi 7 paari, siis tennisetaolised ka erinevad, ja sügisest vast saapad ka
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? ei teagi, lilleline pluss roosa ehk
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. kasutan, kui viitsin. tavalised asjad - ripsmetušš, jumestuskreem, puuder jms. oleneb, mida viitsin näkku toppida
Lemmikpoed?

Mitu dressipluusi sul on? 6
Mitu paari teksapükse sul on? 4
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 5
Mis on sinu lemmikriideese? Must T-särk
Mitu käekotti sul on? Umbes 10tk, aga kasutan ainult paari neist
On sinul kindel stiil? Mingit ülikindlat stiili mul pole, aga riided on ikka sarnase välimusega- enamasti üsna liibuvad.
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Oleneb, kui ilusad kingad on. Max 30 eurot. Aga üldiselt ostan kingi haruharva.
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Ketse või mugavamaid madala kontsaga saapaid.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Tumepunane ja tumehall
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Ei oska niimoodi välja tuua. See kui riided omavahel üldse ei sobi ongi kole.
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Ripsemtušš, peitepulk.
Lemmikpoed? Seppälä, Lindex, TakoFashion jms.
Heh

Mitu dressipluusi sul on? 1, ülikooli oma, muidu dresse ei kanna.
Mitu paari teksapükse sul on? Aktiivselt kasutatavaid on 2.
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 7 + 1 spordirinnakas
Mis on sinu lemmikriideese? Ei ole lemmikut.
Mitu käekotti sul on? 1.
On sinul kindel stiil? Võib vist öelda, et on.
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Oleneb sellest, millistega on tegu ja millal/kui palju neid kantakse. Loogiline, et pika säärega saapad maksavad rohkem kui plätud ning samas vaatan ka seda, kui palju ma antud paari kannaks, st. kingade peale, mis on kasutuskõlblikud 9 kuud aastast, olen nõus rohkem kulutama, kui nende peale, mida saab kanda vaid paar kuud. Aga üldiselt kuni 50 eurot kingade (st baleriinad, sandaalid, kontsakingad jms) ja kuni 100 eurot saabaste peale. Oleks rohkem raha, siis kulutaks rohkem, sest vastupidav, mugav ja kvaliteetne jalas tõesti on midagi, millesse investeerida.
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Sügisel-talvel poolsaapad, soojemal ajal sandaalid või baleriinad.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Ei ole sellest.
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Kasutan, tavalisi asju: silmapliiats, ripsmetušš, kulmupliiats, põsepuna, peitepulk, vahel huuleläige.
Lemmikpoed? Mosaic, Reserved, Gap... nendest on palju asju, aga mingit konkreetset lemmikut ei ole, ostan sealt, kust sobiva asja leian.

oih, unustasin vastata lemmikpoed küsimusele - hetkel H&M, Gina Tricot, mingil määral ka Seppälä, sest lasteosakonnast olen ilusaid asju saanud (laste XL suurus e pikkus 170). meeldivad väga ka sellised marketi tüüpi poed, kus müüakse kõike, st toitu, riideid jne, Eestis põhiliseim Prisma, aga see siin eriti ei meeldi, Soomes on aga analoogseid marketeid päris palju ja väga hea riidevalikuga ja samas ka soodsad asjad.

Mitu dressipluusi sul on? Mul on pusad. Ei kanna dressikaid.
Mitu paari teksapükse sul on? 2 ja 1d on katkised
Kui palju boksereid sul on? Mingi 10 vist
Mis on sinu lemmikriideese? Pole
On sinul mõni neet? Mis neet? Ei ole
Palju oleksid nõus kulutama teksade peale? Olen ost 60 euroseid, aga ega üle 20-25 minna ei taha.
Milliseid jalanõusid eelistad? Kannan "skeiditosse". Mugavad. Muud midagi.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Ei kombineeri midagi, panen selle selga, mis selga mahub. Üldiselt tumedamad aga vahest heledad riided.
On sul kindel stiil? Ei
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Ei jälgi moodi...
Kasutad meiki? Ei
Lemmikpoed?

