Tähtkujud.

Kas te usute tähtkujude kokkusobimisesse? näiteks, et vähk ei sobi veevalajaga ning tänu sellele nende suhtest ei tuleks midagi välja jne?
Kui vastate, siis põhjandega ka, et miks nii usute?

ma küsin seda sellepärast, et mina olen vähk ning mu poiss veevalaja ning igalpool on kirjas, et me ei sobi kokku ja traalivaali, aga me oleme koos juba 8 kuud, kuigi jah me tülitseme ka tihti, kuid muidu on kõik super.
dark light
come shine over stars tonight
and blind
all fears that haunted you
your smile
dark light

(:

Sündimise ajal on muidugi väga suur roll meie iseloomus. Ma ei saa nüüd öelda, et ma usun ja ei saa öelda, et ma ka ei usu. Mõlemat. Tean nii mõndagi tähtkujdest ja kohati langetan ka otsuse nende järgi, aga ma ei vali endale kaaslast tähtkuju järgi.

Nagu ikka öeldakse, et erand kinnitab fakti.

Minul on mitu suhet olnud skorpjoni tähtkujus sündinud inimesega, ja öeldakse ikka, et kaljukits nagu ei sobi eriti, aga selle kohta nii palju, et olen kasvanud kahe skorpjoniga, seega oskan nendega kõige paremini käituda.

See on ikka igal inimesel erinev :)
Ükskõik, mis teil ka südamel ei oleks.
Ärge pidage seda liiga tähtsaks.
Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.
Kõik möödub.
Kõik asendub millegi uuega!

mina ka seda väga ei usu. mõned raamatud ja horoskoobid väidavad et sõnn ja skorpion ei sobi, teised jälle et sobivad kui nad oma rahateemalistest erimeelsustest üle saavad. nii et kumba nüüd uskuda? igatahes tean ma seda et mina olen suutnud oma skorpioniga juba 1 a ja 10 kuud koos olla. tülisid on küll olnud, aga kõik on saanud lahendatud. pealegi 1 tark raamat väitis et mao parim sõber on seast skorpion ja et skorpioni parim sõber on maost sõnn nii et jah see tähendab et mina ja mu kutt/poiss peaks olema mu parim sõber :P

Re: Tähtkujud.

drunkonshadows kirjutas:Kas te usute tähtkujude kokkusobimisesse? näiteks, et vähk ei sobi veevalajaga ning tänu sellele nende suhtest ei tuleks midagi välja jne?
Ei usu. Kui midagi sellist vastaks tõele, oleks see ehk juba ammu statistiliselt teadlaste poolt tõestatud.

usun niipalju, et mõnedel tähtkujudel tõesti suurem klapp. aga lõpuks on ikkagi iga inimene erinev, kasvanud erinevas keskkonnas ja see kõik mõjutab. tähtkujud tõesti loevad palju inimese iseloomu ja isegi välimuse kohta, ent see ei ole ainuõige tõde.
Naerata, homme on veel hullem.

Kas ma just usun, aga teatud kokkulangevusi olen märganud küll.
Saan teistest paremini läbi Skorpionitega, nad pidavat horoskoobi järgi minu tähemärgiga sobima. Näiteks põhikoolis oli üks tüdruk, kellega paljud ei suhelnud, lihtsalt ei olnud klappi, aga mina sain temaga hästi läbi ja nii on ka ühe sugulasega.
Aga hingesugulane on mul ka Skorpion, saame samuti väga-väga hästi läbi, kuigi see iseloomustus, mis meie tähemärkide vaheliste suhete kohta varawebi lehel on, ei vasta eriti tõele, kui siis mõned üksikud asjad.
Elu on lühike, jagage seda ainult kõige kallimaga!

Skorpioni üldiseloomustus langeb küll täiesti kokku minuga.

