tätoveerijad Eestis

Tere! Kas keegi oskab soovitada Eestis tätoveerijad, kes teevad vesivärvi tehnikaga pilte ja kes teeks ka alaealisele (vanema luba on olemas). Olen küll paar tükki leidnud, aga lihtsalt igaks juhuks, et keegi kahe silma vahele ei jääks. :D

Jah ma olen oma researchi teinud, jah ma olen oma otsust kaalunud, jah ma olen oma tätoka tegemises kindel, ei ma ei pannud pinteresti otsingusse "tumblr tattoo ideas". Kõik on läbi kaalutud ja asukoht on seal kus vajadusel on väga lihtne varjata.
Palun mitte jagada omapoolseid kommentaare vaid keskenduda postituse küsimusele. Aitäh:)

Re: tätoveerijad Eestis

Backbone tattoo Tartus. Vaata mis arvavad su kavandist üldse. Ei tea midagi kas alaealistele ka tehakse. Ma arvan rääkimise küsimus pigem.
Ma käisin seal oma ideega mis oli ka nö.maalitud(ülesse ulguv hunt) vms ja minu pildile öeldi, et idee on lahe aga tattoona vb ei saa/ei paistaks see päris nii välja kõigile nagu minu pildil või õigemini minu ettekujutluses. Läksin koju mõtlema xD ja kahjuks polegi nüüd tattood käe peal, sest tal oli õigus.
Ma usun, et nad teevad kvaliteetset tööd ja nende saidil on näha mis käekirjga tegijad seal on.

Mis teha soovid?
If it doesn't feel right, it probably isn't.

Re: tätoveerijad Eestis

No niimoodi on ühte konkreetset stuudiot natuke tobe soovitada, sest vesivärvi paljud ei tee. Aga Bacbone'i tasub uurida ikka, kui sa seda veel teinud pole, olen ka häid asju kuulnud sealsete tegijate kohta.
Liisa Addi tuleb esimesena pähe, kes vesivärvitehnikas tugev on. Küll aga kahtlen, et ta alaealisele teeb. Need, kes teevad, on minu jaoks automaatselt ebaprofessionaalsed. :D
Vasta

Mine “Vabast ajast”