Segaduses

Hei :) Räägin teile oma murest ehk saate rohkem aru ja oskate nõu anda või abi? Kõik kommentaarid teretulnud :).. Hakkasin hiljuti ühes suhtlusportaalis endast aasta noorema noormehega suhtlema. Kõik sujus kuidagi hästi tundus neti teel üle pika aja üks normaalsematest kuttidest olema.., sest alati on ju igast suhtlus appides ju perverte ja muid imelikke .Vähemalt olen mina pidanud neiuna seda tundma. Okei sujus vestlus väga hästi neti teel rääkisime iga päev tundus, et kõik oli üle pika aja ideaalsem suhtlus üldse :D. Mäletan, kuidas ta rääkis, et keegi teda ei taha ja kõik naised vaatvad mehi rikkuse ja välimuse järgi...Tundus jutu järgi et veits masendav kutt ..Ütles veel, et loodan et meist veel kunagi saab midagi enamat.. Kuigi tol ajal ma ei tundnud, et mul oleks jumala juhuslikult tema vastu tunded, sest kuidas väga läbi neti saaks kellegi tundeid tekkida?.. Vahetasime siis omavahel pilte ka mõtlen, et saatsime siis üksteisele pilte endast millised me välja näeme... Plaan oli ka kokku saada, sest läbi neti juba mainis, et wow tundus väga tore neiu olevat ja väga armas näed ka välja. Okei plaan sai siis täide viidud.. Saime Tartus kokku nagu tema soov oli... Arvasin kohe algusest peale, et kindlasti läheb selle kutiga ka kõik tutvus aia taha nagu alati teiste on olnud, sest igast (tinder,badoo jne) suhtlusportaalid on täis perverte ja imelikke...Ja ega ma siis ei lootnud väga midagi...Kuid kui kohtusin temaga Tartus tundus ta väga tore kutt olevat. Mäletan kui rääkisin talle sellest, kuidas ükskord üks kutt tuli kepi pärast Tartust Tallinna, kuid sai korvi no ja siis ta päris ka selle perverdi kohta natuke...Kui ma neti teel rääkisin kui rõve see oli kui Coca Cola Plazasse läksime kinno ja ta mind vägisi suudlema hakkas.. Siis see kutt (kellega Tartus kohtusin) ütles, et kas niimoodi suudles? (Ja hakkas ka mind vägisi suudlema) No selles mõttes et ta ei küsinud ega midagi, et kas võin suudelda sind jne vaid lihtsalt suudles nii ootamatult.. Ma lausa ehmatasin ja mõtlesin endamisi, et issand äkki ma sattusin järgmise perverdi otsa? Siis see tüüp sai aru, et midagi on lahti ja ütles: ,,Kas kõik on korras?, ära arva, et mina ka pervert olen" sest väga tihti mainisin talle kuidas mulle ei meeldi kutid, kes otsivad netis seksisõpru ja hakkavad kohe pervama kui nendega kokku saada ja netis jätavad alati hea mulje..Valetasin siis talle et ei kõik on korras, kuigi ta sai aru , et kõik ei ole korras... Siis ta tahtis mind kallistada aga õnneks ikka küsis kas ma võin kallistada... Ühesõnaga tundus väga tore kutt olevat jutu poolest jne...Ma arvan, et siiski väga detailidesse ei sukeldu kui tore jne sest siis läheb jutt liiga pikaks..Aga tahaksin suunduda selle probleemini..Kui ma kohtumiselt tagasi jõudsin koju.. Ta tuli mulle Messengeri kirjutama ning ütles , et "ma lihtsalt mõtlen, olen oma mõtetes ja kardan, et olen sinu jaoks imelik vms, et sind suudlesin, nagu kas sa arvad et ma olen imelik alates tänasest? ,,Kas sa minu juurde homme ei viitsi? (pärast seda kokku saamist tahtis et järgmine päev tema juurde läheksin aga minu jaoks oli see jumala imelik ) ja siis ma ajasin, et ma ei tule minu jaoks imelik et kutt pärast esimest kohtumist kutsub enda juurde...Ja pärast seda hakkas ta ignoreerima mind... ignoreeris ühes kohas ja teises kohas... vahepeal vastas küll , aga päris palju oli ka täiesti väljas . Ja väga tihti kui hästi palju kirjutasin, siis luges küll läbi ja ei vastanud.. Ja siis ta mitu korda lihtsalt tahtis Jõgevale tulla... aga siis jäi see jutt ka katki siis koguaeg ütles et palju tule Tartu.. Tahan sinuga koos olla..Palun tule... Siis mul tekkis kohe küsimus et kas ma meeldin talle?.. ta ütles et jh meeldid.. Kuigi minu jaoks on väga kummaline see, et kui ma meeldin talle jne jne siis miks küll võib see põhjus olla miks ta igal pool mind ignoreerib?... Ma meeldin talle, aga ta ignoreerib mind ja ei vasta mu sõnumitele.. Mis see küll peaks tähendama??.. Kas siis lihtsalt mängib tunnetega , kui ta järsku hakkas mulle meeldima?... Või tahab lihtsalt näha nüüd, et mulle ta meeldib ja testib mind? Või mida keegi arvab??..Mõnel ka selline juhus olnud, et mõni noormees avaldab tundeid ja siis haihtub järsku ära ja vastab lõpuks väga harva ja ignoreerib?..Mida sellises olukorras teha?

