Kohting

Tere.

Otsin tarkusi ja soovitusi kogenutelt, kellel endal juba esimene kohting olnud on. :wink:
Nimelt olen rääkinud kauni tüdrukuga, kes mulle huvi pakub juba kuid vahedega ja sooviks temaga rohkemat, kui ainult messengeris rääkimist. :wink: Mõtlesin oma julguse kokku võtta ja küsida ta millalgil välja ja tahangi teada, kuidas see näeks teie mõttes välja. Kuidas kutsuksite välja, kas silmast silma või sobib ka sõnumina? Mis oleks esimese omavahelise kohtumise parimaks paigaks, kino, kohvik, piljard või lihtsalt jalutama? Kui isegi Ta nõustuks, kas tuua lilli? Kõige tähtsam osa muidugi millest rääkida ja kuidas rääkida, kuidas käituda, ehk siis mida räägiksite, mida mitte? Kuidas lõpetada kohting kauni tüdrukuga, kuidas oskaksid öelda, et Tal oli sinuga tore ja tahaks veel aega koos veeta?

Olen väga tänulik kõikide mõteterohkete kommentaaridega :wink:

Re: Kohting

Külaline kirjutas:Vanad te olete? Kui kauge on teie vahemaa? Olete üksteist kunagi enne üldse näinud? Täpsusta veel palun.
Me oleme sama vanad, käime samas koolis, aga erinevates klassides ja kokkupuuteid ei ole olnud, sest mul pole kunagi võimalust olnud või lihtsalt löön põnnama, kui ainult siiamaani messengeris.

Tere.

Kui te koolis ei suhtle ja ainult natuke messengeris rääkinud olete, siis minu arvates oleks lilled jm romantika liialdus, sest te pole ju õieti suhelnudki ja see võib tütarlapse ära hirmutada. Pakuksin pigem niisama jalutamist, kohvikut vms väljaminekut, kus saaksitegi rohkem suhelda. Eks kui ka temapoolselt peaks suurem huvi suhtlemiseks tekkima, võid juba lilledele jms mõelda, aga arvesta ka sellega, et kui vaid natuke ja mõnikord suhelnud olete, ei pruugi tal olla samasugune soov suhelda kui sinul. Eks seda saabki vaid suheldes teada. Ja jah, silmast silma oleks ehk veidi loomulikum, kuid soovitan esmalt üldse koolis natuke suhelda (nt kui te ei suhtle), kas või iga kord ikka teretada või tsau öelda, midagi küsida vm. Siis on loomulikum ja sujuvam ka see väljakutsumine.

Edu!

Ma arvan samuti, et kuskile kinno kutsuda ja veel lilli kinkida on alustuseks liiga palju, hirmutad ta veel oma otsekohesusega ära. Soovitaksin pigem alustuseks lihtsalt uurida, et mis ta nt õhtuti teeb ja kas ta niisama jalutama ei tahaks minna. Ja rääkida ma arvan täiesti tavalistest asjadest, nagu te messengeris räägite. Lihtsalt see silmastsilma rääkimine on hoopis teine ja siis te alles näete, kas te päriselt sobite või mitte. Kui näete, et klapp on olemas, ja ka tema tundub huvitatud olema, siis võite juba leppida kokku, et teete veel midagi koos.
Vähemalt mulle tüdrukuna meeldiks nii kõige rohkem. Edu! :)
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”