Ise olen avastanud, et ma ei sobi eriti neitsidega kokku, kuigi üheski kohas pole kirjutatud, et skorpion neitsiga kokku ei sobi.
Kõnnin sihitult mööda eluteed sihtide poole...

drunkonshadows kirjutas:Kas te usute tähtkujude kokkusobimisesse? näiteks, et vähk ei sobi veevalajaga ning tänu sellele nende suhtest ei tuleks midagi välja jne?
Üldiselt ma usun horoskoope. Mitte neid päeva või nädala horoskoope, mis lehtedes ilmuvad, aga just üldisi horoskoope, mis avavad tähtkujude iseloomuomadusi. Olen vaadanud, et need peavad üsnagi täpselt paika (umbes 80-90% isegi).
drunkonshadows kirjutas:ma küsin seda sellepärast, et mina olen vähk ning mu poiss veevalaja ning igalpool on kirjas, et me ei sobi kokku ja traalivaali, aga me oleme koos juba 8 kuud, kuigi jah me tülitseme ka tihti, kuid muidu on kõik super.
Noh, siinkohal olen ma juba skeptilisem... Suhetes tuleks siiski lähtuda sellest, kuidas teie kaks konkreetselt omavahel sobite. Horoskoop võib viidata lihtsalt mõningatele iseloomujoontele, mis kohe võibolla välja ei paista, kuid mis tal võivad (aga ei pruugi!) olla. Samas ei maksa ära unustada, et väga palju mõjutab inimese iseloomu ka see, milline loom ta hiina horoskoobi järgi on. Samuti avaldavad mõju eelnev või järgnev tähtkuju (eriti kui sünnipäev langeb eelmise või järgmise tähtkuju lõpule/algusele väga lähedale). Reeglina kohtab väga harva nö "puhtaid tähtkujusid", mis vastaksid täpselt horoskoobi kirjeldustele.

Mis puudutab veevalaja ja vähi kokkusobivust, siis... Üks meie pere tuttav ütleb kogu aeg, et vähk on veevalajale kõige sobivam partner, kuna vähk ei hakka piirama veevalaja vabadust. Ja nemad on tõesti juba päris palju aastaid koos olnud. Tõsi, vähk võib elava veevalaja jaoks kohati pisut uimane tunduda ning vastupidi tasakaalukale vähile võib veevalaja liiga liikuv olla, kuid siin peaks igaüks siiski endast ja konkreetsest olukorrast mitte niivõrd horoskoobist lähtuma, et hinnata kokkusobivust või mitte sobivust.

Kõike head!
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)

Usun üldiseid horoskoope :) Mitte päeva ja kuude omi.

Ise olen koos Veevalajaga. Paljude horoskoopide järgi me ei sobi kokku. aga oleme väga sõbralik paar, kes annab teineteisele väga palju vabadust.

Vähk ja Skorpion pekasid väga hea ja pikaajaline paar olema. Ma käisin oma Skorpionist poisiga pool aastat ja see oli tülisid täis :)

Kalad ei sobi lõvidega kokku ja sellele olen ma tervelt kolmel korral kinnitust saanud poiss-sõprade näol :D
Tülid ja nääklemised tihedamad, erinevad huvid jne.
Eks armastus on algul pime :wink:
Nii et jah, mingil määral ma usun tähtkujude sobivusse tõesti :)
Vähemalt lõvide suhtes olen ettevaatlik 8)
It's never too late ..

Tahaks kohe öelda, et see on ikka täielik jama. Inimene kujuneb selliseks nagu geenid, keskkond ja kogemused teda kujundavad. Üks horoskoop ütleb ühte, teine teist. Lõpuks jõuab asi siiski välja konkreetsete inimeste ja suhteni, mida mõjutavad need kaks suhtes olevat inimest, mitte "taevased jõud". Pealegi on täiesti võimatu öelda, et näiteks sõnn on sellina ja neitsi selline. Igas inimeses on midagi kõigist tähtkujudest, seega ei peaks (ja minu arvates ei saa) nendega niivõrd arvestada.

