mõtted..

Mind teeb üsna nukraks see, et elan sellisel nutiajastul, kus sõpradega olles on kogu aeg nutiseade käes. Küll on vaja pilti teha, filmida, messengeris istuda või mida iganes. Ma ise üritan seda vältida aga ega sõpru ju keelata ei saa. Oleme mõelnud et okei, teeme nüüd nutivaba õhtu, aga ikkagi, selleta lihtsalt ei saa. Ma tahaks minna ajas tagasi, nt 20aastat ja elada sellel ajal, kus polnud veel nutitelefone ja muid sääraseid seadmeid. Ma tahan elada tõelist elu, aga tundub, et kahjuks enam ei ole see võimalik. :(

Re: mõtted..

minu soovitus - ole inimestega kes oskavad sind rohkem hinnata.. kui sain asjast õigesti aru.
kui nad lihtsalt jäädvustavad hetki vms, aga muidu teete asju koos siis suht arusaadav vist(?) aga kui nad ikkagi ninapidi telos koguaeg siis soovitan uusi sõpru otsima hakata.
kui nad tõesti oleksid su sõbrad siis nad veedaksid sinuga aega mitte telefoniga. minu arust sa otsid üldse viga valest kohast. telefonid pole süüdi selles. see oleks pm sama hea et oletame et sul sõber leiab mingi uue sõbra kellega ta hakkab rohkem aega viitma kui sinuga ja hakkaksid seda uut sõpra süüdistama selles et su sõber viidab temaga aega. vb halvasti seletatud aga jah vb mõni saab aru. ma tavaliselt ei avalda siin arvamust aga jah..
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”