Re: Kogemused netitutvustega

Elu jooksul olen ikka väga paljude inimestega netis tutvunud. Ikka vähemalt alates sellest, kui 13-14 olin, praegu 27. Tutvunud olen foorumites (kõige rohkem vist Lapsemures), jutukas, teiste kaudu, samuti Tinderis jm. Üldiselt pole otsest tutvumise eesmärki olnud, aga vahel satun ikka inimeste otsa, kellega hea klapp. Päriselus suhtlen ka inimestega ja eks sõpru-tuttavaid ole igalt poolt, aga kui järele mõelda, siis peaaegu kõigi parimate sõpradega ja ka kaaslasega, ning ka eelmise kaaslasega, sai tutvus alguse just netis. Eks need juhused ole, samas kui päriselus just väga aktiivne erinevates keskkondades käija pole, siis ongi loogiline, et netis on rohkem inimesi ja suurem võimalus endale sobivate otsa sattuda.

Netitutvustega kohtudes soovitan muidugi ettevaatlik olla - eelnevalt üksteise kohta teada, kohtuda avalikus kohas, kellelegi sellest alati teada anda jne. Kõik inimesed ei ole alati heade kavatsustega, ja halbu kavatsusi on netis üsna lihtne varjata ja ilusat lora ajada, et kellelegi meeldida. Sisetunne inimese osas ei pruugi alati õige olla.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”