Minu Üks Probleemitest!

Tere!
Ma vist liiga vana et siia kirjutata,loodan et see halb pole...et ma tohin siia kirjutata aga üks minu probleemitest on see et,kuna ma olen suhtes siis mul käib mees kogu aeg ära...et kord kutsuvad sõbrad ta õue siis läheb midagi muud tegema aga seda et ta mind kaasa kutsuks,seda talle pähe ei karga et mida ta varjab? Et ma ei saa ise ka kogu aeg pakkuda et kas ma võin kaasa tulla või ei,kuna inimene vajab ise ka vaba aega iseendale!
See et ta kogu aeg leiab põhjuse ära minna on kohe et ta pettab mind või? Ma väga vabantan kui siia kirjutan/kirjutasin! Aga lihtsalt ma ei mõista kord leiab mingi põhjuse minemiseks ja tulemiseks...
Kas see annab kohe põhjuse et ta varjab või pettab mind? :cry:

Vabantan kui nii ebaselge,aga loodan et saite aru! :|

Re: Minu Üks Probleemitest!

Sa vastasid oma küsimusele ise- inimene vajab aega iseendale. Ilmselge, et kaaslast igale poole ei kutsu. Kui tõesti häirib ja tõesti tihti "eemale põgeneb", küsi otse lihtsalt, ehk tal ei tule pähegi, et sina end nii tunned, ehk ei söanda kaasa kutsuda. Ei pea kohe petmises kahtlustama ju.

exit0 kirjutas:
25 Nov 2017, 16:40
Sa vastasid oma küsimusele ise- inimene vajab aega iseendale. Ilmselge, et kaaslast igale poole ei kutsu. Kui tõesti häirib ja tõesti tihti "eemale põgeneb", küsi otse lihtsalt, ehk tal ei tule pähegi, et sina end nii tunned, ehk ei söanda kaasa kutsuda. Ei pea kohe petmises kahtlustama ju.

Mdea,ma juba olen selline kes kahtlustab kõikke,ega samas kui küsida mida ma küsin talt kogu aeg " kas sa pettad mind?" mida sa varjad jne! Siis kindel vastus on "Ei" kuid kas teie uskuksite et ta räägib tõtt? Kindlasti juu...muud valikut pole! Oleksite te samas seisus mis mina kogu aeg siis te mõistaksite kuigi ma saan aru et mõistate praegu ka kui raske on seda endale tunnistata,et mees pettab kedagi,ja nagu enamus "see pole pettmine" tegu pole pettmisega" aga kust teie teate te pole minu asemel juu...te ei tunne teda,jne samas ei saa vihjata et tegu pole petmisega või millega iganes kui te ise pole seda näinud :cry:

Ma väga vabantan kui ma üle pingutasin! :)

Heiter- kirjutas:
26 Nov 2017, 00:12
No kas sa ta sõpradega ei suhtle, neilt nagu ei saa uurida seda asja?
Ma ei meeldi ta sõbratele eriti,ja kuna ma ei tunne ta sõbru siis ma parem ei ürita nenega ühendust Võtta! :(
Nad ka aind luiskavad et ta pole selline jne...
Aga mina lihtsalt ei usu....seda...tean seda on teil raske uskuda aga nii on juba.... :cry:
Ma pean vist sellega juba leppima...
Vabantan kui liiga kriitiline olen lihtsalt ma omadega endast väljas! :cry:
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”