Re: Ei leia sõpru

Ei tahaks eriti uskuda, et ei sobi kellegagi kokku. Pigem ei ole sa õigeid inimesi leidnud lihtsalt. Eks see leidmine ongi juhuse asi ja võib seetõttu päris raske olla.

Kus sa oled uute inimestega muidu tutvuda püüdnud? Kas internetis oled seda teinud? Internetis tuleb küll ettevaatlik olla, aga siin on nii palju erinevaid keskkondi, kus inimesi kohata, nii et mina julgustaks küll ka neti teel tutvuma. Ise olen pea kõik oma parimad sõbrad aegade jooksul netist leidnud, kuigi mitte spetsiaalselt otsides, vaid juhuslikult.

Edu!

creepy00 kirjutas:
12 Juul 2018, 00:29
Aga kui ei olegi sõpru olnud kunagi
Mina hindan inimesi suhtumise ning tegude järgi, kui inimene suhtub hästi kuid tõsise asja eest paneb plehku ja jätab mu üksi, see pole sõber. Teod ning suhtumine.

Kui pole olnud? Pead rohkem inimestega just SUHTLEMA ning siis juba koos teete midagi, suhtlete ja seal juba kujunevab sõbrad. Mitte ala Tere, olen Madis, hakkame sõpradeks.

Kui midagi jääb arusaamatuks, priva.
P.S Vastan privas.

mingi hetk pead ju ikka võõras olema talle, ei ole nii et esimest korda näed ja kohe siuke sõprus
kuskilt peab alustama ja kõik sõprused algavad sealt

nii hakataksegi, vno mul väiksena hakati, et tere, ma olen Toomas, hakkame sõpradeks/ lähme õue mängima homme v mida iganes

sealt hakkabki SUHTLEMINE
kõik on sodi
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”