Armumine...

Tere!
Ma ei tea kas see sai õigesse teema kategooriasse aga sellegipoolest kirjutan oma mure.
Olen 13 ja plika ning umbes oktoobrist alates olen ma kokku umbes 6 kutti armunud olnud:

Juulist oktoobrini ühte klassikaaslasesse,
novembrist jaanuari keskpaigani ühte youtuberisse,
20.jaanuarist veebruari keskpaigani parallelklassi poissi
Siis tuli umbes paarinädalane paus ja siis armusin ühte jalgpallurisse umbes nädalaks
Siis tuli jälle väike paus ja siis umbes 5. -12. Märtsini olin klassivenda armund
Nüüd aprilli algusest ühte youtuberisse jälle.

Ma tean neid kõiki kuupäevi sellepärast et ma pean päevikut ja ma tegelikult tunnen kui ma armuma hakkan(temale mõeldes ilmub kohe naeratus suule, süda hakkab tugevamini ja kiiremini lööma kui temast midagi kuulen või pilti näen ja kui ma pole enam armunud siis mul on temast täiesti pohhui). Ja nagu te neid kuupäevi lugedes aru saite siis ma armun väga tihti ja need ei kesta üldse pikalt. Need on küll kirglikud ja tugevad tunded aga need ei kesta kaua. Ma mingi psüholoogi juurde ei kavatse oma murega minna sest pole aega kooli pärast üldse ja ma arvan et ega ma eriti ei julgeks ka.

Ma arvan et tegelikult on selle kõige taga üks kogemus 4. klassist:meie klassi tuli üks uus poiss ja me mõlemad armusime teineteisse ja näitasime ka välja seda aga ühtäkki tal tunded minu vastu said otsa või midagi ja hakkas "käima" mu parima sõbrannaga. See oli väga valus sest ma kaotasin lisaks armastatule ka oma parima sõbra. Ma tundsin ennast nii katkise ja ära kasutatuna. Ja alates sellest ajast ma ei näitagi mitte kellelegi oma tundeid välja, ma ei räägi isegi oma uuele parimale sõbrannale kui mul kellegi vastu tunded on

Ma nii loodan et keegi oskaks öelda kuidas mitte nii tihti armuda.

Suured tänud kõigile kes lõpuni viitsisid lugeda ja kõigile päikest!

Re: Armumine...

Sa oledki sellises vanuses, et tulevad esimesed armumised jne. Kõigil on nii. Aga kui sa tunned sellist armumuse tunnet, ja see inimene on päris mitte youtuber vms siis ürita temaga rohkem suhelda jne. Jah sa võid tunda end halvasti, aga see läheb ajaga mööda. Keskengu millegile muule, muusikale, mõni uus hobi jne. Naudi elu!
Always forgive your enemies; nothing annoys them so much. -O.Wilde

Re: Armumine...

Aitäh Annabelukas!
Ma tean jah, et ma praegu sellises eas et silmarõõmud tulevad ja lähevad. Selle suhtlemise asjaga on selline asi et ma lihtsalt ei julge. See poiss kellesse ma jaanuaris armunud olin, ma ka meeldisin talle(ei hakka detailidesse laskuma aga väga selgeid vihjeid andis) ja alguses ma mõtlesingi et "oi kui vahva, siit tuleb nüüd esimene suhe"aga kui need esimesed vaimustavad tunded vaibusid siis ma taipasin et ma pole valmis. Ma kardan uuesti haiget saada ja siis ma hakkasigi enda tundeid alla suruma ja varjama ning lõpuks tema huvi minu vastu ka kadus sest ma tõmbusin nii eemale. Ma nii kardan lähedasi suhteid poistega ja ma ei saa midagi parata...
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”