Kõik on korras '_'

Olen 14 ma tahaksin lihtsalt mõned asjad südamelt ära rääkida.
Ma vihkan oma ema-Mul on ka päriselt selleks väga palju põhjuseid.
1.Kui ma olin väike siis mu emal oli suht pohhui minust.(ta pole joodik )
2.Kui ma olin 5a.Siis ma enam ei tahtnud tema juures enam elada ja läksime ühele inimesele külla,ta käis sammuti minu eest hoolitsemas(see kelle juurde külla läksime) kui ema lihtsalt käis sõbrannede juures külas,šhoppamas jne.Ma ütlesin,et ma ei taha temaga enam kaasa minna ja ta sõitis oma uue mehe ja mu väiksepäris õega teise linna....Ta isegi ei proovinud mind ümber veenda.
3.Ta jättis mu isa maha ja läks mu teise õega ,teisse linna elama uue mehe juurde.Ta ei lubanud isal meiega kontakteeruda kuna kartis,et ta võtab lapsed ära temalt.Ta oli hea isa aga nüüd on ta minu jaoks võõras kui näen teda linna vahel.Tema arvab,et ma ei mäleta teda aga mäletan.
4.Ta teeb mind kogu aeg maha😑Kui ma avaldan oma arvamust siis kohe hakkab ta mind taga klatsima teistega ja seda on väga VÄGA valus kuulata 😢Ta arvab,et olen tema peale kade aga tegelikkuses ei ole.Mind ei usu keegi sest kui mu ema ütles teistele nii siis ma ka "nn" realselt ütlesin seda kuigi ma pole seda teinud.......Ma VIHKAN teda kogu oma südamest...Ma ei suuda talle mitte kunagi andestada....Ma kavatsen lõppetada temaga suhtlemise sest teda mitte kunagi pole isegi huvitanud kuidas mul läheb...KÕIK.......ja palun ärge hakkake vinguma mu kallal.Et mu elul pole midagi viga.Õnneks,et ma temaga enam ei ela.

Re: Kõik on korras '_'

termomeeter kirjutas:
14 Dets 2017, 21:13
On hea, et muret jagasid.

Mis su eesmärk selle teemaga seoses on? Mida sa tahad saavutada? Kas sa tegelikult sooviksid emaga veidi suhteid parandada? Või tundub ainuõige mitte kunagi enam suhelda? Või tahaksid hoopis selle teemaga rahu teha, et saaksid oma elu elada nii, et see vihatunne poleks enam nii suur?
Ma tahtsin lihtsalt natuke oma murest
Vabaneda.Ma ei taha temaga suhteid klaarida kindlalt veel,sest ta on kahepalgeline inimene...

Katus on pea kohal? Toit on laual? Riided seljas?
Mina ei loe siit tekstist välja mitte ühtegi reaalset põhjust, miks oma ema ´´kogu südamest vihata´´. See jutt puudutab peale sinu veel väga paljusid teisi noori, kes selliseid emotsionaalseid postitusi teevad. Ma loodan, et leiate kirjutamisest vähemalt mingitki kergendust.
Maailm ei keerle ainult ümber sinu ning meie vanemad on samasugused inimesed kes peavad päevast päeva tegelema kõiksuguste olmeprobleemidega millest sinul ei ole aimugi. Igaüks annab endast parima ning ma leian, et kui su vanemad suudavad tagada sulle normaalse elukeskkonna, siis väärivad nad ka austust. See kõik ei ole alati nii kerge, nagu tänamatud pubekad arvavad. Jah, on erandeid. Aga nende eranditega tegelevad vastavad organisatsioonid. Räägin siinkohal väärkoheldud lastest, nälgivatest lastest jne. Sina aga saad oma vihast ühel päeval üle ning tunned ehk piinlikustki.
Vabandan, kui kedagi sellega riivasin aga ma leian, et peale ninnunännutamise võiksid selliste postituste autorid mõelda ka natukene laiemalt.

