Re: Suhte algus

L2ksin uks p2ev vanaisa juurde maale kulla ja kui ma just tuppa l2ksin tuli mulle uksepeal vastu uks v2ga kena poiss.. . Ta vaatas mulle otsa ja naeratas ning noogutas tervituseks peaga ning kondis toast v2lja . Kui ma toas olin siis vaatasin aknast v2lja kuhu ta l2heb ja j2lgisin teda igatpidi. Ta l2ks maja juurde oma autot parandama . Mu vanaisa oli ka nende juures ja ma l2ksin ka siis sinna kuna ma tahtsin teda veel l2hemalt vaadata ja vanaisaga r22kida.
Olin seal siis istusin maha ja uurisin asja. Ta tuli minu juurde kusis mis mu nimi on .. jne ..
h2stipalju asju . :D
Kui ma tuppa l2ksin olin pohimoteliselt t2iesti onnes igatpidi . :D
VEelrohkem sellep2rast, et ta pidi terve suvi mu vanaisa juures tootama.
Ohul kui ma telekat vaatasin tuli ta maija kus olin mina, mu ema ja vanaisa .
Me vaatasime telekat ta tuli sinna arvutisse . MA vahetasin temaga palju pilke .. ning siis l2ks mu vanaisa magama . Siis ma utlesin emale, et ma ka magama ( mis mul tegelt plaanis polnud) siis ema utles okei ja see poiss viibatas mulle, et ma ei l2heks. :d ( seda ma ootsingi) . Siis l2ksin vannituppa mis oli seal juures ja pesin oma hambad 2ra ja siis tulin tgsi utlesin emale, et ma ei sa minna tna oli ju see huvitav film tv3 - mel .. . Nii ma j2ingi kuni mu ema ka l2ks magama . Siis mina ja see poiss naersime ja vaatasime uksteist siis ma utlesin ma l2hen v2lja jalutama siis ta kusis kas ta voib ka tulla .(ma olin n6us) Nii me l2ksimegi r22kisime maast ja ilmast ta kusis kas mul on poiss , ma vastasin '' ei '' . Siis ta naeris ja kusis , miks ni kenal tudrukul pole poissi siis ma utlesin, et ju ma siis pole kena ja ta hakkas r22kima , et olen . ma naersin .. . Ma vaatsin kella kell oli juba 2 oosel , ma utlesin , et ma pean magama minema ta oli sellega nous ja saatis mind minu magamistoa ukse juurde . . Seal ta kallistas mind ja suudles ma vastasin samaga .................................
J2rgmine p2ev ta kusis mu nr-i ja msn-i ma antsin talle ja ta andis mulle oma msni ja nr ning me hakkasime iga p2ev koos olema ja k2ima.

maus kirjutas:
:):) kirjutas:awww kui armas 8)
vot sealt võib alles hea suhe tulla :mrgreen:
praegu oleme 2 kuud k2inud ja ta utleb mulle igap2v, et ta
armastab mind aga ma ei tea kas teda uskuda voi mitte..
, sest ta on minust siiski palju vanem .. :S
miks kõik alati vaatavad oma suhet vanuse järgi. natuke imelik. kui ta seda ikka sulle ütleb ja sügavalt silma vaatab, eks ta ikka seda ka mõtleb ;) , aga kui ta kuskil uksepeal seda nähvab, siis on kül jah kahlane ;)
Elu Võib Iga Hetk Otsa Saada, Niiet Jälgige Mis Te Teete Ja Mida Te Ei Tee !
Olge Alati valmis Et Järgmine Hetk Teid Enam Ei Olegi Olemas.
Pilt

Hmm, minu praegune suhe sai nii alguse:
Mul oli kunagi poiss, nimetagem Tomiks. Ma käisin temaga, meil küll olid pidevalt kokku-lahku, tülid jne. Siis , kui me Tomiga koos olime, sattusin praeguse poisiga (nimetagem Karliks) ühte seltskonda, ma käisin sel ajal peaaegu igal pool Tomiga koos. Mulle Karl ei jäänud esialgu üldse silma, kui siis ainult sellega, et ühel sünnipäevl ta ütles mulle, kui Tom oli suitsetamas, et ma Tomi ei petaks. Ma lubasin talle seda. Sellega jäi Karl meelde, et hästi hoolitsev jne. Minu suhe Tomiga läks edasi.. kuniks me läksime lahku, kuna ma ei suutnud kokku-lahku enam olla. Nii siis läksingi Tomiga lahku. Aga siis, kui ma veel Tomiga koos olin, küsis Karl mu käest reidis, kus Tom on jne.. Et tahab teda kätte saada, ma lisasin ta msni, seal natukene suhtlesime, harva. Kui Tomiga lahku läksime.. siis sai Karl sellest ka teada. Kuna nad ikkagi sõbrad omavahel. Niisiis, kutsus Karl mind tema sõbra juurde, ma võtsin sõbranna kaasa ja läksin. Seal sõbra juures ei suhelnud ma Karliga meeledult palju, natukene. Kuna ta suht palju istus arvuti taga jne.. Lõpuks me läksime kõik ühte voodisse jne. Hommikul läksime kõik koju ära. Läksin msni, kedagi polnud seal, siis läksin magama, kuna sain öösel vähe magada ja jätsin msni lahti. Karl aga oli vahepeal msnis käinud ja kirjtuas mulle.. kijrutas, et kui ma msnis olen, et helistaskin ja kirjutas oma tel. numbri sinna. Niisiis ühel hetkel ma ärkasin üles , läksin msni ja nägin seda. Helsitasin talle, aga vastu ei võtnud..
Pärast msnis ta küsis kas mina helistasin jne.. siis ütlesin et jaa. No, siis me msnis suhtlesime ja ta tunnistas ausalt üles, et armus minusse tol päeval minusse ära , mil tema sõbra juures olime. Ma kohe ei osanud üldse talle midagi vastanud, sest alles läksin Tomist lahku ja midagi erilist ma Karlis ka ei näinud.
Karl aga rääkis mulle, et maolevat teda vaadanud, kui ma Tomiga käisin jne.. Et järelikult mul peavad mingid tunded minu vastu ikka olema. Ma ei teadnud midagi, ma olin segaduses. Karl veel ütles, et esimest korda , kui ta mind nägi, tahtis mind ära sebida, aga kuna ma olin Tomiga , siis ta ei trüginud vahele, ootas.
Kuna mulle hakkas Karl miskipärast huvi tundma, vb sellepärast, et tahtsin teada, kas mul on tunded tema vastu või mitte. siis olin ma suht tihti temaga ühes seltskonnas jne.. Mida rohkem ma temaga koos olin, seda enam ma tundsin, et ta on tesitest poistest palju erilisem ja ma armusin temasse ära. Mul on niiiii niii hea meel, et Karl mulle selgeks tegi, et mul on mingid tunded tema vastu.. Sest tänu tema aususele ja konkreetusele on meil see, mis on. :) Ja nüüdseks oleme me varsti 2 kuud käinud. Ma võin kindlalt väita, et ta on mu elu esimene armastus. Ma tõeliselt armastan teda.
Girls want a lot of things from one guy, guys want one thing from a lot of girls.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”