Re: Segaduses

Ütlen ausalt - mulle tundub kahtlane. Liiga palju selliseid lähenemiskatseid ja kojukutsumisi, et uskuda siirast meeldimist ja austust, pigem jääb mulje, et tahab kätt püksi ajada, ja kuna sa ei ole eriti tahtnud, siis pole ka tema muus mõttes nii väga huvitatud. See ignoreerimine tundub igal juhul üsna kahtlane, ei näita just siirast hoolimist. Mingisse testimisse ma ei usu. Kui ta ka seda tegema peaks, siis see pole siiras meeldimine, vaid mingid suhtemängud, mis minu arust mitte kunagi kuskile ei vii. Ole ettevaatlik. Suhelda võib ikka, aga ilmas on palju inimesi ja tõenäoliselt leiad endale sobivama. Edu!

midagi erilist ta mõistatada küll ei ole. ta tahab sinuga suhtes kiiremini edasi liikuda. päris õige ei ole neid kiimas tüüpe kohe pervertideks kutsuda. perverssus tähendab algupäraselt ikkagi midagi loomuvastast, aga seks kuulub ju inimese esmavajaduste sekka. võib-olla oled tõeline sekspomm, et poisid sinuga kohe voodisse tahavad minna. iseasi muidugi tõesti, kui kohe hakatakse käperdama ja keelt suhu ajama. minnakse ka pärast esimest kohtumist voodisse, kõige õigem see muidugi ei ole. kui vanad te üldse olete? ignoreerimine on suhteliselt lapsik ja meenutab väljapressimist, aga kasutavad seda võtet ka täiskasvanud. nii et peaksid talle selgeks tegema, et sa soovid rahulikumalt võtta ja ei ole nii väga seksist huvitatud. positiivset muljet see ignoreerimine ja kärsitus voodisse asumisega poisist igatahes ei jäta. peaksite ikka ausalt oma tunnetest rääkima, kahjuks on see tõesti keeruline, sest inimesed on õrna südamega.
eraldatus

Tinder ja normaalne kutt ei käigi kokku. :D Mine kuhugi teatrisse, kontserdile, networking üritusele vms, suhtle, küll leiad.

Also, kuna sa tulid Lapsemuresse oma murest rääkima, siis väga tõsiselt ma sind võtta ei saa, ehk pakun ka seda, et kutt peale müramise muud ei taha. :)
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Appi. Palun lõpeta kohe suhtlemine temaga. Tal on vaid üks eesmärk. Ja ära talle külla mine, mitte mingil juhul.
Ma ei viitsi kokku lugeda mittu red alerti ma kokku sain. Ja kui sa ütled, et kas pole imelik. Sa ei peaks mõtlema selliste asjade üle kui tegemist on normaalse inimesega.