Chui kirjutas:
15 Dets 2017, 01:56
Katus on pea kohal? Toit on laual? Riided seljas?
Mina ei loe siit tekstist välja mitte ühtegi reaalset põhjust, miks oma ema ´´kogu südamest vihata´´. See jutt puudutab peale sinu veel väga paljusid teisi noori, kes selliseid emotsionaalseid postitusi teevad. Ma loodan, et leiate kirjutamisest vähemalt mingitki kergendust.
Maailm ei keerle ainult ümber sinu ning meie vanemad on samasugused inimesed kes peavad päevast päeva tegelema kõiksuguste olmeprobleemidega millest sinul ei ole aimugi. Igaüks annab endast parima ning ma leian, et kui su vanemad suudavad tagada sulle normaalse elukeskkonna, siis väärivad nad ka austust. See kõik ei ole alati nii kerge, nagu tänamatud pubekad arvavad. Jah, on erandeid. Aga nende eranditega tegelevad vastavad organisatsioonid. Räägin siinkohal väärkoheldud lastest, nälgivatest lastest jne. Sina aga saad oma vihast ühel päeval üle ning tunned ehk piinlikustki.
Vabandan, kui kedagi sellega riivasin aga ma leian, et peale ninnunännutamise võiksid selliste postituste autorid mõelda ka natukene laiemalt.
Ma ei ela ema juures juba 10aastat!Tema pole mulle sentigi rahagi saatnud.Lisaks kõige väiksemale vennale kes 7a ,ta pole talle isegi öelnud et ma ta õde olen😢Ma olen lihtsalt üks "tädi"kes vahetevahel käib külas.Sa ei tea päriselt milline inimene ta on😔Ta kritiseerib kõikide inimeste elusi.Ta ise ei käi tööl kuna mees teenib väga hästi.Ülen mees mitte isa või kasuisa kuna ma elasin nendega väiksena veel 6kuud ja see inimene kogu aeg karjus mu peale.Süüdistas mind kõiges ja ema ka isegi ei uskunud mind.Ma ei ole nagu teised teismelised kes virisevad oma ema üle.Ausalt mul pole kunagi olnud ema,aga oli isa kes käis iga 2he nädala tagant kodus.Mu ema ema (vanaema) ja teised sugulased temast ka midagi head ei arva aga nad ei ütle seda talle.Jõulukinki ema mulle pole 2a enam teinud sest ma olen liiga "suur"(praegu14).Minu jaoks pole ta väärilineseda et teda saaks kutsuda sõnaga ema.....Teie võibolla ei mõista seda aga mina tean oma ema piisavalt palju.Ta tahtis mind ja mu õde internaatkooli saata "eest ära" õnneks et see kelle juures ma elan astus vahele.Nüüd olen koduõppel lihtsalt.Tema jaoks on kõige tähtsamad nooremad pojad (6a ja 7a).Elu sees pole mu ema mulle helistanud,selle 10aasta jooksul pole ta mulle ostnud ei riideid ei telefoni.Alguses 8aastat tehti mingi väike jõulukink mulle ikka aga seda,et tema oleks mulle midagi personaalselt ostnud siis seda pole juhtunud.Ema elab samas linnas minuga,käisin viimati tal külas 3kuud tagasi.Ta pole isegi külla mind kunagi kutsunud😕Siin kus ma praegu olen elanud 10a siis siin on supper 👌Mul on omatuba(suur tuba)Mul on 4kassi ja merisead☺See mille elu mul praegu on siis selle heaks pole tema mitte kui midagi teinud,ta on paberites mu ema aga emaks ma teda ei kutsu.Päris kõike ma nüüd ei rääkinud kuna jutt läheks liiga pikaks.Aga minu poolest võib moderaator selle teema kustutada.Kõike head teile kõigile💙

exit0 kirjutas:
17 Dets 2017, 16:27
Paras printsessipläma, sul pole mingit õigust vinguda. Sul on isegi elus vedanud. Kasvad suureks, saad aru. Mingid emmeprobleemid ei huvita kedagi, sorry.
Kui sa ei tea milline mu elu päriselt välja näeb siis sa ei saa öelda,et ma mingi printsess oleksin.SA EI TEA!Ma päris kõigest ka ei rääkinud,ei taha endale jamasi kaela tõmmata ametnike poolt.

Ega sa oma ema ei muuda. Nii lihtne see ongi. Katsu endas rahu teha selle ebaõiglusega ja ole tulevikus oma lastele ema, keda nad kogu südamest armastavad.
Hea oleks, kui saaksid rääkida oma mõtetest ja tunnetest enda läheduses oleva inimesega. Kasvõi nuta, kui vaja - kurbusest, vihast, valust jne.

pingwiin kirjutas:
19 Dets 2017, 18:33
exit0 kirjutas:
Paras printsessipläma, sul pole mingit õigust vinguda. Sul on isegi elus vedanud. Kasvad suureks, saad aru. Mingid emmeprobleemid ei huvita kedagi, sorry.
Mis probleeme sellises vanuses siis üldse välja tohib tuua kui pmst vanemate puudumine mingi vedamine on?
Vanemate puudumine on väheke palju öeldud. See, et inimene ei oska hinnata seda, et ta mõlemad vanemad üldse ELUS ja OLEMAS on, on sinu arust normaalne? Noorena tundub jah kõik mega emotsionaalne, aga mitte kusagilt ei lugenud ma midagi nii hullu välja, et kohe emaga suhtlemise katkestama peaks.

exit0 kirjutas:
19 Dets 2017, 22:05
pingwiin kirjutas:
19 Dets 2017, 18:33
exit0 kirjutas:
Mis probleeme sellises vanuses siis üldse välja tohib tuua kui pmst vanemate puudumine mingi vedamine on?
Vanemate puudumine on väheke palju öeldud. See, et inimene ei oska hinnata seda, et ta mõlemad vanemad üldse ELUS ja OLEMAS on, on sinu arust normaalne? Noorena tundub jah kõik mega emotsionaalne, aga mitte kusagilt ei lugenud ma midagi nii hullu välja, et kohe emaga suhtlemise katkestama peaks.
Mida see elus olemine tähendab, see on ju veel valusam kui see, et nad surnud on, kui nad sinuga ei suhtlegi. Emaga suhtlemist pole tal vaja katkestagi, sest ema ju ei suhtlegi temaga, vähemalt tekstist saab seda välja lugeda.

https://www.reddit.com/r/raisedbynarcissists/

Ma ei tea täpselt milline su ema on , aga kui sa teda kirjeldad tuleb mulle meelde üks subreddit (üleval). Seal annavad inimesed sulle infot kuidas käituda, ning räägivad sinuga oma kogemustest. Kui sa inglise keelt oskad, siis ma usun, et leiad sealt abi. Kui abi ei saa, siis on seal vähemalt võimalus kellegagi samastuda, mõtteid vahetada. Loodan, et on abiks :)
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”