Pseudoprobleem, olla kõik kes teisele meeldivad

Mul on mure, ma ei ole leidnud ühtegi inimest kellega kuhugi minna, soovin meesoost sõpra. Väga otsinud pole, natuke. Iseendavangis I quess. Olen plaaninud, et läheks sinna ja sinna...ja sinna, aga üksi? ma ei suuda üksi minna kuhugi tundmatusse kohta kus kõik juba teavad üksteist ja ma siis ilmun. Nagu Backbone kolmapäevane nude joonistamine kerge alkoholiga. Tundub perfect, aga ma pole suutnud minna, sest nemad juba on seltskond.....ma ei taha tõestada end nende maailmas.
Peamine probleem on, et mulle sobib veeta aega ilma tagamõteta meeste seltskonnas. Jah nad peaks mind võtma nagu tüduku, aga mitte nagu tüdrukut keda nad .....tahaks. Loetu järgi ei tundu see võimalik, sest mehed mõtlevad seksist lihtsalt, igapäevaselt, like nothing special.
Igatahes ma maadlen pseoduprobleemi ees. Ma tahaks leia kaaslast/sõpra kes mul on olnud. Aga silma jäävad ikka need kes suhtes on? Halb tunne tekkib.

Mida ma teha saaks? Mu sõbrad elavad keset eestit siin ja seal. Neil on ka pered. Ei käi päris nii enam, et ou lähme välja. Mis ma teha saan kui ma üksi olen? ma olen enamus aega üksi. Ma ei lähe lähe välja inimestega kes mind ei huvita. See oleks haletsus. Vahel teeme kõik seda, aga ma sooviks kedagi kes oleks ka siin linnas kus ma elan ja pakuks rohkemat kui niisama mask.
Ma arvan mu vanus on päris suur määraja. Minu vanused teevad teisi asju...pere asju. Ma ka, aga ma üksik. Nagu päris üksik, vähemalt siin linnas.
Kassi ma ka vist võtta ei saa, kuna ma mõtlen, et see on vangistus temajoaks...ja kui mind kodus pole..ma ei mõtle talle.

I think the q is why you wanna meet people you think are shallow as your toilet ?
Post Malone - Goodbyes on repeat

Re: Pseudoprobleem, olla kõik kes teisele meeldivad

nende tagamõtteta meeste leidmine võib tõesti päris keeruline olla. kuidas siis nii on kujunenud, et sul üldse sõpru ei ole? tasuks ehk vähem lapsemures olla, siit sa vaevalt kedagi leiad. peaksid rohkem kirjutama oma huvidest ja selle järgi otsima inimesi, aga sellises vanuses on see tõesti mõnevõrra raskem, kuna paljudel on juba pere olemas jne. peaksid ikka julguse kokku võtma ja minema nendesse kohtadesse, kus sa tahad käia, keegi on kindlasti sõbralikum sinu vastu ja ehk leiad kellegagi sõbraliku klapi, kuigi jah, kui üks osapool teise jaoks vähegi söödav on, siis seal on paratamatult pinge õhus ja võib sõprus puruneda. tegele enam isiklike hobidega, neist peaks ka iga inimene rõõmu tundma, ja kindlasti kuskil käia, interneti kaudu kipuvad sagedamini tulema kahtlasevõitu tutvused.
eraldatus

Milleks, mis oleks selle tulem? Ma ei soovi võlts inimest.
Asi kah on minna ja jõuda kuhugi. Ma usun, et kui ma jõuaks kuskile kaugemale kui mu mõtlemine siis juhtuks rohkemat. Aga nagu ma ütlsin. Ma olen SIIN linnas üksi.

Mul on sõpru aga neil on oma elu ja meie elud läksid lahku ? nagu ma ütlen inimestel tekivad suhted, pered......I aint one of them.
Siia ma paiskasin selle teema selleks, et saada vähe selgust kuidas keegi teine seda näeb, sest ma võin väga enesekeskne olla.

njah, mul pole hobbisid....I lost them.

Ma arvan, et kõige enam häirib mind see linn kus ma elan. Ei ma ei saa kolida ära.
Käin tööl ka kus on jube tore..aga !

Fëanor kirjutas:
02 Juun 2019, 18:16
mine siis tallinnasse, siin üks endine foorumi liige, kuid usin külaline ja teemade vaatleja ootab sind. ;)
Sa vist ei lugenud rida kus ma ütlesin Mul on olemas sõbrad aga nad on seal ja seal...ja peredega vms...ga..........Ja ma ei ole..Ma olen üksi. Nad ei ole siin linnas ja teise linna tulemine pole ma ei tea mis ajakell

Vaatasin looma saadet aga päris täppi peale panna ei saanud,
Seega mõlemad loomad hüüvad au au. Peamiselt mees kuna seda meile nöidatakse. Peamiselt on mees see kes näitleb. AGA mees loom näitleb alati üksi, seega ta on tema ise nagu, samas mitte. Meesloom esineb ja siis on emane kes leiab, et see talle sobib. Seega meesisane ei saa kunagi naislooma kui too pole nii arvanud samas , et saa naisloom meeslooma kui meesloom pole esinenud.
Ma ei tea, vb ma peaks vähem loomavideosid vaatama.

boyjoy kirjutas:
02 Juun 2019, 23:19
Mine iga päev ühele tinderikohtingule ja kuu lõpus tee valik lmao. Kui sa oled atraktiivne ja otsid kutti, kes üldse sinu osas seksuaalselt ei mõtleks, siis otsid homoseksuaali. Meil homode jaoks oma teema olemas siin, pane kirjad teele. :D
Ei kutsuta kohtingule? Tinderisse on minek haletsusse. Olen käinud seal, aga kohtinguid sealt küll ei lennanud.
Jah ma tean mida otsin, aga päris nii see ju ei käi, isegi kui punkt punkti haaval kirja panen. Ma pole kindel kas gey man suudab piisavalt mees olla kui tuleb tüdrukut hoida.

Uah.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”