Fuxking weidro on see tüüp. Jätta kohe heaga. Pole sinu mure imelikke tüüpe keda keegi ei taha parandama siin hakkata.
Üksindus

termomeeter kirjutas:
29 Juul 2019, 23:37
Ütlen ausalt - mulle tundub kahtlane. Liiga palju selliseid lähenemiskatseid ja kojukutsumisi, et uskuda siirast meeldimist ja austust, pigem jääb mulje, et tahab kätt püksi ajada, ja kuna sa ei ole eriti tahtnud, siis pole ka tema muus mõttes nii väga huvitatud. See ignoreerimine tundub igal juhul üsna kahtlane, ei näita just siirast hoolimist. Mingisse testimisse ma ei usu. Kui ta ka seda tegema peaks, siis see pole siiras meeldimine, vaid mingid suhtemängud, mis minu arust mitte kunagi kuskile ei vii. Ole ettevaatlik. Suhelda võib ikka, aga ilmas on palju inimesi ja tõenäoliselt leiad endale sobivama. Edu!
Ise arvan ka, et äkki tahab voodisse.. ise olen 20 ja tema 19.. tõesti väga vale koht kuhu kirjutada, aga lihtsalt segaduses.. Kord nagu tumdub, et oleks huvi, siis jälle mitte ja.. Ma ise kahtlen ka et meeldin talle, sest me nii vähe suhelnud ja muidugi ma ei tea, kes see inimene tegelikult võib olla iseloomult... Ja esimesel kohtumisel kohe proovida sebida on ka nagu kahtlane kuigi tean jah selliseid ka kes esimesest silmapilgust armuvad. Sest kui tundud esimesel kohtumisel nt mõnele väga meeldiv iseloomult ss võimalik on ka armumine aga nh kes seda teab keegi ei näe ju teise inimese pähe xd

Fëanor kirjutas:
29 Juul 2019, 23:54
midagi erilist ta mõistatada küll ei ole. ta tahab sinuga suhtes kiiremini edasi liikuda. päris õige ei ole neid kiimas tüüpe kohe pervertideks kutsuda. perverssus tähendab algupäraselt ikkagi midagi loomuvastast, aga seks kuulub ju inimese esmavajaduste sekka. võib-olla oled tõeline sekspomm, et poisid sinuga kohe voodisse tahavad minna. iseasi muidugi tõesti, kui kohe hakatakse käperdama ja keelt suhu ajama. minnakse ka pärast esimest kohtumist voodisse, kõige õigem see muidugi ei ole. kui vanad te üldse olete? ignoreerimine on suhteliselt lapsik ja meenutab väljapressimist, aga kasutavad seda võtet ka täiskasvanud. nii et peaksid talle selgeks tegema, et sa soovid rahulikumalt võtta ja ei ole nii väga seksist huvitatud. positiivset muljet see ignoreerimine ja kärsitus voodisse asumisega poisist igatahes ei jäta. peaksite ikka ausalt oma tunnetest rääkima, kahjuks on see tõesti keeruline, sest inimesed on õrna südamega.
"Ta tahab sinuga suhtes kiiresti edasi liikuda" kõlab kahtlaselt, sest me ei ole isegi suhteski alles kohtusime ja tutvusime :).. Ja asi ple selles et keegi sekspomm oleks mõni selline kes paneks igaühte vaatamata sellele kas on sekspomm või mitte.. ja ma arvan, et õigus on ikka nimetada selliseid pervertideks suht kes ainult maha ja taha tahavad ega muud ei oska öelda nende kohta XD.
Ma ei ütleks et see meeldiv on kui keegi mängib su tunnetega saab voodisse ja ss paneb jooksu. Olen pidand seda juba tundma.. ja lampi kardan et tema äkki samasugune. Mina 20 ja tema 19 :) ei noh mina olengi sellise motlemisega et peaks ju suhet arendama ja vaiksemalt votma mitte kohe voodisse tormama aga kahjuks nh paljud mehed on juba sellised :)

kakkybabenasa kirjutas:
30 Juul 2019, 01:11
Appi. Palun lõpeta kohe suhtlemine temaga. Tal on vaid üks eesmärk. Ja ära talle külla mine, mitte mingil juhul.
Ma ei viitsi kokku lugeda mittu red alerti ma kokku sain. Ja kui sa ütled, et kas pole imelik. Sa ei peaks mõtlema selliste asjade üle kui tegemist on normaalse inimesega.