Mitu dressipluusi sul on? Dressikaid vist ei olegi... aga pusasid on vist mingi 6.
Mitu paari teksapükse sul on? 8 paari ma arvan. Võib-olla 9.
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 8 paari.
Mis on sinu lemmikriideese? Mingi suur lohvakas t-särk ja retuusid või lühikesed püksid. Kodus on mõnus kanda.
Mitu käekotti sul on? 4.
On sinul kindel stiil? Praegu vist enam ei ole...
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Mingi 20-25 eurot.
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Ketsid, baleriinad, gladiaatorid.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Ei olegi lemmikut. :D
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Uggid.. Üldse ei meeldi mulle.
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Kui välja lähen, siis enamasti jah. Ripsmetušš, vahel silmapliiats ja laovärv ka (kui viitsin panna), peitepulk, jumestuskreem, puuder ja huuleläige või huulepulk (kogu aeg ei värvi huuli).
Lemmikpoed? Ee.. Terranova, Cropp Town, Takko, Lindex ja kindlasti erinevad kaltsukad. :)

Mitu dressipluusi sul on? Umbes 7
Mitu paari teksapükse sul on? 9
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 13
Mis on sinu lemmikriideese? Retuusid (väga mugavad)
Mitu käekotti sul on? 6 või rohkem
On sinul kindel stiil? Ei ole
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Oleneb, kui palju mingi kindel kingapaar mulle meeldib :D
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Ketsid, baleriinad, poolsaapad, ugg'id
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Punane ja must
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Sokid ja sandaalid koos
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Ripsmedušš, BB-kreem, puuder. Mõnikord ka lainer ja huuleläige.
Lemmikpoed? New Yorker, Cropp Town, H&M, Lindex, NS king jms

Mitu dressipluusi sul on? 3
Mitu paari teksapükse sul on? vist mingi kaks... ütlen üks ja pool
Kui palju rinnahoidjaid sul on? pole kokku lugenud, viis või midagi
Mis on sinu lemmikriideese? absoluutsed lemmikud on maikad. viimasel ajal mind nendeta ei näegi
Mitu käekotti sul on? ühtegi
On sinul kindel stiil? kui nüüd mingisse kategooriasse peaks ennast panema siis oleks mingi rock/punk chick, üpris badass
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? no kõige rohkem mida ma välja olen käinud on 1500 krooni, alpi 3 tanksaabaste eest. kui neid kanda ei saa siis olen kas ketsidega või paljajalu
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? ketse
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? õõ eelistan üleni musta, kuid tumesinine ja must on ka hea
Mis on sinu arvates suurim moeaps? hahah, see, et kõik ühtmoodi riides käivad
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. ripsmetušši ja silmapliiatsit natuke
Lemmikpoed? pole
female

Mitu dressipluusi sul on? Khmm.. Ma ei kanna neid eriti, üks vist leidub.
Mitu paari teksapükse sul on? 3
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 6?
Mis on sinu lemmikriideese? Hall villane mantel.
Mitu käekotti sul on? Kotte on umbes 8-9.
On sinul kindel stiil? Ei, ei ole: D
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Liiga palju. Päris mitme kuu taskuraha. Disainerkingad on mu suur obsession.
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Madalad baleriinad ning kontsakingad.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Must-hall-pruun
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Sandaalid-sokid, capri-pants
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Ripsmetušš, concealer (ei tea tõesti eesti keelset vastet), huulepulk, kulmupliiats.. Vahel ka jumestuskreem, lauvärv jms..
Lemmikpoed? Ei käi eriti niimoodi ringi.. Kunagi oli mingi Mango

Mitu dressipluusi sul on? Ei tea täpselt, kuskil 2, väga ei kanna neid.
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 7-8
Mis on sinu lemmikriideese? Mingi suurem T-särk ja teksad
Mitu käekotti sul on? 1
On sinul kindel stiil? Ei
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Oleneb kingadest
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Ketsid, baleriinad
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Kollane, must. Ei teagi
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Sokid ja sandaalid koos
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Mitte eriti, väga harva
Lemmikpoed? New Yorker, Cropp, Lindex, Seppälä
Uusi tutvusi ?

