Palun reaalselt abi

Tere, olen 16-aastane poiss. 2018 suvel (juunis) läksin ma Soome maasikaid korjama, et endale taskuraha teenida. Läksin sinna koos ühe põhikoolis käiva 8ndikuga (ise lõpetasin just kooli). Kõik oli väga normaalne seal ja üleüldiselt tore. Olime olnud seal 4 päeva ja siis saime teada, et sinna tuleb 3 tüdrukut. Nii oligi. Tulid sinna, pakkisid asju, kuid me si süvenenud neisse ja nende juttu. Naersid omaette jne. Õhtul rääkisime nendega ja pundist jäi silma kahest pisem tüdruk (mega armas). Keegi kahest tüdrukust ütles, et see pisem tüdruk läheks ja paneks nende toast tule kustu. Ta ei julgenud minna pimedas majas ja ma läksin ise toa poole ja ukse peal kutsusin teda kaasa. Ta tuligi ja siis mõtlesin, et kui ta läheb tuppa, siis panen ukse kinni ja ehmatan. Loomulikult ma seda ei teinud siiski, kuid nagu mängisin et teen nii ning ta sai aru sellest ja taganes. Taganedes ma panin kogemata käe ta piha peale või puusa (täpselt ei mäleta). Peale seda paar päeva torkis tüdruk mind teiste ees, et ma kindlasti mingi käperdaja jne. Sain naljast aru ja vaidlesin vastu jm. Järgmine päev läksime põllule ja olime seal kuni kella üheni päeval. Peale seda olime niisama (tavaline aja veetmine). Kuniks tuli kolmas päev, mil seal kõik koos olime. Kaks tûkki pidid minema kaasa Soomlasest omanikuga, et minna keskusesse poodi (45km kaugusel farmist). Juhtus siis nii, et meie kahekesi läksime (mina ja see pisem tüdruk). Autos tegime juttu ja ta mainis et ta ei oleks ise julgenud kutsuda mind kaasa poodi jne. Rääkisime enda perest ja ûleüldiselt erinevatest teemadest. Aa ja. Ennem seda oli veel see, et me käisime õhtul metsa vahel jalutamas (mina, inimene kes minuga kaasa tuli sinna Soome ning siis pisem tüdruk). Keegi kahest pakkus, et mängiks tõde ja tegu ning kûsimused tulevad telefoni äpist. Mängisime ning lõpuks tuli mulle küsimus, et kas ma crushin enda kõrval olevat inimest. Mu kõrval oli see tüdruk. Vastasin, et “ei” ning tundus et tydruk jäi vastusega rahule. Ytlesin ei, sest arvasin et ta mingi linnapreili ja tahab fuckboy-sid vnii ning enesehinnang on ka mul üsna madal endast. Sealt siis edasi oli see poodi minek ja peale seda ootasime poe ees Soomlasest tööandjat. Aega läks tal ning joudsime õueski rääkida ning tunnistasin, et ma valetasin crushi teema kohta ning et ta meeldib mulle väga. Tagasi minnes rääkisime vabamalt ja oli kõik suurepärane. Sealt edasi tekkisid kahekesi jalutuskäigud (käest kinni) ja kiige peal istumised, samal ajal pikutab ta enda pead mu vastu. Siis filmi vaatamised kahekesi. Ükskord panin filmi vaatamise ajal käe tagumiku peale (sujuvalt ja vaikselt). Mitte, et eesmärk oli, kuid nii läks lihtsalt. Talle see meeldis ning väga ilus naeratus tuli näole. Läksime sealt varem ära (inimesega, kellega tulin sinna koos). Nad jäid nädalaks kauem. Ennem sai kokku lepitud, et mina, see tydruk ja mu tuttav veedame koos mõne päeva ning chillime niisama (tuleb täpselt päev enne oma sünnat). Nii oligi. Leppisin enda vanema õega kokku, et lubab olla meil korteris ning saame ööbida, kuid hea asi oli see, et mu tuttav ei saanud paraku tulla ning korter oli meie kahe päralt. Vaatasime filmi, käisime paar korda kinos, öösel äratasin ûles ja andsin kingituse ja veel märgin ära et ta magas minuga ühes voodis. Sealt kõik edasi ning olime suhtes juba. Ta elab väga kaugel minu kodust (teisel pool Eestist), kuid ta läks edasi gûmnaasiumisse Tartusse, mis on 60km kaugusel mu kodukohast ning kerge bussiga käia. Leppisime kokku, et septembris käin tal külas ka vahepeal ta korteris (pisike vanemate ûüritud). Kõik oligi nii, kuid et mitte vahepeal. Iga nädalavahetuse veetsime koos (kõik septembri nvd ja oktoobrist ka ühe). Peale seda hakkasid jutud, et ta on seal üksildane ja kurb ning siis ma kutsusin ta endaga samasse kooli ja et tulen eraldi ühiselamusse tema pärast, et saaksime siis koguaeg ninapidi koos aega veeta. Nii oligi, paberid sisse antud ja oli ühiselamus. Ma ei tahtnud et ta jääks nädalavahetuseti ûksi ühika ning votsin ta koguaeg koju kaasa. Vanematele ta meeldis väga. Kuid nüüd, mil olime ära 6kuud (tänasega oleks juba 8) , hakkasid tûlid. Ta tegi eelnevalt suitsu (ennem Soome tulekut mil me ei tundnud yksteist), kuid mulle ei meeldi ei suits ega alkohol. Käis pidudel vist eelnevalt ja klassivend, kes oli halvast perest mõjutas hullult. Nii. Minuga koos olles ei olnud pidusid, suitsetamisi ega joomisi kuid suhtles pidevalt selle pohikooliaegse klassivennaga ning just meelega siis, kui tûlis olime. Meil on olnud palju mahajätmisi ja tûlisid, kuid pärast ikka koos ja semmime. Kuid kuni tänaseni kõik muutus. Olime tûlis ja ytlesin, et sõidan bussiga 3h ning tulen ta koju ja raagime asjad selgeks. Pika pinnimise peale lubaski tulla ja saime seal halvasti esialgselt läbi. Õhtul oli hea ja ta tuli mu kaissu isegi filmi vaadates. Järgmine päev oli see, et ytles et laheks ikka ära ja ostaks bussipiletid ning jätaks rahule ning motlema ûksi ta. Raakisime ning siis olin ûhe päeva veel seal. Õhtul tal oli tõmmatud telefoni Yubo (noorte Tinder või midagi sellist). Pingsalt suhtles seal kahe võõra kutiga. Tõmbasin jutu ülesse ja läksime tülli jälle. Õhtul leppisime ära ja kustutas Yubo ära ning eraldi üle kûsides ütles et ei andnud oma facebooki neile ning et kõik on lõppenud. Hommikul hakkas tal äratuskell tilisema ja ekraanil oli kirjad messengerist. Kaks poissi olid kirjutanud “Kuhu kadusid? Mis juhtus?” Loomulikult küsisin ja läksime uuesti tûlli selle pärast. Jäin sinna veel selleks päevaks ja terve päev suhtles ûhe kutiga messengeris (Yubost pärit). Siis ûtles, et tal oli ûks poiss vanast ajast sõber ning ta valetas (mu facebooki ajajoonel näitas, et became friends ja seda kahe poisiga). Nûüd tean, et ta suhtleb siiani ühe poisiga edasi, kes on 20-aastane ja mulle ûtles, et ta siiski ei taha suhet ja et ma pean üle saama. Ütlesin, et okei ja et ma suhtlen ühe toreda tydrukuga juba, mille peale ta vihastus chatis ja ütles et see mu vale kindlasti. Miks teda see häiris siis? Nagu ma aru saan siiani, siis ta ei tahagi suhet minuga enam aga igatseb mind ja neid aegu. Sellele poisile räägib minust halvasti jne. Poiss tahab kohtuda temaga, lihtsalt et näha kuidas asi on ja milline päriselus käitumine on. Olin siiani leppinud siis, et kui ta ei taha olla, siis ma katsun teda ühiselamus mitte puutuda või nagu mitte paluda. Aga kuni selleni, et poiss tahab temaga kokku saada (16-aastane tûdruk ja 20-aastane poiss).

