,,Meie vahel ei olnud ju midagi"

Tere. Ühesõnaga kutsus mind tuttav? vaatama ta mängu, hiljem läksime tema juurde ja peale seda väiksele pinnale, kus oli 5 tydrukut ja 4 poissi. Terve see aeg (nii tema pool, kui pinnal) ei teinud ta minust välja pmst, vnh pööras rohkem teistele tähelepanu kui mulle, okey tal oli sõber ka kylas kuid siiski... Kui pinnal olin piisavalt täis, andsin teada et ära läheksime, õnneks oli nõus. Mingi hetk, kui veits olime kõndinud hakkasin lampi nutma ja rääkisin talle, et ta ei pööranud mulle üldse tähelepanu ja et mul suva ta sõpradest, keda ta näeb nkn nädalavahetuseti?! samas kui ma ise tulen pmst Eesti teisest otsast. Tyyp vabandas aga ytles et aga meie vahel ei olnud ju midagi. Sel hetkel hakkasin rohkem nutma, sest ma ei mõistnud ja siiamani ei mõista, kes ma siis talle olin/olen. Esimene kord ehk eelnev kord kui kohtusime, tegime,, seda " samal ajal olime ka täis ja teine kord samamoodi täis peaga, kuid see ei õigusta seda, et ütleb nii?!
Mingi hetk kui ära lõpetasime, jäin magama. Veidi aja pärast ärkasin üles ja tüüpi polnud, mittekuskil. Hommikul mängis enda sõbra ja vennaga telekast mingit mängu. Kui oli vaja punkti A saada, siis aind läksin nende juurde küsima, et kas nad saaksid mu punkti A viia, sõber vastas ainult et jah, me varsti liigume ka sinnapoole. Kui punkti A jõudsime, kuulsin aind et sõber ytles tsau vms.. Järgmine päev ei suhelnud tyybiga, alles peale yleeilset wavesin ja rääkisin temaga veits. Ilmselt ma peaksin temalt küsima lõpuks, et kes ma olen N ta jaoks, kuid pigem ootan kuni jlle normaalselt suhtleme. Ilmselt mõtlete, et miks ma temaga suhtlen? Sprst et ma ei ole mitte kellegi teise pärast nii palju nutnud kui tookord ja ta tähendab mulle palju isegi kui ma olin täis. Ehk siis sooviks mingeid abinõusid vms, et seda halba tunnet enda seest ära saada,sest siiamani olen küsimuse ees:,, Mis see veel oli? " ma olen isegi püüdnud ennast tema olukorda panna ja tavaliselt, vähemalt teiste inimestega on see mul õnnestunud, kuid hetkel temaga mitte. Ärge palun vastake, et aeg parandab haavad, niisama ei juhtu ju midagi.. Sellessuhtes kõik asjad juhtuvad mingi põhjusega.

Re: ,,Meie vahel ei olnud ju midagi"

Mingieilane kirjutas:
22 Okt 2018, 22:35
Esimene kord ehk eelnev kord kui kohtusime, tegime,, seda " samal ajal olime ka täis ja teine kord samamoodi täis peaga, kuid see ei õigusta seda, et ütleb nii?!
Täis peaga tehakse tihti asju, mida hiljem kahetseda võidakse.
Alkoholijoobes seksuaalvahekorras olles:
võib juhtuda, et oled kaitsmata vahekorras, selle tagajärel võib saada mõne suguhaiguse, jääda rasedaks. Kaine peaga võib inimene hiljem kahetseda seda, mida ta purjus peaga korda saatis.
💚💜💚💜

No mida sa ültse lootsid? Et n1kkute purjuspeaga ning teil tuleb maani armastus? Sind kasutati lihtsalt ära tuimalt(kuigi sa ise seda tahtsid). See tavaline mingi külapidudel, kus kõik n1kkuvad kõiki, lähevad laiali ning järgmine jooming on jälle koos,saunas,pinnal,üksteise voodis.

Lihtsalt mine edasi, asi kah, ei tea vana sa nüüd oledki,14? 15? Vana tema?
Tänapäeval noored n1kkuvad üksteisega max lvl palju, seks ei tähenda suurt midagi.

Edu
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Tüüp ütles viisakalt, et teie vahel oli vaid seks ja rohkemat te hetkel pole. Ma saan aru, et solvusid kuna kaugelt tulid aga nii emotsionaalne tühise asja peale olla peletab pigem tüübi minema kui paneb mõistma. Aga mulle jääb tunne, et te polegi midagi tõsist, et heal juhul tutvumis tsoonis alles. Ja kui te tavalisi asju ei tee. Ta sind kuhugi ei kutsu siis tal sinu vastu sellist huvi pole kui sinul.
Mis sa tegema peaks. Lahti laskma, sest sa/ta elab kaugel. Teisel pool eestit.
Mentally taken

Mulle jääb ka selle kirjelduse põhjal mulje, et kutt pole eriti huvitatud isegi mitte suuremast suhtlusest ja sõprusest, kui peaaegu üldse välja ei tee. Eks noored poisid kasutavad ikka ära võimalust seksida. Ei soovita sul selle tutvusega endale rohkem haiget teha, pigem lõpeta see kohe, saad varem üle. Ja kui kaitsevahendita seksisite, tee ka rasedustest ning suguhaiguste testid. Edu!
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”