Meeldin talle?

Hei! Minu klassis käib üks poiss ja ma arvan et ma meeldin talle. Panen siia põhjused miks ma seda arvan. 1.olime klassiga keka tunnis ja siis mu klassikaaslane (poiss) ütles ühele tüdrukule et ära unista sa ei meeldi niguinii Juhanile (oletame et see on selle poisi nimi) talle meeldib keegi teine, ja siis see Juhan vaatas mulle sel hetkel otsa. 2. Olime mata tunnis ja siis ma pidin tahvli ette minema. Kui ma seda ül tegin siis üks klassipoistest ütles et woah liisu näeb välja rme hot. Juhan sa ei arva nii või? 3. olime söömas ja siis ma viisin oma taldrikud ära ja kui ma klassipoiste lauast möödusin ütles see Juhan midagi ja siis teine klassivend ütles Liisu või? Päriselt? Ma nüüd ei tea kas ma meeldin sellele poisile või ei. Mis te arvate?

Re: Meeldin talle?

Tundub, et see võib olla nii ühtepidi kui teistpidi. Eriti, kui kõik kommentaarid ja hetked on olnud grupis ja teiste juuresolekul, kus keegi kolmas on oma ütlemistega mõjutanud.

Kindel on see, et teiste arvamust ära võta tõepähe. Loeb ainult see, mida arvad Sa ise ning mida arvab see Juhan. Samas pole mõtet ka liialt seda teemat peale suruda - sedasi võib tekkida nö sunnitud olukord, kus üks või teine ütleb midagi lihtsalt kuna tundub, et olukord seda nõuab.

Ma arvan, et ma Sinu asmele laseksin asjadel veidi edasi minna. Võid proovida otse selle poisiga suhelda. Eks ta ole ka stiili küsimus. Mina ei läheks küsima, et "kas ma meeldin Sulle" - kui see poiss tore on, siis võid niisama temaga koos aega veeta, mingite ühiste huvide najal vestlust arendada. Vaata selle najalt, kas te üksteisele meeldite ning kas teil teineteisega koos hea on.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”