oehhh Eesti muusika on just normaalne.Eriti j.m.k.e , conflict ok, psychoterror, IQ Zero, Operatsioon õ, error r, idiootsuse revulutsioon, sõpruse puiestee, saast, vedel leib, vennaskond, propeller,o3 jne jne :roll:
plaah

soome muusika!!!

esikohal on kindlalt the rasmus
teisel negative
ja kolmandal him

kuid kohe kudagi ei saa kõrvale jätta redrama, pikkug`d, killerit, kwani--((dynasty)), don johnson big band ja ainus mitte soome bänd linkin park

keep it unreal!!

EI NO DAVAI......

ennem ei rääkinud eriti keegi slipknotist....aa nyyd on kyll tuntud lahe.. :lol: mul on selline muusika kodus....
KORN
PINK
SEAN PAUL
CHRISTINA AGUILERA
LINKIN PARK
EMINEM
LIMP BIZKIT
JUSTIN TIMBERLAKE
BRITNEY SPEARS
DESTENYS CHILD
TATU
EESTI 1.HIP HOP VOLÜÜM
ma tahaxin rohkem raskemat muusikat osta aga ma ei tea eriti tegijaid...häid tegijaid...
Mida iganes

hmm.muusika.ilma selleta ei saa.ise kuulan üldiselt underground värki millest mitte keegi mitte midagi ei tea.tõsiselt fännan Rahzel'it ja siis selliseid ehh.ee tegijaid ( http://www.zone.ee/viisruudus jne.).siis veel natuke tundumatest bändidest meeldivad Genialistid, N.E.R.D, Linkin Park, Blink 182.tõsiselt vihkan pop'i ja muud sellist poppi ja noortepärast(vanilla ninja, nexus, jennifer lopez, britney spears, kelis ja muud sellised.u know. :wink: )
kuigi jah ise käin sellises breigi moodi trennis puutun kokku ka räpiga.aga muidu ei kuula väga.
:!: soovitan kuulata Duran Duran - Perfect Day :!:
laul mis on millegi pärast kurb.aga vot ei tea. :wink:
ja siis üks laul mis teeb mul tuju heaks jumala lambist:
:!: Norah Jones - Sunrise :!:

olen viimasel ajal mingil põhjusel akanud igalt poolt saama mingeid demoplaate mingitelt tuttavate tuttavatelt, kes ise alles noored ja testivad mindagi....tean öelda, et kunagi varsti on eestis paar ead artisti juures 8) :D

(+ soovitan 2 laulu: Goo Goo Dolls - Iris & Metallica - The Unforgiven II)
Lonely Tears From Heaven And Heart Are Only Here To Break Us A Part

avastan enda jaoks üha enam ja enam häid laule. :D
mõned neist:
Nirvana - Rape me. [laulu nimi jah annab soovida aga miski meeldib selles laulus. :wink: ]
Chalice - Head ööd. [Chalice ise ei meeldi aga laulu ise on mega.]
Ash - Sometimes. [seda laulu lasti iga hommik laagris.]

muusikamaitse muutub suht tihti. tegelikult ei fännagi ju mingit kindlat stiili. mõned üksikud laulud meeldivad igalt poolt. :roll:

Deftones, KoRn, Vennaskond, Id_Rev on parimatest parimad.
Oasis, dagö ja genialistid on samuti väga head.
popmuusika võib kohati talutav olla. aga träänsust ma aru ei saa.
R idiculous
A ttitudes
C aused by
I gnorance in
S ociety's
M ind

...

Dagö laulud meeldivad mulle ka, sellised mõtlema panevad...
Vennaskonnal on ka taolised laulud. Väiksena meeldis mulle õudselt üks vennaskonna laul, pealkirja ei mäleta aga sõned olid umbes sellised...isa tuli koju jne.
Meeldib veel vana-egiptuse musa...mõnuz trummipõrin köidab kõige rohkem selle juures. Vana-hiina musa on ka selline...hästi hea
Elu on ILUS!

Re: ...

tigercreature kirjutas:Dagö laulud meeldivad mulle ka, sellised mõtlema panevad...
Vennaskonnal on ka taolised laulud. Väiksena meeldis mulle õudselt üks vennaskonna laul, pealkirja ei mäleta aga sõned olid umbes sellised...isa tuli koju jne.
Meeldib veel vana-egiptuse musa...mõnuz trummipõrin köidab kõige rohkem selle juures. Vana-hiina musa on ka selline...hästi hea
isa tuli koju on metro luminali lugu

minu lemmikud:
KoRn
HIM
marilyn manson
system of a down
recycle bin
metro luminal
vennaskond
nirvana
depoo
stem
loom
hoop
J.M.K.E
In.Stora
ramstein(välja arvatud amerika)
From Private Letters
the rasmus (kuulatav)
deftones,
kittie,
in flames,
unearth,
baal,
shadows fall,
as i lay dying,
the black dhalia murder,
all out war,
killswitch

ilmselt ei tulnud veel paljusid meeldegi!

hetkesed lemmikud:
Rahzel & Roni Size - Out of breath.
Roni Size - Dirty beats.
DJ Shadow, DJ Krush & Roni Size - Freestyl (1)
Maroon 5 - She will be loved.
Moby - Porcelain. (vana aga hea. :wink: )
The Servant - Orchestra.
Pendulum - Spiral.
Snoop Dogg feat. Pharrell - Drop it like it's hot.
Linkin Park feat. Jay-Z - Numb/Encore.
+ hunnikuga dagö lugusi. :wink:

kõik oleneb tujust.
Suletud

Mine “Vabast ajast”