Mitu dressipluusi sul on? 5-6
Mitu paari teksapükse sul on? 1 katkised, 1 tartan püksid
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 1
Mis on sinu lemmikriideese? Top, kampsun
Mitu käekotti sul on? 0
On sinul kindel stiil? Suht
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Ei kanna kingi aga ketside eest ~80 euri
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Ketsid
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Must - valge, sinine
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Ei tea
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Mitte eriti, ainult puudrit panen vahest
Lemmikpoed? Cropp Town, Attitude Clothing, EMP online

Mitu dressipluusi sul on? ca 6tk
Mitu paari teksapükse sul on? 1 :D ma terve elu kandnud tressipükse ja selliseid rohkem. (:
Kui palju boksereid sul on? palju!
Mis on sinu lemmikriideese? pusa.
On sinul mõni neet? Mis neet? Ei.
Palju oleksid nõus kulutama teksade peale? Idk, oleneb. Mina tavaliselt ei maksa... :D
Milliseid jalanõusid eelistad? tossud.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? kombinatsioon - must/kollane. Aga ei riietu nii vaid tervikuna musta üldjuhul.
On sul kindel stiil? Jah.
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Ei tea, ei koti, ei uuri mis moes hetkel on.
Kasutad meiki? wtf?
Lemmikpoed? New Yorker, Cropp jne.

Mitu dressipluusi sul on? 6
Mis on sinu lemmikriideese? Teksad
Mitu käekotti sul on? 1
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Ei kanna kingi.
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Skeidid
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Must ja valge
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Ei tea..
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Kasutan, puudrit, jumestuskreemi, ripsmetuzzi, lainerit.
Lemmikpoed? New Yorker, Crop Town, House

Mitu dressipluusi sul on? 3
Mitu paari teksapükse sul on? 1
Kui palju boksereid sul on? Piisavalt
Mis on sinu lemmikriideese? Suured laiad musta värvi püksid paljude taskute ja kettidega
On sinul mõni neet? Mis neet? Jah. Snakebites, labret, kulmuneet ja tunnel
Palju oleksid nõus kulutama teksade peale? Mitte eriti, ei kanna eriti teksasid
Milliseid jalanõusid eelistad? Skateid
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Must ja must, must ja oranž või must ja sinine
On sul kindel stiil? Vist jah aga ei oska öelda kuidas seda kutsuda, eks mingi gothic stiil ole, pole täiesti kindel
Kasutad meiki? Ei
Lemmikpoed? Hilpharakas ja Shock, muidu rohkem pole, tavaliselt ikka tellin internetist riideid

Mitu dressipluusi sul on? 4?? Pigem pusad ikkagi.
Mitu paari teksapükse sul on? 8
Kui palju rinnahoidjaid sul on? mingi 4 või 5
Mis on sinu lemmikriideese? um.. üks hästi pehme valge karvane vest .
Mitu käekotti sul on?ohgod.. 12 , rohkem vist isegi.
On sinul kindel stiil? nnope.
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale?um.. oleneb? kuskil 50 eurot???
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? um... kontsasaapad,kontsakingad,baleriinad,skeidid, pm. suht kõikke.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? must ja roosa
Mis on sinu arvates suurim moeaps? um.. minu klassiõde kandis leopardi haaremeid,kollast ilma lukuta mingite pisikeste pilttidega pusa,luitunud roosat peapaela,mingi särk paistis pusaalt vist ja siis oli rihmikud kui ma ei eksi... disqusting.
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Jjep, ripsmekas,jumestus,meigialuspõhi,enne seda astelpajuõli,peitekas,huuleläige/huulepulk vahest ka laovärvi või kulmupliiatsit,oleneb kuhu minek.
Lemmikpoed? Sixtina. Mulle meeldivad sealsed riided,aga üldiselt sht kolan lõunakas ja taskus ja kaupsis,paljudes poodides,oleneb kust midagi põnevat leiab.

---

13 aastane hull.
Keegi polegi öelnd,et ma normaalne olen ?!