mina usun tähtkujudesse , kuid oli ühes kohas kirjas et lõvi sobib kaksikutega , kuid mina ja mu "poiss" , me ei olnud just kõige suurem paar aga asi oli meis ka , kuid mu vend on ka kaksik ja temaga me saame väga hästi läbi . Üks parimatest vendadest on tema ;)
nii et iga ühe enda asi kas ta usub või ei usu , mina aga usun ;D

Mina ka mingil määral usun. Näiteks lõvid peaksid väga hästi läbi saama jäärade ja amburitega (teised tulemärgid siis) ja no, kui mu parim sõbranna, parim pinginaaber ja kõik pikemaajalised poisid on olnud jäärad siis ikka hakkan seda juba uskuma :D
See aga ei tähenda, et ma tähtkuju järgi sõpru valin, ikka inimese olemuse järgi, kuid kuidagi on sattunud, et need kõige-kõigemad on alati jäärad olnud :)

Mainiks veel ka et ma ei peaks horoskoobi järgi kaljukitsedega läbi saama ja see on ka enamasti täppi läinud. Ei suju see suhtlemine kaljukitsedega kohe üldse mitte. Ja asi pole mitte selles, et ma selle tähemärgi esindajatega käituda ei oskaks, mkm, ma kasvasin üles kahe kaljukitsega, ma oskan nendega käituda ja toime tulla, kuid heaks sõbraks ei saaks vist ükski kaljukits mulle.

Eks inimese iseloomu kujundavad paljud asjad, kuid samas, minu arvates tähtkujule omased iseloomujooned ikkagi avalduvad inimestes, kelles rohkem, kelles vähem.

Usun horoskoopi. Olen sündinud vähi ja kaksiku piirimail kuid enda tähemärgiks pean kaksikut. Kõik klapib ideaalselt! Olen lugenud, et kaksikud ei sobi amburitega, kuna mõlemad on energilised ja tugeva iseloomuga. Mu ema on ambur & tõesti, esialgu oli meie läbisaamine väga keeruline ja alatasa tekkisid tülid. Kuid me kasvame ju koos ning oleme nüüd ühed parimad sõbrannad. Inimene kellele võin alati loota.
Mu poiss on samuti ambur. Kartsin, et esialgu on sama teema nagu emaga aga nüüdseks olen juba piisavalt tark ning tean kuidas hoiduda probleemidest, lahendades need kohe. Kõik klapib!

Sellega tahan öelda, et kõik mis kuskil kirjas või öeldud või paika pandud, ei tähenda alati seda sama. Palju peitub inimeses endas. Tema tahtes ja iseloomus ja väljendusviisis.
Patience

Olen astroloogiat palju uurinud ja usun, et mis puutus inimeste iseloomu, siis seda mõjutavad planeedid küll. Samas on igas inimeses palju rohkemate elementide kui ainult päikesemärgi mõjud.

Näiteks minu puhul:
Päikesemärk, Merkuur: Sõnn (rahulikkus, maalähedus)
Kuu, Veenus, Marss: Vähk (tundlikkus, fantaasia)
Tõusumärk: Lõvi (auahnus, meeldib esineda)
Ja tegelikult on veel päris palju detaile, näiteks planeetide omavahelised mõjud.

Lisaks sellele mõjutavad meid kasvukeskkond, numeroloogia (tähed ja numbrid nimes ning sünnipäevas), teatud määral geenid ning alati on inimesel ka enda isiksus.

Ma usun horoskoopi veits . Küll mitte ajalehe omadesse ja nii , aga jah ... Suht täppi on läinud ja nii . :P

Ma ei tea kas ja väga ei usu , et see midagi tähendab, aga ... Ma olen vähi tähtkujust ja mu vanaema on vähitähtkujust ja mu vanaisa on lõvi ning mulle meeldib ka üks lõvi .

usun nendesse mis räägivad üldiselt Vähist või siis lamba-aastal sündinust. Päevahoroskoope võin lugeda, aga need minu käitumist ei muuda. Muide ka minu poiss on Veevalaja ja Veevalaja Vähiga ei pidanud absoluutselt sobima. Minu meelest just väga bueno. Ta on näiteks üldse ainus inimene kes suudab minu energiat maandada ja rahulikumaks sundida :D

ma ikka enamasti usun seda tähtkujude värki, enamasti alla kuulub siis sobivused ja muud asjad.. isegi ühekorra praeguse elujooksul on päeva horoskoop täide läinud mi hoiatas ette et võib raske õnnetus juthuda ja samal päeval juhtusgi aga krt lugesin õhtul alles horoskoopi mil see juhtunud oli :P vb oli lihtsalt hea kokkusattumus aga jah igatahes pm usun küll .

