Suur probleem

Hei hopsti. Mõtlesin et küsin siit abi. Ma ei teadnud kuhu seda panna nii et jahm
Ehk siis mul oli tüdruk. (Ma ise ka tüdruk no hate) ta lõikub. Kuna mul tuleb ärevus sisse kui ta lõigub siis ma pidin lahku minema temaga. (Ta paneb internetti üles oma lõigutud käe pilte ja ta saatis ükskord video kuidas ta lõikus)
Nüüd tal hullem depressioon ja lõigub minu pärast. Ma ikka armastan teda kuid ma ei oska teda aidata ja ta ei taha minuga rääkida enam. Ta vihkab mind ilmselt.
Ta ei taha oma vanematele öelda kuna nad ranged (isa kristlane) ja ta ei soovi psüholoogi juurde ka minna.
Ma võtsin ühe korra tal razori ära ka aga ta tõmbas mul selle käest...
Ma oleks pidanud ära selle viskama
Mõnes mõttes olen mina ka süüdi.
Oleks tore kui saaks siit abi
Aitäh!
No Body Likes Me. Everybody Hates Me. Guess I'll Go Eat Worms

Re: Suur probleem

vanad te olete mõlemad?

sry aga sellel tüdrukul on RÄIGE tähelepanuvajadus, kes see lammas paneb enda lõikumisest pilte ja videosid üles? mis reaktsiooni ta loodab? ilmselge, et oodatav reaktsioon on et "aww miks nii tegid", "sa nii tore ja me kõik armastame sind" jne, ehk siis tüüpiline tähelepanuvajadus. miks sellisega koos olla?
ütle sellele plikale et võta end kokku ja lõpeta tähelepanu otsimine, selliste pärast arvataksegi et kõik lõikujad soovivad tähelepanu. tõsiste probleemide käes vaevlevad inimesed varjavad seda iga hinna eest, ei käi väljas, häbenevad, ei käi ujumas nt jne, sinu naine teeb just vastupidist.

kui ta midagi ise ka teha sinna ei soovi ja tahabki selline "õnnetusehunnik" teistele näida, siis saada sügavale persse ta, sul pole vaja inimest kes sind koos endaga alla tõmbab. sellised tähelepanuotsijad ei tee endale midagi hullemat tavaliselt, kuigi ka erandeid kus tähelepanu pärast üritatakse enesetappu jne. mu meelest võiksidki kõik sellised maha kärvata sry
kõik on sodi

Seleen kirjutas:
23 Sept 2018, 18:36
vanad te olete mõlemad?

sry aga sellel tüdrukul on RÄIGE tähelepanuvajadus, kes see lammas paneb enda lõikumisest pilte ja videosid üles? mis reaktsiooni ta loodab? ilmselge, et oodatav reaktsioon on et "aww miks nii tegid", "sa nii tore ja me kõik armastame sind" jne, ehk siis tüüpiline tähelepanuvajadus. miks sellisega koos olla?
ütle sellele plikale et võta end kokku ja lõpeta tähelepanu otsimine, selliste pärast arvataksegi et kõik lõikujad soovivad tähelepanu. tõsiste probleemide käes vaevlevad inimesed varjavad seda iga hinna eest, ei käi väljas, häbenevad, ei käi ujumas nt jne, sinu naine teeb just vastupidist.

kui ta midagi ise ka teha sinna ei soovi ja tahabki selline "õnnetusehunnik" teistele näida, siis saada sügavale persse ta, sul pole vaja inimest kes sind koos endaga alla tõmbab. sellised tähelepanuotsijad ei tee endale midagi hullemat tavaliselt, kuigi ka erandeid kus tähelepanu pärast üritatakse enesetappu jne. mu meelest võiksidki kõik sellised maha kärvata sry
1+++

Tere jälle :)
Probleem on lahendatud. Ma ütlesin tema emale ja võtsin ta razori ära.
Me oleme koos jälle ja kui ta proovib midagi sellist teha jälle siis ma ütlen lihtsalt tema emale :)
Samuti ta kustutas need pildid internetist
Sry et pole ammu vastanud :/
No Body Likes Me. Everybody Hates Me. Guess I'll Go Eat Worms
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”