Miks mul on halb olla sellepärast ja miks mind see häirib? Palun andke nõu. Kui on küsimusi, siis kirjutage ja vastan.

Re: Palun reaalselt abi

Seleen kirjutas:
01 Mär 2019, 15:44
sul on halb sellepärast, et ta saab kokku teise poisiga? vbl lugesin valesti välja
16 ja 20 pole mingi vanusevahe, kui seda mõtled
kas asi on selles, et tal keegi teine, või selles, et see keegi teine on 20?
Ohh, sorri. Tõin millegi pärast välja vanuse. Ei mõelnud ûldse sellega midagi ning ta ise ûtles kunagi ühe inimese suhte kohta, 17 ja 21 suhteks on liiga suur vahe.

Äkki ma ise ei viitsinud väga korralikult lugeda, aga ma ei saanud aru, kas te juba läksite lahku või mis?

Igatahes sa tundud täiega cuckold olevat, et nii palju tryhardid mingi prügi nimel, keda sa isegi ei koti. Ta ilmselgelt ei taha olla sinuga, kui teiste meestega chatib ja mujalt tähelepanu otsib. Pärast esimest sellist juhtumit oleksid pidanud juba selle luuaga kõik lõpetama.
Vb sul on halb sp, et su esimene armastus nii si*aks muutus, eksole. Aga lõpetage kodu mängimine, ära enam kunagi suhtle temaga ning paari kuu pärast saad aru, et ka sina oled süüdi selles, kuidas lasid end kohelda, ning oskad edaspidi targemini käituda.

Edu.

villanesokk kirjutas: Äkki ma ise ei viitsinud väga korralikult lugeda, aga ma ei saanud aru, kas te juba läksite lahku või mis?

Igatahes sa tundud täiega cuckold olevat, et nii palju tryhardid mingi prügi nimel, keda sa isegi ei koti. Ta ilmselgelt ei taha olla sinuga, kui teiste meestega chatib ja mujalt tähelepanu otsib. Pärast esimest sellist juhtumit oleksid pidanud juba selle luuaga kõik lõpetama.
Vb sul on halb sp, et su esimene armastus nii si*aks muutus, eksole. Aga lõpetage kodu mängimine, ära enam kunagi suhtle temaga ning paari kuu pärast saad aru, et ka sina oled süüdi selles, kuidas lasid end kohelda, ning oskad edaspidi targemini käituda.

Edu.
villanesokk kirjutas:
01 Mär 2019, 19:12
Äkki ma ise ei viitsinud väga korralikult lugeda, aga ma ei saanud aru, kas te juba läksite lahku või mis?

Edu.
Wow, selline vastus :D . Tänud :). Mul poleks midagi hetkel raske, kui ma ei peaks temaga igas tunnis koos istuma ja siis koguaeg ühikas nàgema. Raske on ju.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”