Nostalgia teeb haiget...

Viimasel ajal olen juba pikalt mõelnud, et ma ei tahaks kunagi suureks saada. Praegu tunnen ennast veel lapsena, kuigi varsti saan juba 17 :/ ehk olen peaaegu täiskasvanud inimene. Varsti pean hakkama tööl käima ja suurte inimeste probleemidega tegelema, aga ma ei tea kas ma olen selleks võimeline. Ma tahaks olla kuskil 9-11 aastane igavesti, olla elust siiralt õnnelik ja mitte muretseda mis teised arvavad. Ma kuulan neid laule, mida väiksenagi kuulasin ning vaatan vanu pilte ja lihtsalt nutan, sest need mälestused, emotsioonid ja tundeid ei tule kunagi tagasi.. Ma ei oska eluga kuidagi edasi minna vaid olen ühe koha peal kinni ja ma ei tea mida teha. Sain ennast vähemalt nyyd välja elada siin ehk on keegi, kes mõistab? Mida ma peaksin tegema et elust jälle rõõmu tunda ja uusi häid mälestusi koguda?

Re: Nostalgia teeb haiget...

Ilmselt näed sa lihtsalt minevikku paremini, kui see tegelikult oli. 10 aasta pärast vaatad praegust hetke sama nostalgilise pilguga, mäletades kõike positiivset ja jättes selle halvema poole välja.
Keegi ei käsegi sul suureks kasvada, hingelt võid olla laps nii kaua kui tahad. Ürita elada olevikus ja väärtustada seda, mis sul hetkel on, sest tulevikus igatsed sa täpselt seda hetke kus sa hetkel oled. Minevikku tagasi ei saa.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”