Mitu dressipluusi sul on? 5 tükki ilma lukuta, 4-5 lukuga dressikat.
Mitu paari teksapükse sul on? 10
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 7
Mis on sinu lemmikriideese? H&M-ist ostetud türkiissinine bleiser
Mitu käekotti sul on? 5
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Kontskingadele kuni 40-50€
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Ketsid, baleriinad, wedged
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? valge + türkiissinine
Mis on sinu arvates suurim moeaps? kontsad + dressipüksid, võeh.
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Ripsmedušš, kulmuvärv, kulme fikseeriv geel, peitepulk.
Lemmikpoed? Zara, Tally Weijl, H&M, Gina Tricot, Seppälä, Lindex
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Mitu dressipluusi sul on? - 5
Mitu paari teksapükse sul on? - 2
Kui palju rinnahoidjaid sul on? - 6
Mis on sinu lemmikriideese? - beebiroosa triiksärk :)
Mitu käekotti sul on? - 6 või 7.
On sinul kindel stiil? - Jah, enamvähem.
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? - Kuna ma ei saa kunagi kingadest ära öelda, siis ikka piiisavalt.
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? - kontsad
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? - Valge + must. I like to keep it classy.
Mis on sinu arvates suurim moeaps? - Ei suuda vaadata neid, kes kannavad pusa ja kingi. Või siis see, kui kingad ja kott lähevad täiesti valedes suunades.
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. - Kulmupliiats.
Lemmikpoed? - H&M, Zara, Lindex, Forever 21. Vahel on Seppäläs ka täitsa korralikke asju.

Mitu dressipluusi sul on? 4
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 6
Mis on sinu lemmikriideese? Dressid. <3
Mitu käekotti sul on? Üks, mida ka ema kasutab. xD Pole vaja neid lihtsalt.
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Max 50€.. Isegi mitte seda.
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Ketsid.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Must ja must. :D Kannan ise musta tavaliselt.
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Riided ei sobi üldse kokku näiteks. Neid on muidugi hunnikus veel.
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Ei, eriti mitte.
Lemmikpoed? Pole.

Mitu dressipluusi sul on? 14 ( lugesin just üle )
Mitu paari teksapükse sul on? 11
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 10-15
Mis on sinu lemmikriideese? Roosa seelik.
Mitu käekotti sul on? 6
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? 50 €
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Kontsakingad
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Must ja roosa
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Kleit/seelik ja ketsid
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Jah kasutan. Ripsmetušš,puuder,lainer,lauvärv,huuleläige,kulmupliiats
Lemmikpoed? New Yorker, Lindex

Mitu dressipluusi sul on? Teeme nii, et 2. On ka aastaid vanu asju, aga ei kasuta neid.
Mitu paari teksapükse sul on? Ühed ja kas need just teksariidest on... ei teagi. Jalgevahel suur mõnus auk ka, jalad laiali avalikus kohas on tore istuda nendega. Teisi pükse ei kasuta, on terveid ka, aga ei kasuta.
Kui palju rinnahoidjaid sul on? Kolm ma loodan. Aga samaga käin mitu kuud järjest tavaliselt.
Mis on sinu lemmikriideese? Ei tea. Mulle meeldib mu soe helesinine sall muidu hirmsat moodi.
Mitu käekotti sul on? Ei tea mis sinna alla kuulub, kotti kantakse ikka käes ju või kuskil seal lähedal. Neid päris käekotte küll pole, nagu noh.. noh need naised kasutavad. Ah, ma ei tea. Miks nii nõme küsimus?
On sinul kindel stiil? Eee vist mitte enam, ma ei tea. Ei ole ma arvan.
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Ei tea.
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Ketsid vist tavaliselt. Haisevad raisad.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Eee... pole sellist
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Ei tea.
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Silmi värvin hetkel vaid, ning mitte mustaks. Olen rohkem seda paska ka kasutanud, see käibki nagu bipolaarne häire, et on periood, kus kasutan igasugu asju ja siis pikalt aeg, kus ainult silmi. Neid ma ikka värvin miskipärast.
Lemmikpoed? Ei käi poes tavaliselt.