Ma arvan, et tähtkujude sobivus iseenesest on täielik jama.
Või siis inimesed kes seda usuvad kujutavad endale ette, et selle
ja teisega nad ei sobi ja siis keeravadki suhte tuksi.
Ise olen ka juhuslikult kuulnud sellest ja mõtesin, et vaataks- uuriks.
Tuli välja, et ühe väga lähedase inimesega ei peaks me mitte sobima,
aga sellegipoolest oleme olnud head tuttavad juba aastaid.
Ega ma sellepärast teda kuradile ikka ei saada.
Ja horoskoobis sammuti täielik mõttetus.
See on selline ääri-veeri jutt mis mingist otsast võib
paljude kohta kehtida ja mida annab mitmeti mõista.

Kunagi ma juhtusin kuulma mingi saadet, seal oli see Edda Paukson vms ja tema rääkis, et kui sa tunned kellegi suhtes midagi, siis mitte kunagi ei tohiks hakata horoskoopi lugema ja selle järgi otsustama, kas te sobite või mitte. Ja see on tõsi, iga inimene on teistsugune ja horoskoop on siis ju suva :D
Because it makes us feel like we are needed now.

Kandja kirjutas:
Ei usu. Kui midagi sellist vastaks tõele, oleks see ehk juba ammu statistiliselt teadlaste poolt tõestatud.
Tead, teadlased ei tea enam ise ka, mida nad tõestada üritavad. VÄGA paljud "suurepärased" tõestused on sõna otseses mõttes puuse pandud :D

ma kipun neid horoskoope ja sellised asju päris tihti lugema . :D aga väga harva juhtub nii nagu kirjas . aga neid iseloomustusi mis on kirjutatud tähtkujudele ( olen kaalud ) on päris täppi . :D
ja ma ei tea kas keegi on juhtunud nähema , aga " Naistelehes " või " Naistes " on selline värk nagu AVESTA - päeva horoskoop . Seal nagu räägib päeva yldmõjudest , päeva märkidest ja toidust mida kanda ja riietusest( no neid kahte viimast ma tavaliselt ei usu ) :D Aga muidu on see päris täppi läinud .:D soovitan .

Mingisugune tõepõhi seal on. Usun rohkem nendesse pikemaajalistesse horoskoopidesse ja iseloomustustesse, sest üldjuhul on need paika pidanud.
Tähtkujudega sobivus on ka kuidagi paika läinud. Ise ei vaata kunagi tähtkujusid, aga välja on ikka kujunenud nii nagu nö kirjas on. :D

Muidugi iga erand kinnitab reeglit ;)
I may be getting older, but I refuse to grow up!

mingid suvalised ajalehes avaldatud horoskoobid on mõttetud, kui on aga tehtud korralik analüüs kõigi tegurite, mitte ainult tähtkuju põhjal, siis võivad need olla üllatavalt täpsed

nii palju, kui mina olen (kõrvaltvaatajan) näinud, on tähtkujude klapp parim vähk-vähk, kalad-kalad või vähk-kalad juhul
M/1992/Asukoht on ka olemas.

Mina aga usun. Kuid kohe kindlasti ei saa öelda, et kõik on must-valge ja erandeid pole. Näiteks ei tohiks mina kaaludena üldse sobida skorpionitega, kuid mu parim sõbranna on skorpion. Võta siis kinni :).
Aga neitsitest hoian ma kauge kaarega eemale, ei ole klappi, absoluutselt!
Beep like a jeep!
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”