Kino

Tahtsin lihtsalt jagada enda loo, kui nii võib öelda. Ma tean, et tekst tuli väga pikk, kuid äkki aitate? Miks ma kirjutan siia on sellepärast, et enamus sõpru on alati selle koha pealt positiivsed ja usuvad paremat, kuid ma ise kahtlen. Ühesõnaga, on üks kutt meie klassist kes meeldib mulle. Me oleme temaga suhelnud juba aasta aktiivselt ja näiteks klassireisi ajal veetsime aega kahekesi jalutades. Kõik oli tore jne. Aga nüüdseks kool läbi. Ma siis võtsin suuresti julguse kokku ja küsisin teda nö läbi lillede kinno. Tema esmane küsimus oli minu õnneks kohe "mis film, kes tuleksid". See ei läinud muidugi minu plaani järgi, mu ideaalis oleksime läinud kahekesi. See selleks, ma mainisin talle, et võtku ta kedagi enda sõpradest kaasa. Täpsustan veel, et ta on9kl ja pole kellegagi meie koolist sebinud, niiet ma olen vb siis esimene. Lisaks sellele on tal ka"paha poisi maine"küljes. Ühesõnaga ma vastasin jaatavalt, et ta võtaks 2sõpra kaasa. Pidime minema järgmine päev, kuid ta kirjutas, et ei saa. Ma hakkasin mõtlema, kas ta mõnitab. Umbes, et sõpradega naljakas jne. Kuid pärast õhtul ta küsis, kas ma homme ei tahaks kinno. Ma vastasin jälle jaatavalt. Tulemuseks oli see, et ta pidi valima filmi, kuid keskpäevaks ta ei vastanud. Niisiis ma küsisin, kas tuled v ei. Ta jälle vabandas ja valis filmi ning lükkasime selle kino homseks. Koos lubadusega, et rohkem ta ei hüppa alt ära. Kuid lõppu lisas "no ja siis kõigile sobiks". Minu küsimus on see, kas ta kasutab lic ära mu odavamaid pileteid koos 2 sõbraga(ma kõige noorem neist). Või ta tõesti tahab minuga kinno, kuna on huvitatud. Palun aidake, ma kahtlen millegi pärast juba. Asi selles, et ma alati teadsin kuidagi, et ta vaatab mind erinevalt ja suhtleb/käitub ka paremini kui teistega. Mulle alati kuidagi tundunud, et ta üritab külge lüüa jne. Kas ma peaksin kinos istuma ta kõrvale ja kad oleks mõtekad peale kino talt küsida, kas ta sooviks kuhugi edasi minna(ma lic veits kardan ta sõpru, kuna naad nö peoloomad ja neil kindlasti mõni koht kuhi minna peale kino). Mis veel hullem, üks neist teab minust päris palju,sest suhtlesime eelmine aasta. Kas kutil on tõsi taga.
Äitäh ette

Re: Kino

Nagu aru saan, siis sa mõnes mõttes pakkusid ise välja, et ta võiks sõpru kutsuda? Või ta ise küsis? Sest ma olen ise kartnud öelda, et "plaanisin kahekesi minna" ja sellega enda elu raskeks teinud. Soovitan tulevikus öelda julgelt välja, kui tahad kahekesi.
Kui ta grupis on igasugu kahtlaseid tüüpe ja tal endal ka selline maine, siis ma arvan, et sa võid talle meeldida küll, aga ta lihtsalt ei oska oma teadmisega ise midagi ette võtta. Ilmselt tal ongi kombeks igale poole hilineda ja mitte vastata jne. Nii et see üksi ei tähenda minu arvates, et ta poleks sinust huvitatud. Samas võib vabalt juhtuda, et isegi kui ta on sinust huvitatud, siis tegelt ta jääbki nii käituma. Nii et kui temaga suhtes olla tahad, siis võid ka mõelda, et kui pikalt sa viitsid nii olla, et teine selliselt käitub. Minule ei meeldinud varem, et mu kaaslasel polnud üldse aega minu jaoks, isegi kui ta oli minu kodule lähedal. Siis rääkisin, et ma ei taha sellist suhet ja kui ta tõesti aega ei leia (mida ma teadsin, et tal tegelt on), siis ma ei taha temaga enam suhtes olla. Selle peale otsustas ta minu jaoks rohkem aega teha. Aga kui ta poleks sellega nõus olnud, siis ma poleks teda enam tahtnud ka. Sest mis mõttega tahta midagi, mis sulle ei meeldi? Ei pea üldse uhkelt ütlema, et: "Ta on nõme, hilineb, ei leia minu jaoks aega, ei hooli minust ja on üldiselt halb inimene, aga vähemalt on tal äge soeng / suured tissid." Mis kasu sellest on, kui sa ei tunne end temaga hästi. Minu pikim suhe algas just sellest, et mängisime talvel lumesõda koos, olles ise täiskasvanud :D

Re: Kino

ju ta ytles mõnikord ära kuna kõigile ei sobinud see aeg.Ja jälle toimub siin mingi üle mõtlemine nagu kõik siin foorumis,miks ta peaks sind mõnitama lol. Ja istumine,sina tahad teda ju endale siis näe vaeva ja sebi koht tema kõrvale jep. Btw sa oleks võinud lic öelda et lähete kahekesi siis oleks hulga lihtsam olnud aga jah
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”