Lihtne küss :)

Kust leida sõpru, kes kirjutaksid ja sooviksid kokku saada? Reaalselt kui mul on vaba aega v niisama olen linna peal, siis pole nagu kellegagi kokku saada jne. Netis suhtlen ka üha vähem, sest pointless kui ei soovita kokku saada vnh ei tundu et huvi oleks inimestel ja peab rohkem selle peale enda aega kulutama. Isegi kui kirjutan inimestele et ou same kokku siis neil on vabandusi millest saan aru. A ja see ka veel et ma ei soovi leida inimesi kellega lambist ainult korra, paar kokku saada vaid kellega tõesti oleks tore olla jne et kellel oleks ka huvi. Tundub aga et kõigil kogu aeg tegevust ja omad sõbrad olemas. Tean et see pole nii kuid mai ole leidnud selliseid inimesi.

Re: Lihtne küss :)

Eks sõprus püsib ühiste huvide ja väärtuste peal. Seega ma soovitaks Sul alustada mõtlemist sellest, et mis on Sinu huvid, mida meeldib teha, millega tegeleda. Millesse Sa usud? Sealt edasi tasub siis mõleda, kus selliseid inimesi liigub. Ning mingi hetk siis tuleb teha see esimene samm, astudes võrrasse seltskonda kus ühiste huvide tõttu siiski tõenäoliselt lihtne jutule saada.

Mina teismelisena omal ajal tegin selle julge sammu ja läksin ühe noorteühingu üritusele nii, et kedagi ei teadnud. Aja jooksul olen mitmeid häid sõpru sealtkaudu saanud.

Tahad, võin aidata Sul sel teemal edasi kaasa mõelda lähtuvalt siis Sinu huvidest ja mõtetest.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Ilmadel küll viga pole, korralikud riided tuleb lihtsalt selga panna. Mu arust on õues küll praegu väga palju teha.

Aga teemaalgatajale - klassist, koolist ei ole kedagi, kellega tihti ei suhtle, aga kes tundub tore, et võiks välja kutsuda?

See on tõsi, et tänapäeval on inimestel üsna kiire elu, nii et tõesti igal hetkel spontaanselt enam ei tulda. Ise üritan seda joont hoida, et jääks veel spontaansusteks aega, sest need kohtumised on tihti kõige toredamad, kuid paratamatult alati ei saa ka ise kohe minna, kui kutsutakse. Seetõttu ongi hea, kui tutvusi on rohkem, et kui üks ei saa tulla, ehk saab teine. Kas sa kuskil trennis vms käid? Kui ei, ehk tasuks proovida? Tihti leiab just trennikaaslaste hulgast häid uusi tutvusi, küll enamasti mitte päris esimese korraga, vaid see võtab veidi aega.

Netis tutvumist soovitan ka jätkata. Jah, päris palju tuleb suhelda nendega, kellega lõpuks ikkagi ei klapi, aga muidu ju teada ei saa, kellega klappida võiks. Ise olen enamiku parimate sõpradega netis tutvunud ja palju häid tuttavaid sinna otsa. Aga see on tähendanud ilmselt ka sadu selliseid suhtluseid, mis kuhugi viinud ei ole. Kusjuures ka Facebookis on erinevaid huvidel põhinevaid gruppe, kus saad arutlustest osa võtta ja ka nii võid leida inimesi, kellega klapib ja tahaks lausa edasi suhelda. Ei pea otseselt mingit tutvumiskuulutust üles panema ja päris lampi proovima hakkama, kui midagi ühist olla ei pruugigi.

Seda, et ei soovi leida inimesi, kellega korraks kokku saada, vaid kellega oleks tore ja kohtuks sagedasti, seda ei saa me keegi sulle tagada. Pead lihtsalt õige inimese leidma. Kui on esimene kohtumine tore ehk jutt klapib, küll siis tulevad ka teised kohtumised. Kui ei klapi, pole midagi teha, igaks juhuks võib ju korra või paar veel proovida, aga vahel tuleb lihtsalt minna lasta. Seda ei tea enne, kui kohtutud on. Nii et selle aja ja riski pead sa paratamatult võtma.

Edu!

Vahet ei ole, kui hõivatud inimene on, loeb see kui palju on tal motivatsiooni sinuga kokkusaada. Ei ole vahet, kas ta putitab autot, seksib kaaslasega või kirjuta oma magistritööd. On see suvi või talv, vihmane või udune.

KÕIK ON MOTIVATSIOONIS ja TAHTMISES kinni.
Pigem ikka külm ida-euroopalik pilk, aga tead siis vähemalt, et kui naeratus tuleb, siis see ka siiras.

Ma eelistan näiteks pigem suhelda inimestega, kes ei jäta uisapäisa iga pooleliolevat tegevust pooleli, et kuskile kohtumisele tormata :D. Püsivus on oluline omadus. Selleks ei pea magistritöö kirjutamist pooleli jätma, et sõbraga kohtuda, saab ju teiseks ajaks kohtumise kokku lepida. Alati võib ju TAHTA kohtuda, see ei tähenda, et see igas olukorras mõistlik oleks. Spontaansus on tore, aga vahel tuleb lähtuda ikka sellest, mida on tark teha ja mida mitte.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”