Poisid, vastake sellele:

Kui palju boksereid sul on? Ei tea
On sinul mõni neet? Mis neet? Ei ole
Kasutad meiki? Jah
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Mitu dressipluusi sul on? 5 või 6
Mitu paari teksapükse sul on? 3 plaanis juurde osta sünnipäeval.
Kui palju boksereid sul on? ~10 paari
Mis on sinu lemmikriideese? Pusa ja teksad
On sinul mõni neet? Mis neet? Eip, ei näe mõtet ennast auguliseks teha.
Palju oleksid nõus kulutama teksade peale? Kui on lahedad, siis 50€ käiksin välja.
Milliseid jalanõusid eelistad? Kui mõtled firma, siis Nike. Kui mõtled missuguseid, siis natukene kõrgema säärega Nike tosse, mitte just neid ülikõrgega, nagu korvpalli jalatsid.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Oranž + Hall + Sinised teksad :)
On sul kindel stiil? Eip
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Zenja Fokin
Kasutad meiki? Ja sitaks, igapäev puuderdan ennast peegli eest 5 tundi.
Lemmikpoed? New yorker, takko , sportland.

tüdruk

Mitu dressipluusi sul on? -8
Mitu paari teksapükse sul on? -8
Kui palju rinnahoidjaid sul on? -1'd hetkel :D
Mis on sinu lemmikriideese? -jakk
Mitu käekotti sul on? -ma ei ole mingi käekoti tibi, aga õlakotid on ja neid on 5.
On sinul kindel stiil? -mu stiil muutub väga tihti. Kooli ajal meeldisid mulle eeeriti siuksed hipilikud riide :D, no praegu ka, aga pigem tahaks juurde selliseid funky'sid riideesemeid ja denim style on meeldima hakanud.
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? -maksimaalselt 25€, kui sedagi
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? -igasuguseid, võtan hommikul need, mis kostüümiga kokku lähevad :D ketsid, saapad, suvel ka plätud, kingad, baleriinikad.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? -mismõttes ? :D lemmikvärvid on igaljuhul virsiku-oranž ja tumesinine.
Mis on sinu arvates suurim moeaps? -dunno.
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. -jah, ripsmetušš, lainer, puuder, harva peitekreem, põsepuna ja viimasel ajal tahaks huulepulka kasutada :)
Lemmikpoed? -bershka, new yorker, vero moda, house, reserved... ma ei tea väga palju mingeid poode, peale nende, mis Eestis on.

Mitu dressipluusi sul on? 2
Mitu paari teksapükse sul on? 5
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 3
Mis on sinu lemmikriideese? dressikas
Mitu käekotti sul on? polegi neid vist
On sinul kindel stiil? ma seda stiiliks küll ei nimetaks
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? oleneb jalanõudest 20-70€
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? tennised
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? oleneb tujust. vahel lihtsalt üleni must, must ja valge või värviline
Mis on sinu arvates suurim moeaps? ei tea moest midagi
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. ripsmedušši ainult
Lemmikpoed? pole

vertigo kirjutas:seda teemat lugedes imestan kui palju naistel käekotte on. üks kirjutas, et tal on 12 või rohkem. miks? olen alati arvanud, et käekott on üks vähestest asjadest, millest teile tavaliselt ühest piisab.
mulle nt piisab just täpselt nii. aga samas kui raha palju oleks ja hakata šopahooliku pilguga mõtlema, siis jah ühe riietusega sobiks hele käekott, teisega tume, kolmandaga pruun jne.

