Keeruline suhe

Hei!
Olen olnud juba 6 kuud suhtes ühe kutiga, kes mulle meeldib. Varem pole probleeme tekkinud, kuid nüüd on, nimelt olen ma viimasel ajal tundnud, et ei taha enam suhtes olla, kuid ei taha teda jätta maha ka, kuna ei taha talle haiget teha, sest ta armastab mind. Ühe korra ma oleksin peaaegu temast lahku läinud, kuid kõik lähenes, kui ta rääkis enda tunnetest. Lisaks sellele on mu kutt introvert aga mina ei ole, ma olen pigem ambivert ja ta ei suuda enda tundeid mulle avaldada ja see teeb mind väga kurvaks, kuid midagi pole teha, ma ei saa ometi muuta ta iseloomu... Lisaks sellele olen ma nädalavahetuseti enda sõpradega, sest ta ei kutsu mind nädalavahetusel välja... (elame yksteisest umbes 25 km eemal) ja ta muutub armukadedaks sellepärast. Ja kui me lõpuks kokku saame siis pakun mina välja, et me võiksime kokku saada. Ja see häirib mind ikka väga, et mina pean teda välja kutsuma mitte tema mind. Ühe sõnaga ma ei ole kindel, kas ma tahan temaga edasi suhtes olla, kuid samas ma ei taha teda maha jätta ka. Mul on ausalt abi vaja, ma väga loodan, et keegi oskab mulle mingit nõu anda või soovitada midagi.

Re: Keeruline suhe

Kui ta sulle ikka veel meeldib siis tuleb teil lihtsalt koostööd teha ja asi toimima panna. Rääkida ja leida lahendus. Kahjuks ühepoolne üritaja võib aastaid üritada aga asjatult.

Kui jõuab armukade olla siis jõudku ka sinu jaoks midagi teha, plaanida sulle nv tegevuse.
Kuna ta oma tundeid ei avalda ja temaga on raske rääkida siis võiksid uurida ta horoskoobi märki. Kuidas toimida või teda avatumaks teha vms. Horoskoope peetakse plämaks kuna peetakse end eriliseks kuid tihtipeale on seal see miski mis käib just selle tähemärgi alla.
Ja üldse kokkuvõteks usalda oma sisetunnet.
Mentally taken

kakkybabenasa kirjutas:
28 Sept 2018, 20:19
Kui ta sulle ikka veel meeldib siis tuleb teil lihtsalt koostööd teha ja asi toimima panna. Rääkida ja leida lahendus. Kahjuks ühepoolne üritaja võib aastaid üritada aga asjatult.

Kui jõuab armukade olla siis jõudku ka sinu jaoks midagi teha, plaanida sulle nv tegevuse.
Kuna ta oma tundeid ei avalda ja temaga on raske rääkida siis võiksid uurida ta horoskoobi märki. Kuidas toimida või teda avatumaks teha vms. Horoskoope peetakse plämaks kuna peetakse end eriliseks kuid tihtipeale on seal see miski mis käib just selle tähemärgi alla.
Ja üldse kokkuvõteks usalda oma sisetunnet.
Aitäh, et vastasid, oleme juba rääkinud sellest tol hetkel, kui me peaaegu lahku läksime ja ta ütles et proovib end muuta ja üritab tundeid avaldada. Kuid midagi uut ma pole märkanud. Unustasin mainida ka seda, et see on minu esimene suhe ja temal olen kolmas, kuid minu vastu tekkisid tal tõsised tunded nagu ta oli mulle rääkinud.

Tead mis sa ütle talle ja proovi ise ka sellesse uskuda. Sõnad võivad olla väga ilusad ja toitvad aga tegelikuses ja päris elus loevad vaid teod mida sa teed.
Anna talle aega aga samas kui midagi ei muutu siis ma ei panustaks aega sellesse, sest on ka paremaid/sobilikemaid.

Tuleb suhtlemisele aega panustada. Ja kui tekib üksteise mõistmine siis tuleb ka muutus.
Mentally taken

Suhetega on alati nii, et need peavad kõigile osapooltele meeldima. Kui ta ei viitsi väljas käia, siis mby oletegi erinevad ja midagi pole teha. Kui tunned, et klappi pole, siis pigem kiiresti asi ära lõpetada, mingit lohisevat suhet edasi lohistada ei ole mõtet, vahel on suhetes asju, mida ei saagi muuta, ja polegi vaja, lihtsalt inimesi ongi erinevaid.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Tere!

6 kuud võiks olla veel selline aeg, kus ollakse armunud ja eriti miski veel ei häiri. Kui juba on sellised põhimõttelised probleemid, siis võiks tõesti mõelda, kas see suhe on jätkusuutlik.

On loomulik, et tunned, et ei taha poisile haiget teha. Samas kui jätkad suhet, millega sa rahul pole, teed endale haiget. Arvan, et võiksite poisiga veel ja veel rahulikult rääkida, et mis on teie mõlema ootused suhtele ja tulevikule, milliselt näete oma igapäeva jm. Eks siis sealt tulebki välja, kas suudate neid erinevusi aktsepteerida või mitte. Mitte keegi ei pea ennast suhte pärast muutma hakkama.

Ütled, et poiss armastab sind ja seepärast on sul raske lahku minna, samas ei paku ta kohtumisi jm ja justkui ei taha nii palju aega koos veeta. On täiesti võimalik, et ka poiss tunnetab teie erinevusi, aga kardab lihtsalt lahkuminekut, üksijäämist vm. Sellest peaksitegi rääkima, et mis saaks, kui te enam koos ei oleks. Ja kas see ikka oleks nii halb.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”