Re: Lõpukleit

boyjoy kirjutas:
30 Mai 2019, 13:37
Tallinnas poode vähe? :D Võta suuemad kaubanduskeskused ette ja käi läbi. Poenimedega pole sul midagi teha, niikuinii vaja enne läbi käia ja proovida jne.
Arvad, et see on nii lihtne?
Kaubanduskeskused põhimõtteliselt kõik läbi käidud, aga lõpukleiti on nendest päris raske otsida.
Eriti kui sul on veel mingi enam vähem kindel ettekujutus.
Niimoodi sihitult ringi käia ei taha enam, seega jätkuvalt ootan poe nimesid, kus suurem valik :D

Nüüd lõpetamise hooajal peaks see otsimine ikkagi küllalt lihtne olema, paljudes tavariidepoodides on korralik kleidivalik, mida muidu pole. Selles mõttes pole halb soovitus vaadata lihtsalt mõni suurem kaubanduskeskus läbi. Oletan, et kuna sa oma elukohta (või kohta, kuhu ostma tahad minna), on see nn tallinlase ülbus ehk juttu ikka pealinnast. Ise otsisin kord talvel kleiti, oli samamoodi pikka vaja, sest tegemist oli balliga, ja no pikka kleiti tõesti polnud pea üheski poes. Kui, siis suvaline suvine pikk kleit, aga midagi pidulikumat oli tõesti vaid spets kleidipoodides. Dresshouse-is käisid, see on vist see Melonis asuv pood. Mustamäel on see mingi Kleidibutiik vms ja siis Tartu mntl kõrvuti paar butiigikest, Dina's closet ja mingi teine samasugune selle kõrval. Sellest esimesest ma ise lõpuks sobiva kleidi saingi. Ausalt öeldes üks tüütuim poest millegi otsimine oli see kleidivärk. Mul polnud mingeid erilisi kriteeriumegi - neutraalne värv (nt must, beež vms) ja dekolteeosa mitte liiga paljastav. Igatahes soovitan sul needsamad kaks Tartu mnt poodi ja see Kleidibutiik läbi käia ja olen üsna kindel, et leiad sobiva. Ilmselt kulutad kokkuvõttes ka vähem aega kui lihtsalt kaubanduskeskustes tuulates, sest kui mõnes poes ka 1-5 pikka kleiti on, ei pruugi sulle mudel või värv sobida. Spets kleidipoodides on ikka 15 erinevat musta kleiti, 15 punast jne.

Edu!

kakkybabenasa kirjutas:
02 Juun 2019, 14:55
Tähelepanu. Sellist valikut ei tehta isegi üldiselt pulmakleidi puhul!
Just hiljuti mingi vend pakkus ise õmmelda ülikonna. Ei oska öelda kvaliteeti aga hind oli mõistlik.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

MulleMeeldivadPrillidegaTüdrukud

lõpukleit võiks ainulaadne olla? :D neiu lõpetab üheksandat klassi ju, see ongi selline kleit, et korra kannad, viskad kappi ja keegi isegi ei mäleta, mis seljas oli.

selles suhtes pole väga vahet ja selle pärast ei pea nii hullult põdema, lihtsalt kõnni dresshouse'i, võta kleit, mis enim meeldib ja asi korras
kõik on sodi

GirlNeverLoved kirjutas:

nii tohutu suur laiskus et poode kammida ei viitsi
Laiskus...Suuremad poed on kõik läbi kammitud, aga nendest on raske leida maani kleiti, mis oleks ka lõpetamiseks sobilik. Iga suvalist ka ostma ei hakka, kleit peab endale meeldina ning samuti pean arvestama kleidi lõikega(kas ikka sobib mulle selga)

Õmbleja juurde ei taha sama teema pärast minna, sest ma ei tea kas minu valitud lõige ikka sobib mulle. Samuti pole aega enam selleks.

Omaarust küsisin ilusti, kas keegi oskab soovitada poode, kust võiks leida maani lõpukleiti. Kokkuvõtteks sain ühe normaalse vastuse, seega tänud termomeetrile.

Kui juba tavapoodidest raske leida on, siis kaltsukate kammimise jaoks peab ikka eriti palju viitsimist ja aega olema. Taaskasutust pooldan väga, aga seda soovitust soovitan küll rangelt mitte järgida. Jäädki neisse kaltsukatesse vahtima lihtsalt. KUI üldse taaskasutus, siis pigem mingi Facebooki Marketplace, Buduaari turg, Osta.ee vms virtuaalne turg.
Vasta

Mine “Vabast ajast”