Armunud

Tere!
Olen 13 aastame poiss (suhtselt lühike) ning mul on selline mure, et ma armusin 16 aastasesse tüdrukusse. Kindlasti te mõtlete, et no selles eas on see tüüpiline ja et läheb üle, aga ei lähe see on juba pikka aega kestnud ja ma vaid mõtlen talle.
Ta suhteliselt kuulus tik tokis ja instagramis niiet mu sõnumeid ta ei vaata ja üleüldse mida ma peaksin talle ütlema. Mul on selline karvane tunne et mu võimalus temaga olla on miinustes niiet mida peaksin tegema?
Parimat!

Re: Armunud

vanusevahet vaadates siis tõesti, kõlab väga ebausutavalt. peaks ikka sügavalt omapärane tüdruk olema, kui sind hinnata oskaks, aga instagrammide jms totsid on seda vist küll kõige vähem. pead vanemate poistega kokku leppima, et päästad ta nende vägivalla käest. :D ega siis kah lootust väga ei oleks. 23 ja 26 on ju täiesti võimalik, aga 13 ja 16 on nagu 16-aastane ja 26-aastane koos ja see ei lähe üldse. peaksid ta ära unustama ikka.
eraldatus

Tere!

Hea on, et muret jagasid. Arvan sama, et lootust temaga tutvuda pole, eriti kui ta täiesti võõras on, mitte nt koolikaaslane vms. Tal on ilmselt küllalt suur tutvusringkond niigi, ilmselt pole ta netitutvustest niimoodi huvitatud. Suhtelootuse jaoks on teie vanusevahe ka nagunii natuke liiga suur. Suhelda võib muidugi igas vanuses inimestega, st ära arva nüüd, et sa ühegi endast paar aastat vanemaga kindlasti juttu teha ei võiks.

Küll aga soovitan sul oma aeg erinevate tegevustega täita, mitte vaid selle tüdruku pilte jälgida ja talle mõelda. Õpi, käi trennis, suhtle sõprade-tuttavatega. Ka aktiivne olles tekib uusi tutvusi ja kes teab, kuidas selle kaudu kunagi ka endale sobiva kaaslase võid leida.

Edu!

Loota võib alati :)

Ma 13 olin, siis mul küll oli 16 aastasega suhe :D ja väga väga ilusad ajad olid. Tõsi, see ei kestnud väga kaua, aga no sellegipoolest super. :D

Muidugi eks see võimalus ole tõesti suhteliselt väike.. aga no proovida tasub alati, siis vähemalt oled omaltpoolt kõik selleks teinud :D

Kraatee kirjutas:
15 Veebr 2019, 20:09
Muru kirjutas:
15 Veebr 2019, 19:41
Ma 13 olin, siis mul küll oli 16 aastasega suhe :D
Sp sa oled naine.

Vanem mees(poiss) võtab noort liha.

Aga kahjuks tänapäeval see noor liha on liiga rebenend ja kasutatud. kurb
kadakas* ma vegan, ära räägi lihast, see on rassistlik
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
15 Veebr 2019, 20:56
Kraatee kirjutas:
Muru kirjutas:
15 Veebr 2019, 19:41
rassism-mõtteviis või ideoloogia, mille järgi erinevused inimeste iseloomus ja võimetes on otseses sõltuvuses nende rassist. Rassismile on iseloomulik püüd määratleda inimeste õigusi ja rolli ühiskonnas eelkõige rassiliste, aga ka rahvuslike ja etniliste tunnuste, sh nahavärvi ja päritolu alusel.

Lihast rääkimine polnud üldse rassismiga seotud, ei pannud küll tähele, et su rassi nina alla hõõruti või et midagi öeldi su päritolu kohta.
(Oled vegan (juhul kui midagi loomse päritoluga saadusi ei söö,nt siis sa ei söö mune, piima, kala jms kui vegan oled), kui praegu ei võta sa toidulisandeid, siis kindlalt 10-12 aasta pärast võtad, sest taimsest toidust kõike vajalikke aineid/vitamiine sa kätte ei saa/väga raske taimsest toidust kõike vajalikke aineid kätte saada, siis peadki toidulisandeid sisse sööma).
Viimati muutis mery17, 15 Veebr 2019, 21:42, muudetud 1 kord kokku.
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
15 Veebr 2019, 21:36
boyjoy kirjutas:
15 Veebr 2019, 20:56
Kraatee kirjutas:
rassism-mõtteviis või ideoloogia, mille järgi erinevused inimeste iseloomus ja võimetes on otseses sõltuvuses nende rassist. Rassismile on iseloomulik püüd määratleda inimeste õigusi ja rolli ühiskonnas eelkõige rassiliste, aga ka rahvuslike ja etniliste tunnuste, sh nahavärvi ja päritolu alusel.

Lihast rääkimine polnud üldse rassismiga seotud, ei pannud küll tähele, et su rassi nina alla hõõruti või et midagi öeldi su päritolu kohta.
rahu rahu
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

mery17 kirjutas:
15 Veebr 2019, 21:56
Kraatee kirjutas:
15 Veebr 2019, 21:38
mery17 kirjutas:
15 Veebr 2019, 21:36
Mina kui ka tema saime aru. et tegemist oli sarkasmiga.
Ei vaadanud üldse, et see postitaja boyjoy on
sa ka rassist v

ah et kui mu nimes on boy, siis ei olekski vastanud? seksist ka veel pealekauba
/.../

Kraatee kirjutas:
15 Veebr 2019, 22:01
boyjoy kirjutas:
15 Veebr 2019, 21:59
sa ka rassist v
ah et kui mu nimes on boy, siis ei olekski vastanud? seksist ka veel pealekauba
boyjoy. midagi homodega seotud su nimes?
ah, et homofoob ka veel

siin peaks politsei sekkuma juba, soovolinik kohe kindlasti
/.../

Ma armastan ka 6000 km kaugusel olevat Park Jiminit juba kolm aastat, hakkasin isegi Korea keelt õppima ja mida kõike veel. Vahel on kurb kui pole raha, et livele või isegi võimalust meet and greetile minna.
Ela läbi ja leia iseennast. Teda sa endale ei saa.
Selleks peaksid ise mingi insta asjaks saama siis kohtaksid ehk teda isegi.
Üksindus

kakkybabenasa kirjutas:
16 Veebr 2019, 00:35
Ma armastan ka 6000 km kaugusel olevat Park Jiminit juba kolm aastat, hakkasin isegi Korea keelt õppima ja mida kõike veel. Vahel on kurb kui pole raha, et livele või isegi võimalust meet and greetile minna.
Ela läbi ja leia iseennast. Teda sa endale ei saa.
Selleks peaksid ise mingi insta asjaks saama siis kohtaksid ehk teda isegi.
Ta elab Tallinnas ja ma Ida-Virumaal ning tal instagramis kuskil 3000 followeri niiet ta pole nii kuulus.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”