EKS tüdruk

Tervist foorumlased! Mind on juba pea 8 kuud painanud valu, ehk keegi saab vähe jääd muhule panna.
Läksin tüdrukust lahku 8 kuud tagasi kellega olin kõvasti üle aasta koos. Esimesed 3-4 kuud ei olnud hullu. Seejärel kontakteerus minuga ja jõudsime niikaugele, et niiöelda proovisime uuesti, aga lootusetult ( tema tunded polnud enam need, mis olid) . Sain haiget, läks aeg edasi ja taaskord täpselt sama jama... No purunesin juba vaikselt. Aga ega kaks kolmandata ei jää. No nüüd olen nagu must hing reaalselt. Kuidas ma saan nii rumal olla ja minna selle jamaga kaasa astudes korduvalt ämbrisse? Aga sisimas on ikka lootustunne... Otsin siinkohal vastuseid oma küsimustele, miks mulle nii tehakse, miks ma selle jamaga kaasa lähen, kuidas ta enda peast lõpuks välja saada?

Sellega on juba kaasnenud enesehinnangu langus, masendus, sest olen juba 20 ja pole peale seda erilisi kontakte vastassooga pole suuta luua saanud.

20. Noormees

Re: EKS tüdruk

Tere.

Mina arvan, et ju te pole teineteisele need õiged. Ei pea olema nii, et 100 korda üritad ja aina hullemaks läheb. Eks muidugi on tore vana hea varuvariandi juurde tagasi pöörduda, aga hoia oma väärikust, ole konkreetne ja ära lase end ära rääkida kui tüdruk suvatseb nn uuesti proovida. Tulevikus mõistad, et see oli õige otsus.

Re: EKS tüdruk

25 ja vallaline, seega pole sa kaugeltki ainus noormees.

Tõesti, paraku uuesti üritamisest pigem loobuda, sest tunded on kannatada saanud ja muutunud, vähemalt ühel osapoolel.
Uued suhted ja armumised tekivad ajapikku ikkagi. Rohkem niisama suhtlemist, ära sea eesmärgiks suhtesse saada.

Paraku esimene armastus jääbki alatiseks meelde, mõnele rohkem, mõnele vähem. Sellega tuleb õppida elama.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”