Küsimused :) - vastake !

Ma mõtlesin natuke et küsiks mõned küsimused võiksite vastata kah ju.. sest ma nägin kaa ju nats vaeva et neid väljamõelda. JA vabandage väga kui ma natuke vale teema alla panin aga mai osanud paremat teemat valida

aitäh muidu kõigile kes vastavad sish. :) ja küsimused on järgmised:

Mis on sinu lemmik spordiala?
Mis trennis sa käid?-
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)-
Sinu lemmik HOBI?-
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga :D ?-

noh.. natuke oli vähe küsimusi aga vastake ikka,tänud veel kord.

Re: Küsimused :) - vastake !

Mis on sinu lemmik spordiala? KOSS(L) ja sulgpall (L)
Mis trennis sa käid?- kossus ,
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)- ei ,
Sinu lemmik HOBI?- koss , sulgpall ...
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga :D ?- ei , tahan endamoodi laulda! D:
kui ma poleks selline, oleksin kui öö ilma kuuta !
You were my everything and i really miss you!! <3 But now i can't take all the pain that i feel.

Mis on sinu lemmik spordiala? Tugitoolisport.
Mis trennis sa käid? Sumomaadluses.
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)-Mad Cow Disease.
Sinu lemmik HOBI?-Lakke sülitamine.
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga :D ?- Tahaksin laulda nagu Paris Hilton.

Haggard kirjutas:Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga :D ?- Tahaksin laulda nagu Paris Hilton.
Hahahahhaa, ma sain naerukrambid :D

Enda kohta:

Mis on sinu lemmik spordiala? Iluuisutamine
Mis trennis sa käid? Ei käigi (:
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)- ei kirjuta, aga olen proovinud alustada küll. Hetkel pean blogi..
Sinu lemmik HOBI?- kritseldamine, joonistamine, kitarriga tinistamine
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga :D ?- see kuidas ma praegu laulan on minu arust suht okei :) Aga kui oleks võimalus, siis tahaks endale Enya sarnast häält ;)

Mis on sinu lemmik spordiala? Jalgpall

Mis trennis sa käid?-suvel kuskil,ise ujun,sõidan ratast,kooli ajast jalkasse jälle

Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)- ei

Sinu lemmik HOBI?-DJ'ks olemine,sellega kaasnev remixide tegemine jne

Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga :D ?- ei,kui siis juba siis kellegi teise moodi

Mis trennis sa käid?
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)
Sinu lemmik HOBI?
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga?

Eem, korvpall, võrkpall jne :D
ei käi kuskil trennis aga läheks heameelega jõusaali kui oleks normaalne koht kus käia
ei kirjuta, pigem loen
lemmik hobi on vist joonistamine
Britney Spears kindlasti :D

Mis on sinu lemmik spordiala? - Korvpall ja jalgpall, viimast vaatan telekast rohkem, kuid kossu oskan paremini mängida.
Mis trennis sa käid? - Tugitoolitrennis.
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?) - Ei, pole kirjaniku annet.
Sinu lemmik HOBI? - puudub
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga? - Gagal on parem hääl, aga kuna ma olen isane, siis ma ei tahaks kõlada nagu naine. Võiks osata laulda nagu Barry White :D See oleks mahe...

Mis on sinu lemmik spordiala? Võrkpall.
Mis trennis sa käid?- Kunagi sai käidud 3 aastat võrkpallis, nüüd pole enam kahjuks köinud.
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)- Ei. Aga mingeid jutukesi olen küll kirjutanud.
Sinu lemmik HOBI?- Lugemine.
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga ?- Mitte kummagi moodi, pigem nagu Amy Lee või Sharon den Adel.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Mis on sinu lemmik spordiala?- Iluuisutamine, iluvõimlemine
Mis trennis sa käid?- Iluuisutamine-3 x nädalas
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)- Ei kirjuta
Sinu lemmik HOBI?- Laulmine, tantsimine, ujumine
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga ?- Ei
*Hetkel Piretiga jalutamas*
Pulmakellad helisegu! 30ndal pulmad!!!!
*Ootan lapsi nimega Dora ja Daisy!*
Minust saab Vaher!
*Piret on pahur täna*

Mis on sinu lemmik spordiala?Ratta sport
Mis trennis sa käid?-Võrkpall
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)-Ei
Sinu lemmik HOBI?-rulluisutamine ja rattaga sõitmine
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga? Britney Spears
On ju meeles mul see kui kohtusime ja silma mulle jäid,kõik see veedetud aeg mis tookord nii lõputuna näis.

Mis on sinu lemmik spordiala? Laskesport.
Mis trennis sa käid? No ikka laskmine.
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?) ei kirjuta. Ja kui kirjutaks,siis kes seda soperdist ikka lugeda tahaks.
Sinu lemmik HOBI? Raamatute lugemine.
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga ? Pigem mitte kumbki.
22 aastat elukogemust on vähe teadmaks kõike, mida teada soovin.