Mitu dressipluusi sul on? ei ütle
Mitu paari teksapükse sul on? ei ütle
Kui palju boksereid sul on? ei ütle
Mis on sinu lemmikriideese? ei ütle
On sinul mõni neet? Mis neet? ei ütle
Palju oleksid nõus kulutama teksade peale? ei ütle
Milliseid jalanõusid eelistad? ei ütle
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? ei ütle
On sul kindel stiil?ei ütle
Mis on sinu arvates suurim moeaps?ei ütle
Kasutad meiki? ei ütle
Lemmikpoed? Säästu market

termomeeter kirjutas:
vertigo kirjutas:seda teemat lugedes imestan kui palju naistel käekotte on. üks kirjutas, et tal on 12 või rohkem. miks? olen alati arvanud, et käekott on üks vähestest asjadest, millest teile tavaliselt ühest piisab.
mulle nt piisab just täpselt nii. aga samas kui raha palju oleks ja hakata šopahooliku pilguga mõtlema, siis jah ühe riietusega sobiks hele käekott, teisega tume, kolmandaga pruun jne.
Oleneb jah riietusest aga ka sellest milleks vaja on. Kas on vaja sisse mahutada kooliasjad, söök ja trenniasjad, või lihtsalt pärastlõunane väljaminek või hoopiski klubiskäik ees.

Mitu dressipluusi sul on? Hmm kõik Hmm 5 vist peaks olema. Ma lihtsalt jumaldan seest karvasid dressikaid, need nii mõnusad soojad, ja kui on veel armsad kõrvakesed ka küljes, siis see on nagu kirss tordi peal :)
Mitu paari teksapükse sul on? 7
Kui palju rinnahoidjaid sul on? Appi ma ei kujuta ettegi, ma olen ilusa pesu sõltlane, mind ei tasu sinna poodi üldse lasta. Suudan alati ennast veenda, et mul on uut pesukomplekti vaja ning olen õnnelik kui ei ole minu suurust. :)
Mis on sinu lemmikriideese? Hmmm riideese hmm. Kõigist minu asjadest täiesti lemmikud on mu elektrisinised kingad, lihtsalt jumaldan neid. Ahaaa lemmikud asjad on musatad üle põlve põlvikud milllel on lips küljes. Panen lühikesed püksid jalga, mõne ilusa musta pluusi, kõrged kontsat ja välja minekuks valmis :)
Mitu käekotti sul on? ma arvan et 7, armastan neid hmm kuidas need eesti keeles ongi... igatahes iglise keeles on need crossbody bags, sellised pisikesed.
On sinul kindel stiil? Nop, ütleme nii et igapäevaselt on teksad ja top, aga välja minnes peab ennast üles lööma.
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Talve saabaste jaoks olen ma vist kulutanud kõige rohkem 130€ ja 80€ high heels ning baleriinade eest 40€.
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? baleriinad on põhilised, aga nüüd talvepoole valged tossud/ketsid vms, sobivad ideaalselt teksade ja nahktagiga.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Põhiliselt armastan musta ja valge koominatsioone. Mõjust hästi ja võib kindel olla et ei pane mööda.
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Oh issand, retuusid lühema pluusiga. Tänaval on lausa rõve vaadata kuidas pesu või veel hullem tsellu(jh seda on kohe läbi retuuside näha) läbi paistab. Retuuside kandmisel pole midagi kui pikk tuunika peal on. Ja muidugi crocsid, need on lausa rõvedad.
Meestel on see siis sokib sa sandaalid ja muidugi rannas meestel stringid.
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Jep, igapäevalset repsmtušš ja kerge, vaevumärgatav põsepuna. Aga välja minnes ikka täiskomplekt. Aga mitte selline et kui käega kuklasse vopsu paned kukub nagu terve nägu eest ära.
Lemmikpoed? new yorker, denim dream, mohito, rademar, accessorize jne jne

Mitu dressipluusi sul on? Üle ühe.
Mitu paari teksapükse sul on? Jällegi üle ühe.
Kui palju rinnahoidjaid sul on? Ja jälle üle ühe. :D
Mis on sinu lemmikriideese? Lõhkised sukapüksid/retuusid.
Mitu käekotti sul on? Kaks vist.
On sinul kindel stiil? Võib nii öelda.
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? No ma usun, et nii palju kui see kingapaar minu meelest väärt on.
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Ketsid ja tanksaapad.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Must ja heleroheline.
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Ma tõesti ei oska vastata..
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Jah. Lainer, ripsmetušš, mõnikord lauvärv.
Lemmikpoed? Swingis see gootinurk ja siis need poed, kust igasuguseid selliseid.. vahvaid asju saab.. ja kaltsukad.. :D
Every tear, every smile- paid in full!

