Mulle meeldivad... (mõeldud on arvutimänge)

Hääletus lõppes 20 Apr 2010, 20:46 Sa võid valida kuni 7 valikut

riietumismängud
Hääli kokku: 2 (12%)
seiklusmängud
Hääli kokku: 4 (24%)
mõtlemismängud
Hääli kokku: 3 (18%)
võitlemismängud
Hääli kokku: 1 (6%)
kihutamismängud
rollimängud
Hääli kokku: 2 (12%)
muu
Hääli kokku: 3 (18%)
kõik mängud
Hääli kokku: 17

Re: Häid mänge tahaks

Stargirl kirjutas:Kui see on tehtud murede jaoks, miks on siin teemad: "Vaba aeg", "Hobid"; ja palutakse kirjutada luuletusi; kas luuletused on mure w?
Mõnel on ehk mure, kuidas vaba aega veeta, või mis hobidega tegeleda. Ise kirjutatud luuletused väljendavad autori hingeelu ja kindlasti on neid palju huvitavam lugeda kui mingit arvutimänguteemat.

Kui Sinu kõige suurem mure on, mis arvutimängu mängida, siis (ma väga vabandan) oled Sa küll väga tühine inimene.
...või ei ole Sa veel piisavalt vana, et mõista, mis probleeme võib inimese elus ette tulla. Ja mõne jaoks on Lapsemure foorum tõesti koht kuhu viimases hädas pöörduda. Kujuta nüüd ette, kui iga teine teema räägiks nii labastest asjadest nagu selleks on arvuti- või siis üldse mängud. Kas Sa sellises kohas tahaksid oma muret kurta? Kas sellisest kohast oleks üldse mingit abi loota?

Mõtle selle üle, enne kui Sa järgmist korda foorumit risustad.

Öelge nüüd jah, et ma olen õel vms... aga nagu mu allkirjas öeldud :

M!kk kirjutas:
Stargirl kirjutas:Kui see on tehtud murede jaoks, miks on siin teemad: "Vaba aeg", "Hobid"; ja palutakse kirjutada luuletusi; kas luuletused on mure w?
Mõnel on ehk mure, kuidas vaba aega veeta, või mis hobidega tegeleda. Ise kirjutatud luuletused väljendavad autori hingeelu ja kindlasti on neid palju huvitavam lugeda kui mingit arvutimänguteemat.

Kui Sinu kõige suurem mure on, mis arvutimängu mängida, siis (ma väga vabandan) oled Sa küll väga tühine inimene.
...või ei ole Sa veel piisavalt vana, et mõista, mis probleeme võib inimese elus ette tulla. Ja mõne jaoks on Lapsemure foorum tõesti koht kuhu viimases hädas pöörduda. Kujuta nüüd ette, kui iga teine teema räägiks nii labastest asjadest nagu selleks on arvuti- või siis üldse mängud. Kas Sa sellises kohas tahaksid oma muret kurta? Kas sellisest kohast oleks üldse mingit abi loota?

Mõtle selle üle, enne kui Sa järgmist korda foorumit risustad.
See foorum ongi lastele
mis sa ikka arvad et nad hakkavad siia luiletusi kirjutama?
Lastele meeldivad arvutimangud :d
minu arvamus

Öelge nüüd jah, et ma olen õel vms... aga nagu mu allkirjas öeldud :

M!kk kirjutas: ...või ei ole Sa veel piisavalt vana, et mõista, mis probleeme võib inimese elus ette tulla. Ja mõne jaoks on Lapsemure foorum tõesti koht kuhu viimases hädas pöörduda
Kuid kui igaüks vaataks vaid nii, et
"oh, tollel seal on minust keerulisem probleem- järelikult ei tohi ma postitada", siis ei postitaks siia enam keegi.
Alati on keegi tõsisemas jamas, ikka on kellelgi keerulisem.

Ja sa ootad siia "piisavalt vanu" inimesi?
Pööra pilk hetkeks leheküljele kus sa viibid. Lapsemure.
See kui noor või vana keegi on ei anna sulle õigust öelda,
et kebigu minema, sest nende vanus või nende teema ei sobi mõnele sinusugusele.

Kui on keeruline mure, siis palun väga, selleks on alafoorumid.
Kui on säärane teema nagu see siin, siis on selleks alafoorum "Hobi".
Kui inimese hobiks on arvutimängud siis ei ole sinust ütlejat.

Ning kui tundus minu vastuski õel, siis eks igaüks saa mis ta teistelegi kaela tõmmanud.
I'm
not

siin foorumis ju kõikidele ruumi küllaga.. mikk sa ei peagi ju sealt "vaata aktiivseid teemasid" lingi alt postitusi lugema. Saaksid ka vasakust menüüst omale sobivaid teemasid valida, kui sind häirivad need uued teemad, mis, jh tõsi küll, tahestahtmata kellegi mures inimese teema tahapoole lükkavad.. aga siiski- igaühel on õigus postitada vastava õige teema alla ju

Arvan ka nii nagu "Külaline". Ja see pole mure, tõepoolest; see, kes tahab panna küsimuse murede pärast, pangugi see murede teema alla. Saaksin aru, et õiendada oleks põhjust siis, kui paneksin selle teema kuskile vale teema alla; nt: "suhtlemisprobleemide" alla. Ma arvan, et kui Sulle see asi ei sobi, pane see Foorumi reeglite rikkumiste alla; las siis admin otsustab; kui see teema siia ei sobi, ju ta siis kustutab selle.
Enne, kui pole jõudnud kogeda tõelist muret, ei saadagi aru, mis on mure - See on loomulik.
Vasta

Mine “Vabast ajast”