Ma vajan kellegi teise arvamust palun

Tere! Ma olen 15 aastane neiu. See kõik algas umbes 2 kuud tagasi, ma olen küll väga aktiivne ja suhtlen inimestega kuid kunagi pole mul tekkinud tõsisemaid ja lähedasemaid suhteid ühegi poisiga. aasta alguses hakkasin suhtlema ühe noormehega(20 aastane) kes käis koos oma sõbraga(sõber on meie peretuttav) meil külas. olid lõbusad istumised poole ööni ja mulle jäi see kutt kohe silma. kui nad üürisid sõbraga koos korteri läksime emaga neile koos külla(saan emaga läbi väga hästi ning koos väljas käies on meil sõbrannade mitte ema-tütre suhe) õhtu oli lõbus ning olin tarbinud ka alkoholi(seda muidugi mõõdukalt ja ema teadmata) kui oli aeg magama minna läksin mina koos selle kutiga samasse voodisse sest polnud lihtsalt muud kohta ja ega mul selle vastu polnud midagi.Ma tean et sel ajal oli tal teema ühe tüdrukuga ja veel samal õhtul oli neil true love jutt messengeris. ta võttis mind kaissu ja veidi aega hiljem ka suudles mind, see ei olnud tegelikult lihtsalt suudlus vaid pigem amelemine vms :lol: kuna see oli siis minu esimene suudlus tähendas see mulle väga palju.
vist juba järgmine nv läksime ka sinna, samamoodi alkoholi tarbimine ja lõbus olemine. õues suitsu tehes ta rääkis mulle et ta on mõelnud sellele mis oli ja see tähendas talle palju. ta vist isegi andis musi või suudles vms ma ei mäleta. umbes nädal peale viimast nädalavahetust seal kolis see kutt meiel sest ta sai minu emaga väga hästi läbi kuid ta läks tülli sõbraga kellega oli korter üüritud ning ta pidi sealt ära kolima. minu ema aitas ja pakkus ajutist elukohta meil.
kuna meie juures jätkus paar päeva õhtuti mõõdukas alkoholi tarbimine(mina olin tavaliselt kaine) me muutusime lähedasemateks ning me vist esimesed pool nädalat magasime ühes voodis ning mitte niisama vaid üksteise kaisus. siis vahepeal kui mõned päevad ta oli väga tõsine, omaette ja tegeles oma probleemidega(töökoht, elukoht jne) enda jaoks ma seletasin need mõned päevad mis ta minuga väga külm ja lihtsalt sõber oli sellega et tal on endal nii palju probleeme ja ta ongi vaid seetõttu tujust ära. kui ta oli mõned oma asjad paari päeva möödudes korda saanud tahtis ta seda tähistada ning õhtul tarbis ta jälle alkoholi. niimoodi oli vist rohkem kui üks õhtu ja me olime jälle lähedasemad, või noh veel lähedasemad kui varem, sest kaotasin talle süütuse. ta veel küsis kas ma oleks tema tüdruksõber kuid ma ei vastanud sellele. järgmisel päeval kui ma koolist tulin oli ta võtnud peaparanduseks paar õlult ning oli lõbusalt napsine. :lol: Ta suudles mind veel mitu korda salaja et mu ema ei näeks( kõik oli ema eest salaja)
mõne aja möödudes kadus ära õhtuti alkoholi tarbimine ning umbes nädal kaks olime me lihtsalt sõbrad, kuigi ma olin 24/7 temaga koos, polnud enam meie vahel midagi. Ma sain aru et see kõik ongi vaid siis kui ta on joonud. ma ei kahetsenud midagi vaid olin lihtsalt kurb. nüüd ongi nii et kui ta on tarbinud alkoholi räägib ta väga ilusaid asju ja võibolla magame koos jne. tal käis külas üks sõber kellele ma meeldima hakkasin ja teine nv kui see sõber siin oli rääkis see kutt mulle kui väga ma ta sõbrale meeldin ja et ta on ise ka oma tunnetega hästi külm olnud ja pole midagi välja näidanud. sel samal õhtul ma suudlesin temaga sõbraga, mitu korda, see kutt nägi pealt. ma olin nauke joonud, väga kurb ja veidi vihane ja see oli nagu mingi kiusu ja jonni pärast.
paar päeva peale seda me ostsime koos alkoholi samal ajal kui minu ema oli sünnipäeval ja tegelikult pidi tema ka välja minema aga ta jättis kõik plaanid katki meil oli mõlemal pisut kehv tuju ja soov jooma hakata. ta rääkis mulle kuidas tal oli nii kade vaadata kui ma olin ta sõbraga ja kuidas ta oleks tahtnud oma sõbrale lõuga anda aga ta arvas et mina olen õnnelik ning ei teinud seda. sel õhtul olime me jälle väga lähedased, ning ta rääkis mulle et üks põhjus miks ta ei läinud välja oli see et siis hakkavad tulema jälle igast eided jne noh saate aru küll, noored, alkohol ja ööklubi ja kõik mis sellega kaasneb ja ta ei tahtnud seda vaid tahtis olla minuga sest mina pidavat olema kõige parem.
Ma peaksin ära mainima et minu ema on näinud midagi veidike kõrvalt et meie vahel nagu on midagi ja ta on mitmel korral käskinud mul magada suures toas diivanil ja meil on olnud palju tülisid selle üle kas ma olen selle kutiga maganud. ma olen seda eitanud kuna ta tegelikult ei saa kuidagi teada vaid ta lihtsalt kahtlustab. ja kui ongi midagi meie vahel olnud pole ta sellest aru saanud. ta karjub mu peale ja sunnib diivanil magama vaid siis kui me tegelikult temaga samas voodiski ei maganud. aga kuna ta pole minu tuppa tulnud vaid hüüab et ma ise tema juurde läheks pole ma seda talle tõestada suutnud kuna ei lähe just kaua aega et samas toas teise voodisse minna ja mu ema lihtsalt ei usu mind.
see ongi teine põhjus miks ma arvan et ta kainena midagi ei tee et ta kardab mu ema.
ta on fuckboy, ma tean seda. Ta teeb kõike seda ilusat vaid siis kui ta on joonud, ma saan aru sellest. Ta on tegelikult väga depresiivne inimene kellel on palju probleeme, no näiteks juba see et ta elab meie juures kuna tal puudub praegu elukoht, tal on olnud soov oma elu lõpetada. ta on meile nagu pereliige ja see on ka põhjus miks ta siin on. see aeg mis ta on meie juures olnud pole olnud tal ühtegi teist tüdrukut. ta ei käi isegi väga väljas enam, kuigi ta oli väga aktiivne ja läbu eluviisiga.

see kogu jutt on väga segane ja ma olen selle kirjutamist aina edasi lükanud kuid siis on tulnud jälle asju juurde ja ma otsustasin täna ennast tühjaks kirjutada ja näha mida teised inimesed sellele kõigele vastavad. ma tõesti ei soovi psühholoogile sellest rääkida kuigi mul oleks vaja abi, või vähemalt tagasisidet. sellepärast jäängi lootma teile. (:

Re: Ma vajan kellegi teise arvamust palun

Lihtne öelda, raske teha.
Omalt poolt soovitaks sama, on raske (kui oled loomult heatahtlik), on valus; aga ütled talle, et ta oma asjad võtaks ja kaoks. Tal pole sinu elus kohta (jäi selline mulje). Eriti kui on fuckboy, on hell ja armas ainult alkoholi mõju all jne. "I threw your shit into a bag and pushed it down the stairs"-Ilona Pop. DO IT. Saad hakkama küll :)
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”