Suhe nooremaga

Olen 18, olen peaaegu üle aasta suhelnud endast noorema tüdrukuga, ikka päris palju noorema. Ta on 14, mõlemad meeldivad üksteisele, meeldimisest pigem juba asi kaugel. Tunne juba selline, et kui päeva jooksul temaga rääkida ei jõua/saa, siis on päevast midagi puudu. Ta ei näe välja nagu 14-aastane, ega mõtle nagu tavalised 14-aastased.

Ootan Teie arvamusi selle kohapealt, et kas jääks selline vanusevahe mõistusepiiridesse või mis ma edasi tegema peaksin?

Re: Suhe nooremaga

Eks ta üsna suur vahe selles vanuses ole jah. Arvan, et suhelda võib, aga ärge kiirustage. Eriti just see, kes 14-aastane on, ei pruugi olla kindel, kui kaugele minna tahab, isegi kui armumishoos mõnel hetkel kõik ideaalne olla võib. Mõtlen siis, et näiteks seksuaalsuhtega tasuks kindlasti natuke oodata.

Minu arust on see okei, ma ise olen nt 16 ja mu kutt 20, ning mina ei leia sellest midagi imelikku, sest armastus ei küsi vanust, kaugust ega kaalu... Ja 14 on legaalne Eesti Vabariigis... Minupoolne arvamus oleks et see täitsa okei, aga võivad tulla takistused, nt tüdruku vanemad pole nõus nagu minu omad, lubasid menti kaevata jne aga kui asi on õige, siis kuulake oma südant

"Ta ei näe välja nagu 14-aastane, ega mõtle nagu tavalised 14-aastased. "

Sa ei maininud kas ta näeb siis välja pigem nagu 10 või pigem nagu 18? :D

Ega iga 14-aastane arvab, et ta ei mõtle nagu keskmine 14-aastane, just saying. xd
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”