Ei suuda yldse, targemate abi palun :(

Tervist, mure on kuna viimasel ajal on tühjuse tunne. Nimelt tahaks kedagi enda kõrvale, keegi kes on 100% minu, kedagi kellega on klappi, kedagi keda ma saan vaadata ja mõelda "ta on nii ilus ja imeline"... Olen veel noor aga ei tunne ennast nii noorena. Tean et ootamine tasub ära kuid ma ei suuda enam oodata. Väga suur osa sõpradest/sõbrannadest on enda jaoks kellegi leidnud ning mul tekib tunne et kas ma polegi kellegi jaoks piisav? Mis mul viga on et ma kellegagi ei sobi? Kas minu jaoks leidub üldse keegi?
Suhtlen aktiivselt inimestega jne aga see pole piisav...võib-olla on see ealine iseärasus nagu öeldakse kuid ma tõesti tahaks kedagi kes on ja jääb. Mis mul viga on?

Re: Ei suuda yldse, targemate abi palun :(

Lõpeta otsimine ja leiad. Minul juhtuski just nii, et olin suurte usaldamisraskustega ja siis oli veel depressioon ning ärevushäired ja mis veel ka ning otsustasin, et ei taha kedagi enda kõrvale. Just sellel samal aastal leidsin kellegi enda kõrvale, nüüd see on küll läbi... Aga ma ei otsinud kedagi. Lihtsalt leidsin. Ja näed, ikkagi polnud õige. Nii, et anna aega sellele asjale, tean, et alati tahaks kedagi enda kõrale ja võib-olla mõne inimese jaoks on nii ka lihtsam kuid valede põhjuste pärast suhtesse minna on veel kohutavam, eriti kui pigem lähed suhtesse selle pärast, et ei taha enam üksi olla ja tahad enda kõrvale kedagi lihtsalt selleks, et keegi oleks.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”