Mitu dressipluusi sul on? o
Mitu paari teksapükse sul on? 1
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 2
Mis on sinu lemmikriideese? lühikesed püksid :3
Mitu käekotti sul on? 1
On sinul kindel stiil? ja
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? mina ise oleks nõus kulutama 1000 euri aga kui ma saaks sellist raha kusagilt xD
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? kingad, tennised :3
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? heledad toonid, kollane-sinine, oranš-roheline :3
Mis on sinu arvates suurim moeaps? mmm....kindlasti on, aga see ei tule hetkel meelde -.-
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Üli harva, mulle lihtsalt ei sobi see :3 ja kui kasutan ss ripsmekat ja harva huuleläiget :)
Lemmikpoed? kaltsukad :3 seppälä, AG, shu, ...

xx

Mitu dressipluusi sul on? 2
Mitu paari teksapükse sul on? teksapükse ise on 2 aga muidu pikkipükse on 4
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 4-6 Ma ei tea pole lugenud.
Mis on sinu lemmikriideese? teksapüksid.
Mitu käekotti sul on? 2, üks suur teine väike.
On sinul kindel stiil? Ei.
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Kingadele 30 € saabastele 50€
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? ketsid ja talvesaapad mis olid mulle kui tossude eest. baleriinad on ka normid
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? must & valge
Mis on sinu arvates suurim moeaps? sandaalid+sokid, retuusid+lühike t-särk.
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Ei kasuta, kuna hommikul pole aega ja ega eriti isu ka pole.
Lemmikpoed? Tesco, Deichmann, New Yorker, Reserved.
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

mitu dressipluusi sul on? mitte ühtegi
mitu paari teksapükse sul on? kaks paari, aga päris palju on teistest materjalidest pikki pükse
kui palju rinnahoidjaid sul on? 4 + paar sellist, mida ma pole viitsinud lihtsalt ära visata veel
mis on sinu lemmikriideese? ilusad sukad, kampsun
mitu käekotti sul on? käekotte polegi, ainult õlakotte on palju, paar suuremat ja teised väiksemad
on sinul kindel stiil? vanasti ma olin ketsid-teksad-särk, nüüd kannan muid asju ka
palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? kuna ma kingi üldse ei kanna, siis max 20 (aga teiste jalanõude peale rohkem)
milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? ketsid, tennised, poolsaapad
mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? ei riietu värvide järgi
mis on sinu arvates suurim moeaps? see, kui inimesele ei sobi, mis tal seljas on (ja muidugi retuusid pole püksid!!!)
kasutad meiki? ei kasuta
lemmikpoed? ma arvan, et kõikidest poodidest võib midagi leida, aga olen suur kaltsukate fänn
nobody raise your voices, just another night in nantes

Mitu dressipluusi sul on? mingi 5?
Mitu paari teksapükse sul on? 5
Kui palju rinnahoidjaid sul on? 3-4
Mis on sinu lemmikriideese? ilusad suvekleidid ja nunnud pluusikesed
Mitu käekotti sul on? käekotti ei ole. 2 õlakotti on
On sinul kindel stiil? kitsad teksad koolis ja pluus :P tavaline :D
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? kingadele 25-30 € ja saabastele kuni 50 €
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? ketsid ja skeidid , talvel saapad.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? roosa ja must , aga vahet pole
Mis on sinu arvates suurim moeaps? ei oska öelda
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. väga harva ripsmedušši ja peitepulka ( vinnidele ja punnidele :D )
Lemmikpoed? H&M, Reserved, New Yorker, Seppälä jne :D