Fuxking weidro on see tüüp. Jätta kohe heaga. Pole sinu mure imelikke tüüpe keda keegi ei taha parandama siin hakkata.
Nojah mainisin need ret alertid ära mida ise märkasin lõpuks ja kõik tundub minu jaoks ka nik vale. Kuigi samas jällegi arvan, et akki siiski ple selline nagu paljud on, et tahaks lihtsalt vaadata , mis edasi saab.. mitte et nuud lahen talle külla ja vaatan mis edasi saab 😂

boyjoy kirjutas:
29 Juul 2019, 23:56
Tinder ja normaalne kutt ei käigi kokku. :D Mine kuhugi teatrisse, kontserdile, networking üritusele vms, suhtle, küll leiad.

Also, kuna sa tulid Lapsemuresse oma murest rääkima, siis väga tõsiselt ma sind võtta ei saa, ehk pakun ka seda, et kutt peale müramise muud ei taha. :)
Ütleks, et ple nii avatud inimene, et lähen üritustele ja hakkan kohe suvakatega mulisema minu jaoks lihtsalt kahtlane nii XD.. nii et väga läbi ei läheks sadly..

Lõpuks sain ma lihtsalt liiga vihaseks ja kirjutasin talle pika kirja selliselt: Jah sa meeldid mulle, aga su käitumine ei ole üldse õige kah.. Väidad, et meeldin sulle ja siis käitud nii külmalt ja ükskõikselt.. Like mis asi ma sulle olen?? Sina oled süüdi selles krt, et hakkasid meeldima…Nagu issand, kui sa ei taha tegemist teha, siis say it out loud for kadakas* sake..Miks peab lihtsalt ma ei tea vaikima ja keerutama mingit sitta kokku, mis ei vasta tõele…Nagu kui sa arvad, et meil oleks Fucking suhe , siis it sounds Fucking wrong cause if you act like this already then you would act like that later also…Oh ignoring and being quiet etc.. Ja sinna sinu juurde ma ei tuleks pigem ammugi, sest ma teaks kuidas see lõppeb and i wouldnt end like that… if i have already ended like that if someone i like just runs away after that bullshit like no no no ….. Im not into this..Ja ma ei viitsi su mula jälle kuulata: oo sorry et nii käitusin sinuga.. Nagu please… mida sa sorrytad ikka if u ignore again and again and again… Like im not good person etc…Just stop saying it if its not true… Im not hot im not cute im not everything okay?? Im actually very depressed yeah its weird but thats just me.. i guess its better to be an honest person and emotional then just be FAKE … AND lying and not being honest and every kind of this shit which i hate the most…Perhaps now i just understand why nobody doesnt want you.. or if someone wants you then u act like an victim: OH nobody doesnt want me , help me like what the heck? -.- Like Jeesus maria why every guy has to be a dickhead and act like that?.

Ma ei tea kas just oli õige seda teha või mitte, aga lihtsalt ei suutnud enam oma arvamust saladuses enam hoida. Sorry, et liiga palju inglise keelt sees . Eks mõni ei saa võib olla aru :D

vahvel34 kirjutas:
30 Juul 2019, 03:22
Pole kõige inglasem vend, seega ingliskeelse teksti jätsin vahele.

Palun kui tohib küsida, sa küsisid nõu, inimesed vaevasid end ja mõtlesid su murele, kirjutasid sulle.
Nüüd sa kirjutasid selle pikka teksti maha, et ta meeldib sulle...

