Re: tüütav elu

Üksluiseks jah? Mhm.. olen kogenud seda.
Väike loetelu:
Tee trenni, käi rattaga sõitmas, hängi sõpradega ringi, käi kinos, vaata häid filme(mõttega), arvutimängud, peod,
igast suveüritused, disko, kontsert jne.
Kui kõigest sellest on vähe või lihtsalt ei viitsi seda kõike teha, siis peaks võibolla oma suhtlusringi veidi avardama.
Otsi uusi sõpru (üritustelt, laagritest) või tahad endale hoopis tüdruksõpra, kes sind rakkes hoiaks?
Igatahes hops toolilt püsti ja tegutsema! :P

arvuti mängud ja trenn on osa mu ükluisest elust. ei ole peoloom. kõik sõbrad on kusaigl reisipeal. kõik hääd filmid olen ära näind ja hetkel häid uusi filme kah pole. rattal vaja kumme pumbata aga pump on katki. siine kino on saast ja siis huvitavaid filme pole. ei meeldi tantsida, vihkan diskosid ja konserte, suveüritusi nagu lähiajal sinikandis pole. suhtlus ringkond on niigi avar, sinna hulka võib lugeda põhimütselt terve maailma. Tüdruksõbra koha pealt ei oska midaig kosta, kuna pole tüdrukut mul olnud.
The End is just the Beginning

mis ma õues passin kui ühtki tuttavat pole linnas kelelga hängida. rattal saab kumid täis pumbata aga siis ma pean seda pika maa tassima enne mkui pumbata saan. peod ja diskod sinna ma ei tõstaks jalga isegi siis kui need oleksid viimased kohad maailmas. ma olen kaotanud motivatsiooni mis mind edasi viiks.

õpingi hetkel ajaviiteks jaapani keelt. ma loeks hea meelega raamatuid, aga kahjuks kõik need klassikalised raamatud mis mul siin raamatu riiulis on on nii kole igavad et ma ei suuda neid kiiremini lugeda kui 3 lehte päevas.

Aga mine siis kodust kaugemale. Praegu on suvi. Maailm on sul peo peal. Mine kuhugi reisile ,kuhugi ,kus on lahedam kino ,suveüritused vms. Mine näiteks mõne oma tuttava juurde.
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

Nuvot raha pole mul endalgi. Mul on ainult natuke ideid ,mida saab teha ,kui raha ei ole. Sa võid minna tööle kodust kaugemale. Seda ,kuhu sa tööle võiksid minna ,ei saa mina sulle öelda. Ma ei tea ,mis sind huvitab. Mina otsisin kunagi tallitüdrukuna tööd. Mul oli töökoht enam-vähem olemas ,aga otsustasin mitte minna. Väga palju on võimalusi töötada vabatahtlikuna nö toidu ja öömaja eest. Näiteks mõnes koertekennelis abilisena. Ma tean omast kogemusest ,et ilma rahata on siin ilmas raske midagi toredat teha ,kuid see pole võimatu. See eeldab sinult tohutult palju aktiivsust ja uudishimu iga väikese asja vastu ,mida enda ümber näed. Äkki sa kirjutaksid natuke lähemalt ,mis sind huvitab ja kui sa anonüümsusest väga lugu ei pea ,siis missuguses linnas. Äkki tean mina mõnda huvitavat tegevust ,mida sa harrastada saaksid. Aga muidu sul ei jäägi endal muud üle ,kui oksida google isse erinevaid otsingusõnu ja uurida erinevaid asju ,mis esialgu põnevad tunduvad. Kui sind peaks huvitaba koerad ja/või hobused ,siis oled sa kullaaugus ,sest selles valtkonnas olen ma asjatundja.XD inimlik egoism on selle asja nimi. Igatahes päikest sulle.

minud huvitab, laskmine, programeerimine(ise seisvalt õpin), 3d modelleerimine(ise seisvalt õpin), jaapani keel(ise seisvalt õpin) ja muud asjad mida pole mõtet siia kirjutada. hetkel olen valgas, aga sügisel lähen türile kooli.

Wtf, Valga on nii lahe koht ju, just hiljuti käisin seal. Kuigi ega ma ka seal suurt midagi ei teind, käisin Valkas ja sõin-jõin.Ja ma nägin üsna palju inimesi ka seal. Kõik sõbrad reisivad? Hmm, vähe usutav. Reisi kaasa.
I want to marry my bed.