Mitu dressipluusi sul on? 2-3.
Mitu paari teksapükse sul on? 5.
Kui palju rinnahoidjaid sul on? Umbes 10.
Mis on sinu lemmikriideese? Pole kindlat.
Mitu käekotti sul on? 7.
On sinul kindel stiil? Öeldakse, et ma tibilikum. :d
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? Max 40 euri.
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? Baleriinad, tennised, kontskingad, saapad, gladikad.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Puudub.
Mis on sinu arvates suurim moeaps? Skeidid, sokid + sandaalid, kapripüksid, hahaha Adi püksid + valge topp + kuldket :lol:.
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. Ojaa, mulle meeldib meikida. Nii, aluskreem, puuder, põseruuž, kulmu- ja silmapliiats, ripsmetušš, huulepulk.
Lemmikpoed? Tally Wejl, New Yorker, Cropp, Reserved, kaltsukad jne.
Guns N' Roses - Estranged

Mitu dressipluusi sul on? umbes 5
Mitu paari teksapükse sul on? 5-6 paari
Mis on sinu lemmikriideese? enda uued teksased :)
Mitu käekotti sul on? otseselt käekotte pole, õlakotid on
On sinul kindel stiil? teksadest eelistan kitsaid. muud riided on suht tuju peale :D
Palju oleksid nõus kulutama ühe kingapaari peale? tossud kuni 30 € ja saapad kuni 50 €, suvekingad 20 €
Milliseid jalanõusi eelistad/kannad kõige rohkem (ketsid, skeidid, kontskingad vms)? suvel plätud, sügisel/kevadel tossud ja talvel saapad
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? must ja valge
Mis on sinu arvates suurim moeaps? siis, kui mõni arvab, et kuna värvide toon on sama, ja topib sama tooni riided kokku. nt tumepruunid teksad, helepruunid saapad ja keskmine pruun jope :S
Kasutad meiki? Kui kasutad, siis täpsusta. puuder ja peitepulk + vahel ripsmetušš ( harva :lol: )
Lemmikpoed? New Yorker, Seppälä, Reserved, H&M, Lindex, Cropp Town... jne :lol:

Mitu dressipluusi sul on? 4 vist
Mitu paari teksapükse sul on? 7, igaks päevaks paar (mitte et ma neid iga päev vahetaks)
Kui palju boksereid sul on?7, samuti päevaks paar
Mis on sinu lemmikriideese? Mu mantel
On sinul mõni neet? Mis neet? Eip
Palju oleksid nõus kulutama teksade peale? Oleneb täiesti. Kui on mugavad ja kõike muud siis ei ole ka 100€ liiast
Milliseid jalanõusid eelistad? vabaajajalatseid, ametiasjade ajamisel kingi
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? pole vist nagu
On sul kindel stiil? Eip
Mis on sinu arvates suurim moeaps? haaremi püksid meeste jalas
Kasutad meiki? eee miks peaks
Lemmikpoed? säästumarket lolz :D Eeh forelle.com äkki
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Mitu dressipluusi sul on? Paar tükki.
Mitu paari teksapükse sul on? Paar tükki.
Kui palju boksereid sul on? Kõvasti.
Mis on sinu lemmikriideese? Teksa + dressikas, vahel triiksärk või mõni muu riideese peale. Üldjuhul ikka dressipluus.
On sinul mõni neet? Mis neet? Ei, hüppan enne neli korda pommi kui needi lasen panna.
Palju oleksid nõus kulutama teksade peale? Max 20€, eriti ilusate ja normaalsete peale 30€
Milliseid jalanõusid eelistad? Need, mis jalga sobivad ja mugavad on. Firma suhtes pohhui.
Mis on sinu lemmikvärvikombinatsioon? Sinist kannan sitaks ja must/valge on selline üldine.
On sul kindel stiil? Ei, mul on "mõttetu" stiil.
Mis on sinu arvates suurim moeaps? See, et mõni biiberi-austaja kannab roosat triiksärki. No see on elu rõvedaim kombo. Lihtsalt roosa triiksärk on väga super, endalgi, kuid kui lisada sinna biiberi sonx ja mingi lilla-roosa triiksärgi segu
Pilt
Kasutad meiki? Jep, iga päev vähemalt 8 tundi peegli ees lükkan tavaliselt neli-viis kilo korraga peale.
Lemmikpoed? Selver ikka, see kodust mingi 100m 8)
Vasta

Mine “Vabast ajast”