Aga mine ja seksi siis temaga? Või mis point nagu on?

Sa tahad seksida ja ta meeldib sulle aga sa ei taha olla l1ts tema silmis?

Väga arusaamatu.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Pane veits vene keelt ka sisse sinna, siis on veel arusaadavam. :D Kas Sinu kirjakeel ongi selline muidu? Kui jah, siis võibolla olemegi selle suhteprobleemi ühe otsa üles leidnud. xd
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Vulkaanipurse kirjutas:
30 Juul 2019, 03:54
vahvel34 kirjutas:

Palun kui tohib küsida, sa küsisid nõu, inimesed vaevasid end ja mõtlesid su murele, kirjutasid sulle.

Väga arusaamatu.
Meeldimine naiste maailmas ei tähenda ootust kotte taha saada. Meil tähendab see seda, et tahaks enne kottide taha saamist inimeselt pühendumust, avatust, millega võiks kaasneda suhe. Meeldiva inimesega sa ei taha lihtsalt F buddy olla või late night D need.

Suts pikk teks hüvastijätuks. Kas ta vastas ka midagi? Väga huvitab. Mida lühem on ta vastus, seda vähem see teda üldse huvitab.
Kahju, et ta sulle meeldima jõudis hakkata. Aga usun, et see läheb kiiresti mööda.

Üldiselt tuleb latt kõrgel hoida ja vähemaga mitte leppida.
Üksindus

Ega see olegi koht, kus kommenteerida, aga tahan siiski öelda, et su kirjapandu sai küllalt lapsik (plõksimine, inglisekeelne jutt, süüdistused jm) ja tõenäoliselt kinnitab see ka kutile, et sai õigesti tehtud, et liigselt end ei sidunud. Selline emotsionaalne plärtsumine ei sobigi mitte kuskile, v-o ehk mingil määral sõbrannaga asjade arutamiseks, aga mitte enda tunnete ja ootuste selgitamiseks ja suhte lõpetamiseks. Üsna ebaviisakas tekst, ütleks ma. See suhtlus sai küll lõpetatud, aga edaspidi soovitan rohkem järele mõelda ja enne teksti ära saatmist see üle lugeda ja emotsionaalne (sh
ka süüdistav, halvustav jne) osa ära kustutada.

kakkybabenasa kirjutas:
30 Juul 2019, 12:19
Vulkaanipurse kirjutas:
30 Juul 2019, 03:54
vahvel34 kirjutas:

Väga arusaamatu.
Meeldimine naiste maailmas ei tähenda ootust kotte taha saada. Meil tähendab see seda, et tahaks enne kottide taha saamist inimeselt pühendumust, avatust, millega võiks kaasneda suhe. Meeldiva inimesega sa ei taha lihtsalt F buddy olla või late night D need.

Suts pikk teks hüvastijätuks. Kas ta vastas ka midagi? Väga huvitab. Mida lühem on ta vastus, seda vähem see teda üldse huvitab.
Kahju, et ta sulle meeldima jõudis hakkata. Aga usun, et see läheb kiiresti mööda.

Üldiselt tuleb latt kõrgel hoida ja vähemaga mitte leppida.
Olen nõus sinu tekstiga :) No tema vastas , et hoopis mina teen tema üle nalja... Nagu ma ei saa mitte midagi enam aru : "sa käitud ka nii minuga, sa teed nalja, ss proovid rääkida tõtt ja ss teed jälle nalja ja lõpuks olen ma segaduses" ja ülejäänud aja jälle ignoreerinud ehk siis ta ei usu mida ma talle üldse räägin kah ta arvab et kõik on puhas nali ...

