Vesiroosivisioon! Bändide võistlus!

#1
Rapla Vesiroosi Gümnaasium kutsub üles noori muusikuid osalema Vesiroosivisioonil. Juba kolmeteistkümnendat korda toimuv konkurss leiab aset 28.veebruaril Rapla Kultuurikeskuses.

Vesiroosivisiooni võistlus on jaotatud kaheks kategooriaks: karm ja leebe liin. Igal kollektiivil on lavaaega 10 minutit, esitades soovitatavalt omaloomingut. Sel aastal pääseb esinema maksimaalselt 15 koosseisu. Kollektiivide rohkel osavõtusoovil eelistatakse Raplamaa bände, pannes rõhku kohaliku muusikaelu edendamisele.

Konkursi parimatele on välja pandud rohkelt auhindu. Vesiroosivisiooni parim osaleja saab võimaluse lindistada oma loomingut stuudios. Lisaks on auhinnafondis rohkelt kinkekaarte, muusikatarvikuid.

Seni osalenud muusikud on leidnud, et Vesiroosivisioonil osalemine on andnud tugeva tõuke nende muusikalise karjääri edenemisesse, on olnud neile hüppelauaks teistelegi võistlustele ja andnud hea lavalise kogemuse. Oma esimesed lavaristsed on saanud Vesiroosivisioonil ka Vaiko Eplik, Malena, Mitokonder ning teised.

Bändide registreerimine toimub 20.veebruarini.

Registreerimine ja lisainfo aadressil: http://visioon.kaader.org


Lisainfo:

Monika Lell 53310391 monika.lell@mail.ee
Priit Karu 56222858 triipriit@gmail.com
Vasta

Mine “Vabast ajast”