SUUR MURE

Tere!
Nimelt on mul üks suur mure ja ma ootaksin mõistlikku abi, ilma et keegi solvama või ülbitsema hakkaks. 2018aasta juunis kohtasin Soomes ühte tüdrukut. Tulime mõlemad siia selleks, et maasikaid korjata ja raha teenida. Hakkasime sebima (mõlemad 15 too aeg, hetkel 16 mõlemad). Jalutuskäigud, filmi vaatamised kahekesi. Kõik see läks edasi ka Eestis. Vahemaa oli pikk ja tuli vahepeal tülisid, kuid kui hakkas pihta kool, siis läks 2kuud kuniks ta vahetas kooli, sest tundis teises koolis ebamugavalt ennast (halvad klassikaaslased jne). Ta tuli minuga samasse kooli. Nüüd, kuniks meie suhe oli kestnud pea 7 kuud, me läksime lahku (päev enne 7kuu täitumist). Tal on põhikooli ajast üks klassivend, kellega suhtleb ja kes on vaesemat perest. Pole ju midagi, et vaesemast perest, kuid see poiss tarvitab ohtralt alkoholi, suitsetab, on teinud palju kordi kanepit. Mu tüdruk lubas, et kui kokku saab, siis ta ei aktsepteeri ega midagi, kuid mul olid usaldusprobleemid ja kahtlused, kuigi välja ei näitanud. Olime ühikas ja ta oli teisel korrusel ja siis kirjutasin talle, et miks ta käitub tihti nii, et üks hetk tahab et hoiaksin teda ja teine hetk on täielik väärakas. Mainisin veel ära et mitte et ta väärakas on, vaid ta käitub nagu väârakas. Ütlesin, et ma ei tea, mis edasi saab jne. Ta pani mulle blocki peale igaltpoolt ja me pole 3 päeva suhelnud ja ma tahangi lahus olla. Jah, ma olen täiesti kindel. Aga kuhu ma jôuda tahan on see, et me teadsime ju messengeri paroole yksteisel (nalja pärast, mitte et kogu aeg). Huvi pärast (ainult yks kord) läksin ja lugesin chatti selle klassivennaga tal ja ta oli temaga kirjutanud, et ta lasi endale tobi osta ja et proovib täna võibolla kanepigi ära. Ma ei saa aru, miks mind see häirib. Ma olen kindel enamvähem, et ma ei tahaks temaga enam koos olla, kuid mind häirib et ta lasi tobi osta ja nagu hakkas uuesti tegema (kunagi tegi natuke ja jàttis maha). Pere on tal korralik. Mis nõu annaksite? Kas mul on sees (mõtteis) hetkene viha lihtsalt, et ta on nagu valetanud ja et tegelikult tahtis koguaeg suitsu teha?

Re: SUUR MURE

ilmselt valetas jah, arvatakse siiani, et suitsetamine on kuidagi lahe. selliseid lugusid on raske kommenteerida, sest midagi jäetakse ikka kirjutamata. ei tea mina, kui halvad teie suhted on, et lausa bloki pidi peale panema ja teist väärakaks nimetama. inimeste piirid ja tunnetus on erinevad. :D aga jah, ega see sõltlane ka pikas plaanis midagi ahvatlevat kindlasti ei ole, et kui tahad tagasi teda, siis ei tasuks täiesti suhteid ära rikkuda. aga noh, võimalik, et ongi läbi. harva jäädakse nii noorelt kokku ka.
eraldatus

Hea teemaalgataja, sinul ei ole midagi viga, tundud olevat mõistlik ja normaalne noormees, kelle moraalitunnetus on paigas. Sellel samal moraalitunnetusel ongi ilmselt alus selles, miks sind häirib, et tüdruk endale tobi osta lasi ja kanepit proovida tahab. Tüdruk aga on noorele tüdrukule kohaselt rumal, lohakas ja kergesti mõjutatav. Nagu tuulelipp, kes kord on siin ja kord on seal, kord tahab hoidmist ja siis jälle lubab oma tujudel võimust võtta.

Nii noorelt kokku nagunii ei jääda jah. Sinu asi ei ole hakata tal sabas jooksma, kui ta ei tea ise ka, mida tahab ja kui ta latt nii madalal on, et valib korraliku poisi asemel narkot ja suitsu tegeva lontruse. Sellised elukombed räägivad inimese kohta nii mõndagi. Tüüpiline lugu, kus tüdruk läks hea poisi juurest paha poisi juurde : ). Kûll omad vitsad peksavad, sina liigu eluga edasi ja kohtud peagi kellegi endaväärilisega.

Fëanor kirjutas:
27 Jaan 2019, 04:05
ilmselt valetas jah, arvatakse siiani, et suitsetamine on kuidagi lahe. selliseid lugusid on raske kommenteerida, sest midagi jäetakse ikka kirjutamata. ei tea mina, kui halvad teie suhted on, et lausa bloki pidi peale panema ja teist väärakaks nimetama. inimeste piirid ja tunnetus on erinevad. :D aga jah, ega see sõltlane ka pikas plaanis midagi ahvatlevat kindlasti ei ole, et kui tahad tagasi teda, siis ei tasuks täiesti suhteid ära rikkuda. aga noh, võimalik, et ongi läbi. harva jäädakse nii noorelt kokku ka.
Kes kurat arvab aastal 2019 ikka veel, et suitsetamine on lahe? Saaks veel aru kui vape... Aga suits.. No way. Pigem tal lihtsalt sõltuvus.

Sa oled igati mõistlik mees, sinul on juba mõistus peas, tüdruk tahab veel lollusi teha, selleks ju noorus ongi! :D
Sina aga katsu kuidagi oma eluga edasi minna ja küll see õige tüdruk sulle ka kunagi tuleb
maailm on ilusaid tüdrukuid täis, pole vaja ühe pärast halada. :D

Kui sa tõesti hoolid temast siis ürita temaga kokku saada ütle talle et kui ta ei taha siis ta ei pea sind enam nägema aga et sa tahad teda ühe korra veel näha ja temaga rääkida ja ütle talle et mida sa tunned ütle talle et tobi rikub ta tervist ja et sa ei taha et temaga midagi sellist juhtuks ütlegi talle et sa hoolid temast ja tuleta talle neid ilusaid mälestusi meelde mis teil olid ja kui ta on otsustanud oma elu ära rikkuda siis sina liigu edasi ja kui ta kunagi tuleb su juurde tagasi siis ütlegi talle et tal oli võimalus sina pead olema tugev ja edasi liikuma kui ta sind ei kuula ei onnud ta se õige
Edu!!!
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”