termomeeter kirjutas:
30 Juul 2019, 12:53
Ega see olegi koht, kus kommenteerida, aga tahan siiski öelda, et su kirjapandu sai küllalt lapsik (plõksimine, inglisekeelne jutt, süüdistused jm) ja tõenäoliselt kinnitab see ka kutile, et sai õigesti tehtud, et liigselt end ei sidunud. Selline emotsionaalne plärtsumine ei sobigi mitte kuskile, v-o ehk mingil määral sõbrannaga asjade arutamiseks, aga mitte enda tunnete ja ootuste selgitamiseks ja suhte lõpetamiseks. Üsna ebaviisakas tekst, ütleks ma. See suhtlus sai küll lõpetatud, aga edaspidi soovitan rohkem järele mõelda ja enne teksti ära saatmist see üle lugeda ja emotsionaalne (sh
ma ütlesingi talle et ma ei taha ta vastu õel ja süüdistav jne olla, kuid vist kukkus nii välja... vabandasin või nii ...

termomeeter kirjutas:
30 Juul 2019, 12:53
Mitte , et nüüd jälle süüdistama tahan hakata... aga asi läkski imelikuks ära pärast esimesest kohtumisest... pärast seda hakkas ta mind ignoreerima ja külm olema jne...siis ma hakkasin talle kirjutama.... olin ülitore jne.. siis ma veel ei sõimanud jne... aga lõpuks hakkasin muidugi vihaseks minema, sest ta hakkas ju mulle meeldima aga ta käitus nii külmalt ja ignoreerivad.. sellepärast see selliseks pudruks ja kapsaks nüüd läkski... Nagu kohtumisel ei olnud külm ja ignoreeriv ja siis neti teel on.. Sellepärast ma kirjutasingi siia oma mure mitte see, et oh järsku hakkasin pärast esimesest kokkusaamist kohe temaga õiendama ja sellepärast nüüd ongi nii, et umbes ma teen tema arust nalja koguaeg..

vahvel34 kirjutas:
30 Juul 2019, 14:13
Kallis Vahvel34, mida sa soovid siit saad? Sulle öeldi ära juba mida teha, sa ajad ikka oma rida edasi.
Tinder-Badoo ei ole päris see koht kus suhet otsida. Ma leian nii.
Hari end, loe Remaeki "Ida rindel...." käi teatris ja küll see tuleb.

Või oskad seletada mis point sellel kui antakse nõud ja sa ei kuula seda?

Fëanor kirjutas:
30 Juul 2019, 16:51
haha, see on ikka Remarque'i "Läänerindel muutuseta",
Tänan!
Nohm, peaaegu, see eksitus ei välista seda,et ma seda lugenud ei ole.(v.keeles lugesin)

vahvel34 kirjutas:
30 Juul 2019, 17:28
Haha juba ammu loetud :D
Mida sa siis trollid rahvast? Vaata mis sulle vastati! Sulle anti adekvaatne vastus, kõik mõtlesid kaasa su teemale.

Kas sa võtad nõu kuulda või mitte on su enda asi.

Aga huvitab mida sa edasi teed...

vahvel34 kirjutas:
31 Juul 2019, 18:16
No ma lasin tal lihtsalt minna.., sest kui juba ise näed, et ei ole vist huvi, siis ei ole midagi teha kahjuks :(… Kuigi kui tuleb järsku ise pärast kirjutama, siis pean küll seda väga kahtlaseks..
Väga tubli!! Näed,kasu ka meist siin. Kui tuleb kirjutama blokki.

vahvel34 kirjutas:
03 Aug 2019, 15:53
kakkybabenasa kirjutas:
01 Aug 2019, 17:01
Ja sellist energiat pole sul ju enda ümber vaja?
Sest see ei ole nii lihtsalt kaduv asi.
Mis?.. Ahhh tihtipeale tunnen, et tead enam ei viitsigi kellegiga rääkida, sest tihtipeale paljud fake käitumisega jne...Üle üldse elu lihtsalt kõike sitta kaela visanud, et masendav suht kõik...
Kaks masenduses olevat inimest koos oleks katastroof. Negatiivne energia tõmbab negatiivseid asju ligi. Nii see lihtsalt on.
Puhkad inimestest ja kui inimeste tuju peale tuleb siis võid jälle deitidel käia.
Üksindus