Ega minu elu ka huvitav pole, suht tihti tunnen, et pole mõtet.(Ja ootan k o o l i vahepeal :O)
Tegele oma hobidega. Mine raamatukokku ja too sealt kotitäis raamatuid :D Ma tõin kunagi.(Aga siin kolkas pole mingit tagasitoomis tähtaegade värki ka.)
Kuula jaapani musa ja õpi hiina keelt :D

su elu on muutunud rutiiniks..
Su elust on puudu armastus või see hellus vms..
Leia uusi tutvusi kaaslane keda saad hellitada ja kes teeks sama vastu..
Usu mind see aitab!
Kui ma vaatan kõrvale ja ütlen, et mul on kõik korras, siis tõenäoliselt vajan ma kedagi, kes vaataks mulle silma ja ütleks:"Räägi palun tõtt."

Haggard kirjutas:võin pakkuda? barrett 50cal
se on küll tore asi aga ma ei usu et see on see.
vaiketudrukuksikivil kirjutas:su elu on muutunud rutiiniks..
Usu mind see aitab!
oleks see vaid nii lihtne.

Keegiikka kirjutas:
Usu mind see aitab!

pole midagi keerulist!!
Kui ma vaatan kõrvale ja ütlen, et mul on kõik korras, siis tõenäoliselt vajan ma kedagi, kes vaataks mulle silma ja ütleks:"Räägi palun tõtt."

vaiketudrukuksikivil kirjutas:
Keegiikka kirjutas:
Usu mind see aitab!

pole midagi keerulist!!
äkki räägiksid lähemalt

Keegiikka kirjutas:
Haggard kirjutas:time noh... võtab aastaid leida midagi head
siis läheb veel sitax kaua. ma pakun et mõni aastakümme

No mdea pmmi mulle äkki ma olen hea?? Katsetama peab

Keegiikka kirjutas:... see võttis sõnatuks

No äkkijuhtus niie t ei peagi 10 aastaid oorama katseta !! Äkki ma saan sind aidata täita tühjust su elus !! (I) SE POLE SEBIMINE !! Üritan sind aidata

oeh, ma tüdruk ja pm sama probleemiga. Minul ongi see probleem, et poissi pole, mu 16. sünnipäev hakkab lähenema ja mul pole kedagi olnud :/ ikka jube küll ja ma olen juba mõelnud, et okei, kui ma selleksajaks kedagi ei leia, siis matan üldse selle armastuse teema maha, vot, jätan kõik sinnapaika. Ega see väga loogiline pole aga nii ma kardan, et läheb :S
Ei oska ka midagi väga aidata, kuna sama probleem.

Aga ega sa enne neid Eesti linnu tundma ka ei saa ,kui sa neid ise vaatama ei lähe. Tegelikult pole ju midagi hullu. Enamik inimesi räägivad ladusat Eesti keelt või vähemalt Inglise keelt. Sa saad neilt alati abi küsida. Pealegi on Eesti nii väike ,et siin on üsna võimatu nii ära eksida ,et pärast kohe kuidagi koju ei saa. Tallinnas ja teistes suurtes linnades on minuarust veel eriti mõnus see ,et linnaliinibussid viivad su tihti sihtpunktile väga lähedale. Kui sa tead näiteks aadressi ,kuhu sa pead kohale jõudma ,saad vaadata bussi ,mis viib su sinna lähedale ja sinu ülesanne on ainult bussipeatusest õigesse kohta jõuda. Kusjuures nii õpidki kõige paremini linna tundma. Mina ,kes ma pidasin ennast võimetuks Tallinnas liikuma ,nuh ei saa nüüd just öelda ,et ma seda linna tunneksin ,aga enam ma valele poole sõitva bussi peale ei istu.;) Tegelikult saan ma su hirmust aru. Inimesele ,kes on kasvanus ja elanud väikeses linnas ,tundubki Tallinn koht ,kust eluga välja ei pääse. Minul oli ka seesama hirm. Kuid mulle piisas ühest päevast Helsingis ,et hirmust võitu saada. Vähe sellest ,et see oli mega suur linn ,ei tõnkand seal mitte keegi Eesti keelt j Inglise keelt rääkivad kodanikud jällegi tundsid linna sama vähe ,kui mina. Kuid noh ,piisavalt südilt otsides ,leidsin ka sealt lõpuks Inglise keelset abi. Kusjuures selline reisimine aitab suurepäraselt igavue vastu. Neid seiklusi meenutad sa veel tükk aega.:D
Suletud

Mine “Vabast ajast”