Ma tahan üksi olla aga mu sõber arvab,et ta on tüütu.

Tere!
Mul on selline tunne koguaeg, et ma tahan olla üksinda. Vahel on mul tunne, et keegi ei mõista seda.Mulle meeldib üks inimene ja ma meeldin talle ka aga mina ei taha olla suhtes. Ühesõnaga mulle meeldib olla vaba. Ma ise käin internaatkoolis aga see sama inimene kes mulle meeldib on ka internaadis ja ta on minuga samas rühmas. Ta käib mul tihti uksetaga ja tahab minuga koos olla aga ta teab, et ma tahan üksinda olla ja ma olen introvert. Tema aga arvab, et ta on tüütu aga ta ei ole ma tahan lihtsalt üksinda olla.
Mida teha?
Tänud ette :)

Re: Ma tahan üksi olla aga mu sõber arvab,et ta on tüütu.

Tere

On täiesti okei tahta olla üksi. Samas tegelikult on mõnikord hea ka olla teistega koos, näha ja kogeda midagi uut.
Mõnikord see üksi olemise soov võib olla ka petlik. Mõnikord asi selles, et ei viitsi lihtsalt muutust hetkeolukorrast ette võtta. Neid hetki, et millal ei viitsi minna kuskile ning millal ei viitsi seal kohal olla, tuleb õppida eristama.

Suures plaanis eks oluline ka saada tasakaal. Ära iga päev siis seltsi temaga. Kui ta tuleb Sulle uksetaha, siis ütle, et kuule täna ärme kohtu aga kohtume siis ja siis. Ehk siis lepi kokku midagi kas järgmine või ülejärgmine päev.
Võid ka endale märkmikusse planeerida üksi olemise päevad ning kellegagi koos olemise päevad. Ning siis vaata ka ise, et mõlemaid ikka oleks.

Kui tahes hea ka üksi olemine ei tundu, siis tegelikult varem või hiljem on ka need hetked, mil hea, kui keegi ka olemas, kellega suhelda.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”