Messenger...

Kuigi see otseselt veel* probleem pole siis mõtlesin ikkagi kirjutada...
Mina ja minu tüdruksõber* oleme 16 saamas niiet ei ole mingi 12a kes kadakas* otsib.
Igatahes on siis niimodi, et messengeris on liiga palju jutustamist... Me räägime põhimõtteliselt igal vabal hetkel messengeris(üksteisega) aga siis kui oleme koos pole nagu eriti millestkist rääkida... Vahel on küll erandeid kus räägime terve aeg kuid on ka selliseid kordi kus oleme mõlemad lihtsalt vait.
Viimasel ajal on nagu väga palju sellist juttu, et ta tahaks et ma tema kaisus oleksin jne... Aga kui koolis oleme siis ta pigem hoiab minust just eemale. Ma olen veidi segaduses sellepärast.
Ja siis on veel see et meil on nii pikk maa vahet... Kool on ainuke koht kus me kokku saame, sest lihtsalt elame üksteisest nii kaugel (ei ela linnas). Me küll leppisime kokku, et suvel parandame asja aga see mind eriti ei lohuta kuna tal ilmselt suvel parematki teha.
Ma ei tea kas päris õige koht kuhu kirjutada... Aga sai kirja pandud asi.

Re: Messenger...

Soovitan seda ka tüdrukule otse öelda, et sulle tundub, et see pidev messengeris suhtlemine segab lõpuks päriselus suhtlemist. Et kas asi on selles, et harjumus on eelkõige messengeris suhelda või saab lihtsalt kõik räägitud, vahet pole, aga et võiks proovida seda, et päris nii palju ei suhtle.

Selle kooli teema osas võiksid ka otse küsida, nagu siiagi kirjutasid - et ta ütleb küll, et tahab kaisus olla, aga koolis tunned, et hoiab veidi eemale, mis tekitab sinus segadust. Eks muidugi võib teiste ees ebamugav olla - tekivad mõtted, et mida nad arvavad jne. Aga parem on siiski, kui sellest otse räägite ja tüdruk saabki öelda, milles asi. Ei usu, et ta tegelikult nii eemal olla tahab, kui samas ütleb, et lähedust soovib. Kui ei tahaks, siis ta ju ka ei ütleks.

Kui rääkisite suvest, et rohkem koos olla, siis pole ju mõtet mõelda, et ah, kindlasti on tal muudki teha. Ära endast nii halvasti ka nüüd arva. Kui te koos olete, siis meeldid tüdrukule sellisena, nagu oled, ja küll ta siis ka leiab sinu jaoks aega.

Edu suhtlemisel!
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”