Re: Kuidas tüdrukuga juttu alustada?

Eks oleneb ka, et mis kontekstis te kohtute - kas olete klassikaaslased, koolikaaslased, oled teda vaid bussis näinud vms, sellest olenevad ka võimalused, et kuidas läheneda. Eks alati saab teretada, naeratada ja öelda, et ta sulle silma jäänud ja küsida, kas ta sooviks tutvuda. Võid ka öelda, mille poolest silma jäänud - nt rõõmsameelsus, avatud olek, kena välimus vms.

Mis siis sellest oleks, kui tüdruk sõpradele räägib, et keegi temaga juttu tegi? See ei ole ju suur asi, inimesed ikka suhtlevad.

AbCdEf123456 kirjutas:
10 Mai 2018, 21:20
Kas see oleks normaalne kui ma kirjutaksin talle esimest korda ta sünnipäeval ( ta sünnipäevani on üle kuu aja)
See oleks normaalne. Aga mõtle ,et kui sa "muned" kuuaega, keegi võtab selle neiu ära. Ära karda ,et ta räägib sõpradele või kellegile. Neidusid on eestis palju, küll leiad selle kes sind armastab ja soovib.
Kui kirjutad siis kirjuta ikka ja kutsu kokkusaama. Kui veab ja saad datele, siis ära ole pidur ja räägi asjadest ja ole tore, naistele see meeldib. Ja kui su vedu on ülimalt suur, saad oma ellu kellegi armsa ja toreda. Edu!
Kui Teie leiate, et minu jutt on teile liiga teinud,ei vasta tõele, on teie maailmavaadega vastuolus siis olge lahke, öelge seda kohe ning me arutame seda. Kohe siin ja präegu!
P.S Vastan privas.

AbCdEf123456 kirjutas:
10 Mai 2018, 18:38
Mulle meeldib üks tüdruk, keda ma olen näinud mõned korrad, aga ma ei julge talle kirjutada, sest ma ei tea kuidas alustada juttu ning natuke on ka hirm, sest äkki ta räägib oma sõpradele. Kas kellelgi oleks soovitusi, kuidas alustada juttu temaga ning kas on mingi võimalus, et ta sellest kellelegi ei räägiks
Kuidas juttu alustada? Ütle “Tsau”.
Kuidas ta sellest oma sõpradele ei räägiks? Pane ta nii piinlikusse vōi jubedasse olukorda, et ta ei taha seda mitte mingi hinna eest isegi meenutada.
18/tüdruk
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”