Mis on sinu lemmik spordiala?- ei meeldi sport muidu eriti. ujumine, suusatamine.
Mis trennis sa käid?- ei käi.
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)- kirjutan mitut aga nimesid ei ole.
Sinu lemmik HOBI?- joonistamine.
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga ?- tahaks lihtsalt osata laulda :D aga mitte nagu üks neist. (kui siiski üks siis B. Spears. ohh seda gagat.)
Well I won't be the one to disappoint you
anymore

Mis on sinu lemmik spordiala?- brazilian jiu-jitsu, tai poks
Mis trennis sa käid?- ei käi, aga lähen bodycombatisse järgmine kuu
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)- vahepeal kirjutasin aga pooleli jäi. pealkiri oli vist Pirusk...aga täpselt ei mäleta
Sinu lemmik HOBI?- sport, muusika, kunst
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga :D ?- ei tahagi laulda. aga kui valima peaks siis nagu lady gaga. tal on väga huvitav ja võimas hääl. ;)

Mis on sinu lemmik spordiala? Võrkpall ja kui seda lugeda spordialaks siis ka koerarakendisport meeldib. :P
Mis trennis sa käid?- Sai käid kunagi 3 aastat võrkpallis, nüüd pole 2 aastat kuskil trennis käinud, ainult vahetevahel kodus olen trenni teinud.
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)- Kirjutan jutte.
Sinu lemmik HOBI?- Lugemine, kirjutamine, muusika kuulamine.
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga ?- Ei. Kui tahaks mõne laulja moodi osata laulda siis ehk Sharon Den Adel 'i moodi või Enya.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

nsmkasutaja kirjutas:Ma mõtlesin natuke et küsiks mõned küsimused võiksite vastata kah ju.. sest ma nägin kaa ju nats vaeva et neid väljamõelda. JA vabandage väga kui ma natuke vale teema alla panin aga mai osanud paremat teemat valida

aitäh muidu kõigile kes vastavad sish. :) ja küsimused on järgmised:

Mis trennis sa käid?-
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)-
Sinu lemmik HOBI?-
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga :D ?-

noh.. natuke oli vähe küsimusi aga vastake ikka,tänud veel kord.
Mis on sinu lemmik spordiala? Ujumine vist xD
Mis trennis sa käid?- Ma ei käi trennis, vaid skulptuuriringis .:D
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)- Jah, pole veel pealkirja . :)
Sinu lemmik HOBI?- Laulmine, kleepsude kogumine xD
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga :D ?- Pigem naq Britney Spears . xD
kas tead mida tähendab üks armastus suur ? ;*

Mis on sinu lemmik spordiala?kas tantsimine on spordiala?:D muidu oleks kergejõustik,joosta meeldib.
Mis trennis sa käid?-tantsimas.
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)-ei kirjuta,kuigi olen mõõelnud oma elulugu kirjutama hakata :D sõbranna soovitusel :D
Sinu lemmik HOBI?- oi,neid on palju :D
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga ?- pigem nagu Lady Gaga.
Be positive . ;)
sniff..snifff......I smell cookies.
just SHINE!

Mis on sinu lemmik spordiala? Ujumine ja uisutamine (L) pallimängud kaah
Mis trennis sa käid?- Praegu ei käigi liigeste pärast, käin huviringides, varsti ujumisse :D
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)- Jep, mingi oli pooleli ja siis veel rates üks aga pealkirju ei taha avaldada, tuntakse ära äkki :D
Sinu lemmik HOBI?- Oihh neid nii palju vt profiilist
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga ?- Jepi tahaks ja aga ei tea kumma moodi vbl üldse kellegi teise moodi võino tglt üldse omamoodi, aga kindlasti mitte nii nagu praegu:D
Enne, kui pole jõudnud kogeda tõelist muret, ei saadagi aru, mis on mure - See on loomulik.

Mis on sinu lemmik spordiala? Polegi vist. Suusatamine või jooksmine võibolla.
Mis trennis sa käid?- Ei käigi.
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)- Jah. Pealkirja veel ei tea.
Sinu lemmik HOBI?- Kirjutamine, lugemine, muusika kuulamine, näitlemine, sarja "The Vampire Diaries" vaatamine
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga? Ei.

Mis on sinu lemmik spordiala? sulgpall ma arvan.. pallimängid üldiselt. ja ujumine
Mis trennis sa käid? ei käi trennis
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?) mm ma olen mõelnud oma faktiraamatut kirjutada aga see on jäänud vaid mõtteks
Sinu lemmik HOBI? klassiõe südame pahaks ajamine, fotograafia, muusika avastamine
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga :D ? mismõttes "tahaksid osata"? sa mõtled siis, et kelle häält ma endale tahaks? ma ei oska laulda ja midagi tegemata pole selle pärast jäänud
female

Mis on sinu lemmik spordiala? - Jalgpall. Meeldib vaadata, armastan mängida.
Mis trennis sa käid? - Jalkat 2x nädlas
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?) - Ei veel, aga kirjutan blogi vahepeal. Viimasel ajal soiku jäänud. http://saawelshow.blogspot.com/
Sinu lemmik HOBI? - Arvutis istumine, nolife.
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga? - ÄKILINE teemavahetus, aga ei.
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

Mis on sinu lemmik spordiala? kaugus hüpe ..?
Mis trennis sa käid?- tantsutrennis
Kas kirjutad raamatut?(kui jah siis mis su raamatu pealkiri on?)- :D hah, olen kirjutanud küll. Pealkiri oli vist Gerli vmidagi.
Sinu lemmik HOBI?- aaaa no tantsida meeldib.
Kas tahaksid osata laulda nagu Britney Spears või pigem nagu Lady Gaga ?- Britney Spearsi lauluhäält tahaks küll :D
If ur heart was really broken, you'd be dead. so shut up!
põrkepallid ♥ stressipallid ♥
hakunamatata ! [:
Vasta

Mine “Vabast ajast”