Kuidas saavutada õnn?

Ma olen nii tohutult väsinud.. justkui oleks kõik hästi aga samas nii valesti. Ehk teate seda tunnet, kui lihtsalt tahaks olla südametu inimene. Mitte midagi tunda.
Ma tahaks nii väga olla see tugev, kes saab kõikjal üksi hakkama. Ükskõik mis ka poleks, ma naerataks maailmale näkku ja sammuks edasi- ilma, et läbielatu minusse jälje jätaks. Ilus unistus.
Ma soovin, et õnn ja armastus eksisteeriksid ja et maailm oleks kooskõlas. Et kõik inimesed leiaksid endale just õige tee, keegi ei saaks kunagi haiget.
Kuskil võiks olla kool, kus õpetataks, kuidas õigesti elada. Kuidas oma elult mitte midagi loota, kuidas mitte kiinduda valedesse inimestesse, kuidas olla see ebaperfektne perfektsus, millest kõik räägivad. Võibolla ma avan ühel päeval selle kooli ja kutsun teid kõiki sinna õppima. Siis me saaksime kõik koos elu lõpuni õnnes elada. Ilus unistus.

Sellel tekstil siin ei olegi suurt mõtet, ehk ootan lihtsalt arutelu.. Kuidas olete välja tulnud halbadest perioodidest oma elus? Kas üksi saab maailmale vastu minna?

Re: Kuidas saavutada õnn?

Tere!

Olen välja tulnud väga erinevalt, ei olegi midagi universaalset olnud, mis alati või enamasti toimib. Mõnikord on aidanud rutiin, mõnikord rutiinist välja tulemine, mõnikord on ümbritsev keskkond nii palju muutunud, et polegi midagi teinud ja asjad on iseenesest paremaks läinud, vahel on aidanud rahulike hetkede leidmine, looduses viibimine, jalutamine jm.

Üksi saab väga hästi maailmas toimetada, aga seda jõudu endas tuleb õppida kasutama. Soovitan lugeda raamatuid nagu E. Tolle "Siin ja praegu: kohaloleku jõud", et ennast paremini tundma ja juhtima õppida, et iga asi, mis elus ette tuleb nii palju ja selgelt ei mõjutaks, vaid suudaksid ise kontrollida, mis ja kui palju sind mõjutab.

Edu!
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”