kakkybabenasa kirjutas:
03 Aug 2019, 17:45
vahvel34 kirjutas:
kakkybabenasa kirjutas:
Mis?.. Ahhh tihtipeale tunnen, et tead enam ei viitsigi kellegiga rääkida, sest tihtipeale paljud fake käitumisega jne...Üle üldse elu lihtsalt kõike sitta kaela visanud, et masendav suht kõik...
Kaks masenduses olevat inimest koos oleks katastroof. Negatiivne energia tõmbab negatiivseid asju ligi. Nii see lihtsalt on.
Puhkad inimestest ja kui inimeste tuju peale tuleb siis võid jälle deitidel käia.
ta võis vabalt lihtsalt faketseda ka ja iba ajada... Ning vaikselt virutan teda siit igalt pool välja ka ...Ma siiski ei usu et ta masenduses või nii suht segaduses aga jään endale kindlaks...Kuna inimene ei saa järjest nädal aega depressioonis istuda :D ja kui sees istub siis ikka vaikus majas :D Ma ei viitsi sellistega jamada...Ega ma date tegelikult ei otsinudki...Nagu ma tahtsin noormeest kes oleks samade huvidega või oleks jh mõistusega inimene :D … Muud ma tegelt ei tahtnudki, aga lihtsalt sisetunne ainult nii tundis, mis oli suht vale.

kakkybabenasa kirjutas:
03 Aug 2019, 17:45
vahvel34 kirjutas:
kakkybabenasa kirjutas:
ja mdea ei suuda kuidagi nagu üksinda olla... üksindus tekitab mull masendust... vähemalt mul küll...liigagi kaua niimoodi üksinda olnd.

Pean siin kohal välja tooma. Inimesed on mugavusest kellegagi koos, kellega on hea olla, samas seal pole midagi rohkemat või järgi. Lihtsalt, et mitte üksi olla. Üksi on raske. Tegelikult üksi ei ole raske kui sa tegeled endaga ja oma eluga. Milleks raisata oma aega mugavuse peale kui võiks tegelt leida kellegi kellest hoolid ja kes sind täiustab vms. Ära otsi kedagi üksinduse pärast. Ühesõnaga kui sa saad iseendaga hakkama, pole enam üksik, siis sa saad palju paremini jagada, sest armastus on andmine mitte saamine.
Pead arvestama esiteks, et normaalsed inimesed on enamus juba suhetes.

Jah, inimvajadused. Pead veidrikutega leppima :D

Mõned head meeste maailma kõnelejad. Selleks, et paremini läheks, peab ka mehi mõistma.
https://www.youtube.com/user/gettheguyteam/videos
https://www.youtube.com/channel/UCypDlD ... a5Q/videos

See video on ekstra sulle :D
https://www.youtube.com/watch?v=hmbUgVJ8LHE
Üksindus

kakkybabenasa kirjutas:
03 Aug 2019, 22:24
Pean siin kohal välja tooma. Inimesed on mugavusest kellegagi koos, kellega on hea olla, samas seal pole midagi rohkemat või järgi. Lihtsalt, et mitte üksi olla. Üksi on raske. Tegelikult üksi ei ole raske kui sa tegeled endaga ja oma eluga. Milleks raisata oma aega mugavuse peale kui võiks tegelt leida kellegi kellest hoolid ja kes sind täiustab vms. Ära otsi kedagi üksinduse pärast. Ühesõnaga kui sa saad iseendaga hakkama, pole enam üksik, siis sa saad palju paremini jagada, sest armastus on andmine mitte saamine.

Mõned head meeste maailma kõnelejad. Selleks, et paremini läheks, peab ka mehi mõistma.

hehe tänud suuremalt jaolt abi eest ;)

kakkybabenasa kirjutas:
03 Aug 2019, 22:24

Eks ta nii ole jh kui iseendaga tegeled siis ei tunnegi masendust aga lõppude lõpuks viskab ju ka see üle :D ..Ah ei tea jh.. inimesi igasuguseid..DX… Mina eriti mingi imelikumatest fruktidest kindlasti :S
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”